Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nas je Njukasl sad prestigo
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Moj saburo sutra ima Murinjo punu podrsku od mene, da izvuce bar bod
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • A vi sto niste pobedili WBA da nam pomognete u borbi za opstanak,nema sutra skidamo gace Lesteru
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Sutra ce Mou iskusno 0-1, onako kako samo on zna.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • The last time Eden Hazard scored for Chelsea, Jon Snow was still very much alive.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ali Kloppara se naljutio na Pjulisa toliko da mu ne pruži ruku jer su igrali only long balls i dali golove iz prekida. Šta je očekivao, da će da Evans da igra freestyle football tricks protiv Couthina? Za sada mi je ipak ono podučavanje Staridža na temu šta je bol bolje.
              Last edited by Abel; 14-12-15, 11:00.

              Comment


              • “I don’t have the biggest talent to remember things like this," Klopp said.

                "I only talk about football. I wanted to go to my team. Do with this [story] what you want. We had some words in the game and sometimes it takes more than a few seconds to cool down."
                Okrsaj i razmenjivanje "par reci", nakon verovatno duela i povrede Lovrena, je razlog zasto se nije rukovao, a ne taktika long balls, na koju Klopp kao newcomer u ligu, i kome je ta taktika nepoznata, ima pravo da kuka.
                Mislim da je tu reakcija Pullisa bila neprimerena u fazonu "dizi se, nije ti nista".

                Doduse ima i ova prica da je previse bio hyped i uradio ono sa igracima kako bi pozdravio navijace, koji su zaista poludeli u poslednjim momentima. Kasnije se rukovao sa pomocnikom tima WBA.

                Uglavnom, mediji kao i uvek ce ovo malo prenaduvati, evo vec citam naslove "Klopp stekao prvog neprijatelja".
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ima pravo da kuka, samo nisam očekivao od njega da će da bude kao Murinjo posle WH-a onomad. Mada opet, nepružanje ruke starijem gospodinu je drsko. Oke, emocija plus impulsivnost, razumem. Ipak, nisu oni Suarez i Evra, oni su menadžeri. Mediji su kreteni, publika koja ih tumači jedan za jedan još veća.

                  Rekao je za start na Loverenu da je Gardner dirao loptu, znači nije zbog toga.

                  Asked why he snubbed Pulis, Klopp said: “I don’t have the biggest talent to remember things like this. I only talk about football. I wanted to go to my team. Do with this what you want. We had some words in the game and sometimes it takes more than a few seconds to cool down. Usually I shake hands. It was not a friendly game.”

                  Engleska je đavo, moraće da se navikne na to da će ovakve stvari da mu sabiraju u koš i seviraju u paketu svaki put kad kola krenu nizbrdo. S druge strane, svako ko namiriše krv i bilo kakvu slabost će potencirati provokaciju. Murinjova reč je slabila iz meča u meč, danas ga više niko ni ne shvata ozbiljno. Doduše, on je posebna over the top krajnost u nastupima, uopšte mi nije namera da ga poredim sa Kloppom kojeg gotivim. Klopp ima mnogo vremena i daleko je od toga da ga uzmu na nišan, Van Gaal recimo nije imao tu privilegiju.

                  Neki dan je posle vfb, LVG rekao da mu je čudno koliko je kasnila odluka za poništavanje gola zbog ofsajda, ali da je gol opravdano poništen. Svuda je išla vest da je kukao na sudije. Danas 90% ljudi tumači samo verzuju kukanja. Zamisli Van Gala da je rekao Švajnštajgeru da mora da nauči šta je bol i da razlikuje pravu bol od ne znam koje. Uostalom - proždiru ga i kad kaže i kad ne kaže nešto. Kad je neko targetiran – to je mašina koja melje bez prestanka. Recimo, meni je onaj poraz od B`muta logičan i ne kapiram koje šaržere treba prazniti, a da nisu već trošeni posle PSV-a ili nakon VFB-a. Niko neće izaći zdravog razuma i reć da je tim sa klincima bez deset prvotimaca kiksao od tima koji je u zamahu i koji je stigao raspucani Everton, poništio Murinjovog šampiona u sastavu bez povreda, neće reći da je tim bio slabiji od Liverpula koji je pukao od Newcastla, Sitijevog koji je remizirao sa Vilom i mogao od Stoka da primi 5+. Znači meta je odabrana i to je ćao. Bukvalno je dočekan sa listingom fejlova, dok se Klopov pad BVB-a jedva i spominjao.

