Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovdje se prica o Arsenalu kao da su 16. na tabeli, a ne dva boda od vrha

    City fasovao dva puta 4 komada, Barcelona fasovala dva puta 4 komada ove sezone, al je glavno da se pljune Wenger. A jedino on ne moze zbog povreda da rotira ekipu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Vala ja sam prestao da ga branim ima nekoliko godina.

      Comment


      • Ceka se transfer Brozovica u Arsic,momentalno se dize nivo objektivnosti u ovom delu foruma
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Ceka se transfer Brozovica u Arsic,momentalno se dize nivo objektivnosti u ovom delu foruma
          Nema nista od toga
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Ceka se transfer Brozovica u Arsic,momentalno se dize nivo objektivnosti u ovom delu foruma

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Stvarno mi je to kretenska priča da se radujem što Liverpul ili Arsenal gubi i još povrh svega dodjem da prozivam te iste ljude?
              Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Ne boj se, dok je Vengera oni titule neće videti ;)

              Sent from my m2 note

              Comment


              • Originally posted by Conviction View Post
                Niko da pokusa izblokirati, valjda nisu ocekivali sut.

                Ne znam, ja i nisam pretjerano impresioniran golom.
                Dal me zezas šut spoljnom na prvu i to kakav je spin imala,neverovatno,kakva putanja lopte i to još kao šlag na tortu,lik na debiju da takav gol

                Još je lik državljanin Kurosaoa ,došo lik iz neke tunguzije da objasni neke stvari

                Gde je uopšte ta država,morao sam da guglam da otkrijem poreklo ovog ubice
                Last edited by saburo sakai; 27-12-15, 14:36.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Mandandu juri Aston Vila javlja telegraf,da li je to kraj najvece kiksare prema ikada,Guzan broji poslednje minute.Stvarno mi nije jasno kako se taj covek toliko zadrzao na golu Vile,pa bar na ostrvu ima predobrih golmana,mogli su i Grina iz QPR uzeti jos letos.

                  Cak se nesto prica da Vila mozda krenula i po golmana PSG ako ne prodje transfer Mandande. Samo se pitam sta Manda ima da kaze na sve to,male su sanse da Vila izbori opstanak.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • E meni je bas taj Green iz QPR teska kiksara.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ne znam kolko si ga gledao ali prošle godine je u par navrata bio u timu kola,odličnu sezonu imao,čak ga je Čelzio tražio ali je odbio da dodje kod nas i greje klupu.Pre par godina čak bio igrač sezone u WH.Slab mi je kod izletanja ali je i više nego pristojan linijaš.

                      Eto ukusi su različiti

                      Kad bolje razmislim,verovatno bolji od svih golmana koje je nastavnik vucarao poslednjih 10 godina,izuzev Fabianskog.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ja se i dalje čudim ovosezonskom Gomesu, čovek se preporodio u odnosu na onaj cirkus koji je priređivao u Totnemu.

                        Ovaj blam neću nikad zaboraviti, nešto najbolje ikad:


                        Comment


                        • Gledao bas MOTD,pitali bas Gomeza machku posle utakmice,tj pohvalili za dobru formu a on nesto u fazonu kao : "Sa da vam kazem braco,golmani su kao vino"

                          A zaboravio si jos jednog igraca koji se preporodio posle Totenhema,onaj Kapue isto sabija
                          Last edited by saburo sakai; 27-12-15, 19:14.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Comment


                            • Naredno kolo

                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X