Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bar se za vas dvojicu ne sekiram kako ćete da se "olinjate" posle tekme.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Šta pije ovaj LImeni,pa to se curama meša na žurkama sa sprajtom ccc ja reko ti neki alkos
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • A nee, danas odmaram! Ustvari, to sam rekao i sinoc pa sam dosao kuci sabaile :S

        Comment


        • To vrv kažeš svaki put kada dođeš sabajle.

          Prognoze za tunajt? od 0:0 do naše pobede... malo morgen
          Last edited by miloolja; 28-12-15, 12:09.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Šta pije ovaj LImeni,pa to se curama meša na žurkama sa sprajtom ccc ja reko ti neki alkos
            SI lud da se to pije, pa Kurakao kosta 2000 to je bre 3 flase Vinjaka i jos kusur ostane

            Originally posted by miloolja View Post
            Bar se za vas dvojicu ne sekiram kako ćete da se "olinjate" posle tekme.
            Fina deca, sta pricas to ?! Nemoj jado neko da te cuje

            Originally posted by Avramovic View Post
            To, to

            Ozbiljno sad, ocekujem 3:1 za vas ili 2:0
            Ako vas dobijemo svrati na vinjak . Samo Avramovic! Moze i Olja
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ovi junajtedovci se ponadali da ćemo da ih spasimo njihove muke(čitaj LVG) e pa nema,ne može ima 5:0 da nas pobedite u inat medijima
              Last edited by saburo sakai; 28-12-15, 12:14.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Mnogo vi olako koristite taj smajli... taj sa prutićem..
                Last edited by miloolja; 28-12-15, 12:19.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Ovako mi zvoni telefon.

                  Comment


                  • Misliš na mute je?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja sam i u subotu navijao za Junajted, ali jbg. Ja sam baksuz, kontam da su zato i izgubili.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Misliš na mute je?
                        Misliš na Muto je?

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Ja sam i u subotu navijao za Junajted, ali jbg. Ja sam baksuz, kontam da su zato i izgubili.
                          Pa bolje da budes baksuz nego li da navijas za protivnicku ekipu pa da te proglase kompleksasem

                          Kad smo vec kod Djavola, njih iz ovosezonskog kanala moze da izvuce jedino Bjelsa po meni. Podigao bi on revoluciju u klubu . Tacno fali takva licnost ovoj ligi.

                          Comment


                          • @Avarame, saburo, ne postoji taj virtuelni svet gde ce Junajted dati 3 komada, to su snovi

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCARA View Post
                              Kad smo vec kod Djavola, njih iz ovosezonskog kanala moze da izvuce jedino Bjelsa po meni. Podigao bi on revoluciju u klubu . Tacno fali takva licnost ovoj ligi.
                              Mogao bi i kod vas doći neki trener, da osvojite tu ligu konačno

                              Comment


                              • Kako to lagano Lamela resava momacki skroz

                                Comment

                                Working...
                                X