Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Briem da necu. Proucit cu dobro debelo pravila i metat ti na finjaka na svaki seruckavi post, slozit cu postove tako da pokrijem sva pravila. A baniras li me bez razloga, zalit cu ti se na upravu ako treba. Napravio si gresku kad si srao Arsenea, covjeka najvise gotivim u nogometu.

    Comment


    • Druze ti si odavno zreo za ban, tako da bolje da se ne zalis. Prestani kmecati.

      Comment


      • Akane brate koliko ja vidim tebi se sprema likvidacija
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
          Druze ti si odavno zreo za ban
          Zbog? Nit koga vrjedam nit trollam. Ocito Unitedovce jos pece sto sam izrekao misljenje o Fellainiju...
          To sto sam iz HR je vjerojatno glavni razlog animoziteta prema meni ovdje od prvog dana..

          Comment


          • Brij ti sta god hoces.Pa eto da vidis kako je biti opsjednut...

            EDIT: Samo to bez pominjanja Hrvatske i to,eto vec bi te mogao banovati,a necu
            Last edited by AK47; 09-08-15, 18:52.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Briem da necu. Proucit cu dobro debelo pravila i metat ti na finjaka na svaki seruckavi post, slozit cu postove tako da pokrijem sva pravila. A baniras li me bez razloga, zalit cu ti se na upravu ako treba. Napravio si gresku kad si srao Arsenea, covjeka najvise gotivim u nogometu.
              A dobro zasto se teliko nerviras zbog poraza... Evo pitaj Akija kako ce te od ponedeljka biti pogatiji na bankovnom racunu za 100 000 funtaća
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                A dobro zasto se teliko nerviras zbog poraza... Evo pitaj Akija kako ce te od ponedeljka biti pogatiji na bankovnom racunu za 100 000 funtaća
                Uopce me ne nervira poraz. Poraz je zasluzen. Nervira me kad citam jedno te isto po cijele dane na forumu od iste osobe. Taj valjda i kad ribu doma oploduje u krevetu zaziva Arsenea

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Uopce me ne nervira poraz. Poraz je zasluzen. Nervira me kad citam jedno te isto po cijele dane na forumu od iste osobe. Taj valjda i kad ribu doma oploduje u krevetu zaziva Arsenea
                  Ovo ti je sad zadnja opomena fakat...jedno je komentarisanje klubova,igraca i to ali ti mene vrijedjas direktno i mogao bi na odmor u Banovice jedno mjesec jos jednom me prozovi pa se zali upravi
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Polako covece, to sto pises nije OK. To sta on radi sa devojkom, zenom to je njegova stvar, bar ja tako mislim.
                    A citas u losem kontekstu jer ste izgubili, sve je to podsvesno/svesno
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Kad budes mogao da budes covek, da trolujes kao sto radis, a i da primas na racun svoj isto to, onda ce biti sve u redu. Naravno ti mozes, ali ostali ne mogu, e pa druze tebe dok nije bilo nikome nista nije smetalo. Dodje aki junior u temu i krene svoje papazjanije o parama i ostalim nekim stvarima, dodje Princara, Gangara, svi se zezamo, Fresko, Avramovic, pa cak i Pixar (koji kralj ) pa je i on shvatio kako ovde funkcionise. Nije ovo jedini forum i niko te ne drzi da budes ovde. Ili ces prihvatiti ili mozes lepo da odes na neki drugi forum.

                      Comment


                      • Ovo je jedini forum gdje se ne gleda ko je odakle i kako prica i sta prica. Svi ovdje uglavnom konstruktivno pisu i ne vrijedjaju jedni druge(vecinom).

                        Ovo je jedini forum na kojem ja pisem, a ima ih kamion na kojima se moze pisati, a na ovome pisem iz razloga koje sam gore naveo.

                        I da, zajebancija je ovdje bila vazda vrhunska, nekad jebiga i zaboli, al i druge zaboli kad i ja nesto prospem.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Zajebancija je zajebancija, trollanje je trollanje, sve ima mjeru. Opsjednuto lupat po jednoj te istoj temi svaki dan je vec nesto drugo..
                          Ja sam uvijek za zajebanciju kad je dobra. Ove pljuvacke fazone pa skrivanje iza zajebancije ne pusim

                          Da mu ja sad krenem po cijeli dan srat po Higuainu isto bi mu zivac skocio...

                          Comment


                          • Cijeli dan jedan u Unitedovoj temi pljuvali Gonzala nisam A rekao eto neka potvrde,cak ima na mom zidu urnisao Brajko jedno vrijeme i meni ne smeta

                            Opet cu reci sve je ok dok se komentarisanje igraca,klubova i toga,ali ovo da si iz Hrvatske i da to nekome smeta je smijesno i nema licnog prozivanja niti vrijedjanje i kraj diskusije...kad zavrsimo sve ide u off temu jer joj ovdje nije mjesto
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment




                            • Skuzaj momak. Manje seruckat Wengera samo i sve ce bit ok.

                              Comment


                              • Ovi vrhunski postovi su iznad mog umnog domasaja. Ja ove visine ne mogu da dokucim. Logujem se oko ponoci
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X