                  Mene lično zabole za ovu vanterensku stranu fudbala, međutim činjenica je da sama atmosfera uz internet portale manipuliše zaslepljenim navijačima koji nemaju svoje tumačenje. Svrha su samo senzacija i klikovi radi zarade. Svaki kiks je nezapamćen, svaki gol najbolji. Svaki tim kao zajednički organizam ima tačku pucanja, a ona je danas na niskoj letvici. Nema šanse da bi devedesetih Monk leteo radi ove mini stagnacije, sramota bi bila. Navijači bi odlepili na razmaženost igrača, na njihovu igru, sigurno pre na to nego na menadžera. Ja mislim da je i danas sramota (ali sam u strašnoj manjini), ipak proći će tiho jer su današnjih mesec dana slabe forme kao nekada pola sezone, ili čak cela. Tada su navijači zviždali 30 sekundi, dok sada zvižde na milion načina bukvalno do narednog meča. Igrači žive između mečeva, pod stalnom su paljbom negativnih komentara i oni se mnogo lakše nagomilaju nego pre vremena interneta kad je bilo dovoljno da ne pročitaš novine i izbegneš naslove.

                  Cene igrača, otpuštanja, nestrpljivost. Sve je otišlo za pet stupnjeva više za poslendjih pet godina. Nije čudno da se mnogi ne snalaze, a mnogi ni ne kapiraju promenu. Ja definitivno osećam neko gađenje.

                  Odoh predaleko od Klopa kojem kao simpatizer BVB-a iskreno želim uspeh, nije mi bila namera i nisu baš usko povezane priče. Htedoh da istaknem različit medijski tretman između klubova iako mi je jasno da je dečkonja hteo da animira navijače nakon one kritike zbog ranog odlaska.

                  Spoiler

                  Last edited by Abel; 14-12-15, 12:27.

                  Comment


                  • Van Gal je svojim ponasanjem, uvredama, izjavama i losim humorom sam sebe etiketirao poslednjih 25 godina. Cim je dosao u Englesku bilo je ocekivano da ce takav covek trpeti nenormalan pritisak.

                    Klop je tek dosao u ligu. Nije odradio pripreme, nije selektirao ekipu. Likove poput Milnera 150 godina unazad nije niko naucio da igraju fudbal, ne moze ni on. Ako za godinu dana bude ovakva igra, zasluzuje kritike a ubedjen sam da ce biti mnogo bolje kada odradi jedne pripreme i prelazni. Juce je imao 1:0, potpuna kontrola utakmice i onda po 150. put preplaseni Migs vraca protivnika u zivot.

                    Na kraju krajeva, ovo je Premijer Liga. Pritisak je najnormalnija stvar. Osim jednog coveka svi su pod pritiskom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tom View Post
                      Niko neće izaći zdravog razuma i reć da je tim sa klincima bez deset prvotimaca kiksao od tima koji je u zamahu i koji je stigao raspucani Everton, poništio Murinjovog šampiona u sastavu bez povreda, neće reći da je tim bio slabiji od Liverpula koji je pukao od Newcastla, Sitijevog koji je remizirao sa Vilom i mogao od Stoka da primi 5+. Znači meta je odabrana i to je ćao. Bukvalno je dočekan sa listingom fejlova, dok se Klopov pad BVB-a jedva i spominjao.

                      Mene lično zabole za ovu vanterensku stranu fudbala, međutim činjenica je da sama atmosfera uz internet portale manipuliše zaslepljenim navijačima koji nemaju svoje tumačenje. Svrha su samo senzacija i klikovi radi zarade. Svaki kiks je nezapamćen, svaki gol najbolji. Svaki tim kao zajednički organizam ima tačku pucanja, a ona je danas na niskoj letvici. Ja mislim da je i danas sramota (ali sam u strašnoj manjini), ipak proći će tiho jer su današnjih mesec dana slabe forme kao nekada pola sezone, ili čak cela.
                      Izvini Tome sto sam ti iskasapio post koji je vrhunski, ali ovaj pasus i ovaj bold. A posebno bold.

                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Šta si se onda tolko raspisao ako te ne tangira Ja recimo izbegavam tu temu zato što se večito ode u provaliju na kraju

                        Objektivno gledano ne znam zašto vas to tolko čudi/pogadja,pa prem je mašinerija koja nikad ne bi bila danas tu gde jeste da joj ne dišu za vratom upravo ti mediji,pitanje je dal ljude privlači to što Bornmut može da pobedi Čelzi i Junajted ili ceo taj cirkus koji ide sa njim

                        One godine kad je Liverpul dobro igrao ja sam imao utisak kao da oni moraju da uzmu titulu,znači čak je i mene blentavog zahvatio taj talas euforije i nikad srećniji nisam bio kad smo ih dobili na Enfildu i kad je veliki Otac Murinjo zaplesao busajući se o naš grb. Ne znam kakve sve teorije zavere nisu izbacili tad,kolko se pljuvao Čelzi....pa za nas su prošle godine pisali da nam se klupa previše raduje kad postignemo gol znači to mi j vrh brega ipak

                        Evo sad su nas napokon malo ostavili,prošla baba sa kolačima,što bi naš narod rekao,samo što takve situacije uglavnom dovedu do svadja na forumu a bogami i nekih odlazaka onih sa "poštenjača sa kratkim živcima" koji brane pravdu kroz postove
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Izvini Tome sto sam ti iskasapio post koji je vrhunski, ali ovaj pasus i ovaj bold. A posebno bold.


