Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako ko prati moje postove na forumu zna da je za mene najbolji napadac planete Luis Suarez i najveci neprezaljeni transfer u Arsenal ikad.

    To sto sam ja stavio poredjenje Suareza i Girouda tamo je cisto da se uvidi da Giruoud nije drvo. Naravno Suarez ima drasticno bolje brojke, ali covjek kojeg karakterisu kao drvo, uopce nije daleko od tog najboljeg na svijetu, te je poredjenje zbog toga.

    Nek je mene svaki put kad United izgubi sramota da se javim. Persona non grata po pitanju Uniteda. Ja sam vam svojevremeno rekao, moja zelja je da se Manchester United ugasi kao klub, kratko jasno, nek propadnu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Iako statistika pokazuje da nije daleko... Zapravo jeste, mnogo daleko ali dobro. Objektivnost ti nije jaca strana, to se odavno vec zna.

      Comment


      • Zapravo je medju top 5
        1.Suarez
        2.Leva
        3.Iguain
        4.Aguero
        5.GIROUD
        😱🙌

        Comment


        • Dok god je Tobdzija i Crvenih Djavola, ova tema nece nikad biti dosadna

          Kakva dva rezultata za Bournemouth, stvarno se nadam da se nece ni cimati za opstanak na kraju sezone.

          Comment


          • Jest da mi je malo neukusna bila ona izjava coveka iz FA kako mu je "drago" sto Chelziju ne ide ove sezone ali takmicenje ko takmicenje mi je ovo godine jos interesantnije sad kad klubovi iz sredine tabele bez problema dovode igrace kao sto su Pajet,Ajev...

            Ajd sto je Bornmut pobedio Chelzi i Junajted nego sad ima priliku da izbori opstanak a uz novac koji ce dobiti moze jos vise da napreduje i to je ono sto cini prem posebnim,ta ravnopravna raspodela novca,jest da oni verovatno nikad nece dostici Top klubove ali ovde bar imaju neku sansu a takve uslove u modernom fudbalu nijedna druga zemlja ne moze da ponudi.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Jest da mi je malo neukusna bila ona izjava coveka iz FA kako mu je "drago" sto Chelziju ne ide ove sezone ali takmicenje ko takmicenje mi je ovo godine jos interesantnije sad kad klubovi iz sredine tabele bez problema dovode igrace kao sto su Pajet,Ajev...

              Ajd sto je Bornmut pobedio Chelzi i Junajted nego sad ima priliku da izbori opstanak a uz novac koji ce dobiti moze jos vise da napreduje i to je ono sto cini prem posebnim,ta ravnopravna raspodela novca,jest da oni verovatno nikad nece dostici Top klubove ali ovde bar imaju neku sansu a takve uslove u modernom fudbalu nijedna druga zemlja ne moze da ponudi.
              Sto ne bi mogli dostici top klubove?

              10-15 godina je sasvim dovoljno vremena za top menadzment kluba(uprava) da uklopi mnogo faktora i ostvare uspijeh na velikoj sceni.

              Tesko da iko moze doseci nivoe velike cetvorke po pitanju slave, statusa i trofeja, ali po pitanju funkcionisanja kluba kao finansijske institucije koja svoj hljeb zaradjuje igrama na terenu i osvajanjem trzista sto da ne da se dosegne godisnji prihod od 300 m u godini, iako ja za 10 godina ocekujem prihode vec u rangu milijarde godisnje za top klubove, ali dobro.

              Jeste to mrtva trka, ali moguce je, samo strucni ljudi i pametno planiranje, mozda i malo srece, ali u srecu ja ne vjerujem pa zato cu to reci sa rezervisanjem.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment




              • Persona non grata!!! E kad se ne udavih...
                Kada bi se želje baš tako lako ostvarivale...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma nece ih nikad stici,tu nemamo sta da se lazemo.Zadnji voz je uhvatio Chelzi,sad se to stanje zabetoniralo...o tome drugi put.

                  Ono sto je sasvim izvesno to je da ce se smanjiti provalija izmedju prema u globalu (dakle ne samo ovih jacih klubova) i ostatka Evrope(citaj Real,Barsa,Bajern,PSG) ovi ostali su i onako u poslednje vreme zaostali sa te finansijske strane.

                  Mislim pre svega na to da ce u narednom periodu klubovi kao sto su Totenhem,recimo WH,Sautempton,Everton steci jak oslonac tako da njihove igrace nece drugi tek tako otimati.

                  Sad svakako sledeci korak je izgradnja/rekonstrukcija stadiona koji bi doneli jos veci profit.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Comment


                    • Odlican je Cica, vrlo zahvalan igrac samo se treba pruziti sansa...

                      Covek nema statistiku kao jedan Ziru ali je dosta puta resavao vazne utakmice.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        I najjače od svega javi se lik kome je nick krele


                        Gasi forum. Kraj.
                        sigpic

                        Comment


                        • Batlend danas još jednom sačuvao mrežu,čovek pre par sezona odbio Čelzi(tražili ga kao zamenu za Čeha,da nam greje klupu zbog HG kvote),imao strpljenja u Stouku i ove sezone ubira sve plodove.

                          Ove pa i prošle sezone samo iskaču dobri golmani,Edrijan Šerlok iz WH,DDG sabija,Čeh standardno,pa i Speroni,Gomeš mačka...Šmajhel jr,šteta samo što je Gorštak iz Sautemptona povredjen,Mihil iz WBA,Loris
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Vratio se Forster treninzima, uskoro ce i on na teren ponovo. Sa njim odbrana Sautemptona je duplo jaca.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Staviti Zirua pred zivog Benzemu, Ibrahimovica

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Staviti Zirua pred zivog Benzemu, Ibrahimovica
                                Nemoj i ti da me razocaravas,taj niz se mora nastaviti ocem igre gledaj sutra protiv Rome go u najavi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X