Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prije godinu dana sam napisao da je Mauricio vrlo lijepo postavio 4231 sistem,ali da neki igraci nemaju kapacitet da ispostuju to...e sad imaju

    Ne znam kako ce zavrsiti po njih ova sezona,ali za razliku od nekih ranijih godina rado ih gledam
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ako Kejn sredi fizikalije da ne izgleda posle sprinta kao da mu treba kiseonik, mogao bi on dosta uz pravi rad.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Meni je on vrhunski trener jos od Sautemptona,formacija mi nije tolko bitna kolko presing koji forsira i to sto covek ima m*

        A pljuvali ga ljudi ovde,bas se secam sto je oterao Paulinja itd..
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Limeni,njima je Kejn najmanji problem,pa covek ima brojke bolje od pola napadacha,plus sto nisam video u premu napadacha koji ima bolji "link up play".Tamo se mahom zale na Lamelu,kolko je ulozeno u njega,kolko se forsira tek na momente nesto pokaze,Eriksen Otac za njega.

          Lukaku ponovo zabija
          Last edited by saburo sakai; 28-12-15, 15:35.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • E ja sam prvi koji je bio sretan sto je dosao,meni je on pregotivan jos od Espanyola i kao igrac i kao trener...ima tu finesa sto ti govoris,ali on forsira 4231 i to bas onako kako treba

            Tacno vidis kad Verthongen krene naprijed kako je navikao i stane do centra(inace stoper u 4231 samo u krajnjoj nuzdi prelazi centar jer nema potrebe tu su 2 veznjaka da odrade taj dio).Dembele koji je navikao da ide naprijed u ovoj formaciji kad je nazad ne leti naprijed uopste dok kada pocne na "10" ima odredjenu slobodu.Bukvalno knjiski kako sam ja istrazivao godinama 4231 oni igraju i uz ovako dobru spremu imas i jako dobre rezultate
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ma slažem se ja Saburo, nego ovako kažem. To me bas čudi evi druga sezona ista prica. Istrči sprint i posle toga je prazan. Nije mi jasno kako to nije primetio Poketino pa da promeni to. Ili je jednostavno takva gradja čoveka.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Kakva vidra jbt snasao se fenomenalno...svaka cast
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Bolji napadač Igalo od Vardija po meni. Kompletniji da budem precizniji. Baš baš onako igrač po mom meraku, prejak fizički a zna fudbal čovek.

                  Comment


                  • Koliko je tezak za cuvati Igalo.

                    Ma Limare, Kejn mozda samo tako djeluje poslije malo duzeg sprinta ali ne vidim da on ima nekih ozbiljnih problema sa fizickom spremom.

                    Comment


                    • Jao, kakav go Shaqiria
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Majstror Ighalo, kako se posprdao, kako provukao loptu i na kraju gol

                        Comment


                        • Herceg Novi ubica.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • @AK

                            Ma meni kako god drago da dodju treneri i forsiraju takav stil,nemaj ja nista protiv jednog Pjulisa,samo mi osobno ovako nesto bas lezi.

                            E sad videcemo kako ce se dalje razvijati i da li ce znati kad treba da povuce kocnicu,kad su igrali protiv nas u Liga kupu par dana pre toga su ispali iz LE,jbg mozda je sad malo glupo da ga kritikujem za tu utakmicu al moglo se tad malo opreznije,sa vise strpljenja.
                            Last edited by saburo sakai; 28-12-15, 15:54.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Strasna tekma Eve-Sto.
                              Prsa u prsa 4-3-3 na 4-3-3. Fantazija gol Sakirija!

                              +1 za Ighalo > Vardy
                              Odion je prilagodljiviji tehnickom fudbalu dok je Jamie rodjen za ovo sto sad Leicester igra, nisam siguran da bi se uklopio u neki slozeniji sablon.

                              Comment


                              • Votfordu se mnogo stvari poklopilo,em pogodili sa trenerom,pojacanjima,napadachi ubijaju,povrede ih zaobisle a cini mi se da i nisu nesto osteceni od strane sudija,nestvarno.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X