Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VINE]iaFTrVWeeTW[/VINE]

    Meni nakon ovog ne bi ni minut vise zaigrao za klub. Trenera se kakav god da je postuje..
    Last edited by Henryj; 29-11-15, 13:59.

    Comment


    • Murinjo ce svakako ako ostane za narednu sezonu potraziti napadaca.
      sigpic

      Comment


      • Tanak mec poprilicno, ali dobro. O eksperimentu Diera na zadnjem veznom, mislim da sam se te teme dotakao poodavno, jos pri pocetku sezone, momak je izuzetno tehnicki jak igrac, a pritom voli da se ubaci u napad, nije spor, poprilicno agilan i Mauricio je to video, a onda u nedostatku dobrih opcija tu u onim trenucima (Moussa povredjen, Bentaleb ocaj forma, Mason isto bio povredjen) je i Dele Alli upao u sistem, neocekivano napravio impact kakav je napravio i sve je savrseno leglo kako treba, dobijas jednu kompaktnu jedinicu na sredini terena + Moussa Dembele koji "navodno" igra 10, a zapravo pokriva veliki deo terena pa to sve deluje cvrsto kao beton. Jedino mi tu u celoj prici "skripi" igra Eriksena, koji je nedorecen na toj nekoj poziciji krila.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Murinjo ce svakako ako ostane za narednu sezonu potraziti napadaca.
          Nezz sta se buni koji k. Nije bas nesto posebno pokazao na terenu ove sezone da se kaze zasluzio je bit u prvoj postavi. Kreten. Mrzim takve igrace. Nema postovanja na terenu, nema ni zeru samokriticnosti. Kaj da ga drzi na terenu kad je beskoristan. Dal je uopce zabio nesto? Dva, tri gola mozda?

          Comment


          • Zarate

            Comment


            • E gledaj ti price za Ceha, daj odlucite se. Jedan Buffon je rekao da je Cehara najbolji na planeti, meni dovoljno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Moj motiv za gledanjem utakmice Sparsi-Celzi je izostankom Dele Alija spao na nulu.

                Spoiler
                I naravno mec nisam pogledao.
                sigpic

                Comment


                • Sranje, Andrijasevic prenosi Arsenal na SK3.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ovo je neverovatno

                    Comment


                    • Ima li kraja ovome...

                      Comment


                      • Ima li još neko problem sa SK1 ili je do mene?
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Šteta što ne uđe ono, ali odličan presing za sad. Ne damo im da dišu....

                          p.s. @Nemanja Meni lepo radi...;)
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nista novo u Arsenalu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • p.s. @Nemanja Meni lepo radi...;)[/QUOTE]

                              Meni zaustavljena slika sa Darkom Plavšićem,verovatno je bio Studio uživo,i tako stoji slika..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Can za sada, dominira na ovoj poziciji.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X