Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobija ovo Celsi, Totenhem nista nije pokazao vise od Celsija u prvom. A cini se da kako vreme ide, da je Celsi sve bolji i konkretniji u napadu. Ovakav Totenhem tesko moze u top4, ako misle da se bore za top4, ovakve meceve moraju da dobijaju.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Begovic je u Stokeu izgledao world class, na Chelseaovim vratima izgleda kao osrednji vratar. Totalno nesiguran.
      Pa i ne bas, covjek odlicno branio kad god sam gledao Celsi, kiksevi dolaze u reprezentaciji, ali je u Celsiju na nivou. Ne na De Heinom, Kurtoinom i Lorisovom nivou, ali je top golman i za pozeljeti je takvog drugog golmana.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        Ovakav Totenhem tesko moze u top4, ako misle da se bore za top4, ovakve meceve moraju da dobijaju.
        Jeste, Čelsi tagovali kao sigurna tri boda pre početka sezone i notirali da na tom meču odmaraju najvažnije igrače.

        Comment


        • Nije moguce kako Dajer igra na poziciji zadnjeg veznog ove sezone
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa i ne bas, covjek odlicno branio kad god sam gledao Celsi, kiksevi dolaze u reprezentaciji, ali je u Celsiju na nivou. Ne na De Heinom, Kurtoinom i Lorisovom nivou, ali je top golman i za pozeljeti je takvog drugog golmana.
            Cech od kako je u Arsenalu vise nije top nivo? Najs. Cech je za Llorisa tatica....

            S ostalim se ne slazem nikako. Prima pacerske golove, nesiguran na lopti, ima neke glupe odluke....

            Edit: Kaj se tice tekme, Tottenham ce ovo dobit....

            Comment


            • Ceh je top golman, ali tesko da je nekih TOP 5-6 na svijetu trenutno.

              Loris ima tehniku, sto je ovih dana veoma bitno, zato bi mogao da bude Pepov golman npr, Petr je nema.
              sigpic

              Comment


              • Pa za te golove je najmanje kriv Begovic, kriva je suplja odbrana.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nije moguce kako Dajer igra na poziciji zadnjeg veznog ove sezone
                  Napravio od trećeg CB-a prvog DM-a sa strašnim potecnijalom. Uradio čovek više s mladim englezima nego svi engleski menadžeri zajedno u ne znam kom periodu. Ostao nedorečen u Sotonu, nisam očekivao da će ovoliki posao da napravi.

                  Comment


                  • Loši i jedni i drugi,ali Čelsi malo više napada,deluje da će prvi doći do gola..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ceh je top golman, ali tesko da je nekih TOP 5-6 na svijetu trenutno.
                      Ajd mi nabroji tih 5-6

                      Comment


                      • Nojer
                        Bufon
                        De Hea
                        Kurtoa
                        Navas
                        Bravo
                        Loris
                        Sarma
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nojer
                          Bufon
                          De Hea
                          Kurtoa
                          Navas
                          Bravo
                          Loris
                          Sarma
                          Ne bih rekao da je Loris tu..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Bufon
                            Bravo
                            Loris

                            Comment


                            • Brani kao lud, vrhunski cita igru, ima vrhunsko ispucavanje i jedan od bas rijetkih golmana libera. Ja bih ipak rekao da je tu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bravo Hugo

                                EDIT: Posto je ovo jedno 15. put da se vodi rasprava oko golmana, najbolje bi bilo ponuditi neku anketu s 15 ponudjenih golmana i da imamo pravo izabrati po 5, pa da vidimo kako stvari stoje
                                Last edited by Dale; 29-11-15, 13:30.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X