                          A gde piše molim te da navijači ne smeju da budu zaslepljeni,svi mi imamo svoj svet i svoje tumačenje,meni to ne smeta,ajd ti predstavi to nekom u praksi da vidim na kakvu ćeš reakciju da naletiš,pogotovo kod nas u Srbiji pa i na Balkanu.

                          Nego to sad kad se navija preko foruma,onda su nam oduzeli i psovke i fura se neki moralni,objektivni pristup svemu i svačemu što je totalno paradoksalno i protivno samoj prirodi okorelog navijača.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Pa sad baš da se psuje ovde, ne ide... ali se nadoknadi to drugačije...provokacijama, vređanjem. A uvek možeš Saburo da prepraviš post ako slučajno pređeš granicu.
                            Okoreli navijači i te kako su objektivni, oni pravi naravno i uvek će da priznaju i poraz i boljeg protivnika. Ti navijači o kojima ti pričaš su ipak neke druge sorte.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Samo mi nije jasno SS sto si se ti osetio prozvanim?! Ako uopste jesi.

                              Psovke nisu oduzete, o moralu svim znamo onu covenu ko o cemu..
                              Objektivni pristup?! Svako ko nema objektivni pristup kada je sport u pitanje je ozbiljan retard! Bez obzira za koga navijas i koliko nekoga volis. Samim tim da ti ne mozes da razmisljas svojom glavom, vec ti je bitnije da se pronadjes sa nekim u njegovom razmisljanju i da ne mozes da skapiras odredjene stvari te stavlja u tu grupu retarda. Mislim ne tebe licno, nego znas

                              Okoreli navijaci..



                              Hvala ti na ovome. Nemamo pravo mi da pricamo o okorelim navijacima. Mnogo bi smo otisli sa teme. Zvezdu i United obozavam. Pogotovo Zvezdu u svim sportovima, ali sam prestao da pratim polovinu tih sportova jer me psihicki zamaraju, i jos mi dodju onda "okoreli navijaci" i krenu da mi sole pamet kako sam ja sada simpatizer i te price. Tako da ako sam simpatizer Zvezde, u Bg gde zivim, na cije sam tekme isao, stajao u redu za karte, pokisao bezbroj puta, sta sam onda kad je United u pitanju?! U najboljem slucaju INTERNET NAVIJAC!

                              Odoh bzvz sa teme, onaj bold se uopste nije odnosio na tebe, tako da ono..

                              I sto se tice psovki i provokacija.. Tj reci

                              Rec posece kao brijac.
                              Bilo bi lepo kada bi smo se svi ugrizli za jezik jednom pre nego sto bi smo rekli nesto ili napisali. Ja prvi.
                              Last edited by l1m4r; 14-12-15, 13:45.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                A gde piše molim te da navijači ne smeju da budu zaslepljeni,svi mi imamo svoj svet i svoje tumačenje,meni to ne smeta,ajd ti predstavi to nekom u praksi da vidim na kakvu ćeš reakciju da naletiš,pogotovo kod nas u Srbiji pa i na Balkanu.

                                Nego to sad kad se navija preko foruma,onda su nam oduzeli i psovke i fura se neki moralni,objektivni pristup svemu i svačemu što je totalno paradoksalno i protivno samoj prirodi okorelog navijača.
                                B1 - Nisam, Saburo, nigde naveo da ne smeju.

                                B2 - Pa valjda smo zato na forumu. Ništa, idemo na blic, b92 da skupljamo pluseve od anonimusa, školaraca, botova na pauzi ili da crtamo po pećinama.



                                Na temu psovanja, ovde je veći problem konstatno flejmovanje. Bolje da je to zabranjeno nego psovanje. Naravno, ne psovanje u smislu vređanja. Primer: Aki može da kljuca neprestano, da ga svi iskuliraju 50 puta, a onda on ostaje na forumu dok Erik leti električnu stolicu zbog jedne reakcije. Iako je bila daleko neumesna, ima li neko da nije video da to dolazi.

                                Spoiler


                                Comment

                                Working...
                                X