Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav pacerski gol primismo, ko na terenčetu iza zgrade...

    Poslato sa htc
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pisao sam na klupskoj temi zasto moraju da se davaju vise golova, da nece uvek defanziva biti na nivou jer jednostavno nemamo individualan kvalitet u odbrani da igramo na 1:0...

      Primaju ih sa kornera ko iz penala jbt

      Comment


      • Imamo kvalitet al je u bolnici. Nije realno da je povredjena kompletna odbrana istovremeno. A sto se tice davanja golova mogla su 3 da se daju do sada.

        Comment


        • Pa doslo je izlgeda malo u glave al bice kasno verovatno... ubedjivali smo se da cemo igrati ko Murinhov Celsi, ali nemamo mi Ivanovica,Kejhila,Terija u top formi... imali smo Soua i Smolinga samo, nemamo Soua vec 2-3 mjeseca, a sada nemamo ni Smolinga, nadam se da ce se sto pre vratiti

          EDIT: I stvarno nesto nije u redu sa treninzima. Jbt 90% povredjenih igraca imaju povredu zadnje loze, to ne moze biti slucajno, jednostavno ne moze
          Last edited by Ser Gagi; 12-12-15, 18:53.

          Comment


          • Ma jeste nije to samo do njih dvojice. Pa jel igrao Smoling proslu pa eto 2 gola iz prekida isto. Odbrana je dobra ima dosta igraca samo eto...

            Comment


            • Imamo mi dosta igrace, ali jedino su ta dvojica TOP klase, Blind je smehotres, i nije on kriv za to.

              Zamalo opet iz kornera

              Comment


              • Raspada se odbrana Utd-a, kakav prostor ostavise ovom liku, horor. Sreca pa je ovaj promasio citav fudbal.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kuku leeleeee spašavaj se ko možeeee!!

                  Poslato sa htc
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Imamo mi dosta igrace, ali jedino su ta dvojica TOP klase, Blind je smehotres, i nije on kriv za to.

                    Zamalo opet iz kornera
                    Ja o tome i pricam. Ne treba nam top klasa za ovu tekmu ali kada nema ni izmena pa moraju da igraju deca to je ovako.

                    Comment


                    • Kako imamo sreće, ovi mogli da nas napune

                      Comment


                      • Pauel za Felaini. Da gledas prvi put ove sezone Junajted pa da kazes i ocekivana izmena.

                        Comment


                        • Gledaj ovaj Bornmaut,ljudi do pre par godina igrali u kom rangu,sad vode protiv najbogatijeg kluba na svetu i dalje napadaju.

                          A nas Murinjo igra bunker evo sad ulazimo u 12 mesec polako,sad bi Otac ubacio Mikela,igrao sa Zumom na Feli I onda ti dodju Murinjovi advokati I kukaju kako nam nisu svirali penal.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • 5 utakmica bez pobjede

                            Woodward je lut

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              5 utakmica bez pobjede
                              Znam kako vam je, vjeruj mi.

                              Inače i Barnli je 5 mečava bez pobjede

                              Boli nas uvo, duga je sezona

                              Comment


                              • Dzons u 91 na 2-1 Cuvaj rezultat
                                Last edited by Ser Gagi; 12-12-15, 19:19.

                                Comment

                                Working...
                                X