Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    E jbga sad. Razumem sve, loše rezultate, nervozu....ali taj Migs nas je na više tekmi ove sezone vadio iz go**na sa odličnim odbranama. Vrlo retko pravi greške i deluje mi dosta sigurnije...

    Moraju te odbrambene prekide bolje da vežbaju. Posle svakog nastaje teška konfuzija...
    Pa mi te prekide ne branimo kako treba vise od 5 sezona, ali se nadam da ce Kloparin strucni stab ovo ispraviti i da cemo dovesti kvalitetnog stopera.

    Comment


    • Niste jedini dosta timova muku muči sa odbranama kornera . Evo tu je i Arsenal,Čelzi jedino Van Gal drži tu rupu popunjenu. Ja nekad imam osećaj da većina manjih klubova u PL najviše to trenira prosto to im je jedini način da pobede u mečevima protiv favorita pa to furaju. Evo ti Bilić čovek gotovo svaku utakmicu protiv favorita igra sa 5 odbrambenih i glavna taktika su mu kontre i prekidi i zato je ove godine uzeo gotovo svakom favoritu.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Da zapamtim 196-u stranu
        Hvala za preporuku. Može tu štošta da se štampa i za sajam knjiga.

        Comment


        • Ček sada.. to je 196-ta kada si neulogovan?
          Pa da, ovako nema smisla...

          Btw, ulogovani 10-ta i 11-ta od ove.
          Last edited by miloolja; 26-10-15, 11:06.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • whoscored.com tim kola .

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Otamendi je zvijer.

              On i Kompany kako to mocno izgleda.

              Comment


              • Ne sjecam se kad sam zadnji put gledao tako antinogometan derbi u Manchesteru

                Comment


                • Originally posted by Henryj View Post
                  Ne sjecam se kad sam zadnji put gledao tako antinogometan derbi u Manchesteru
                  Celzi Arsenal prosle godine?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Svako Murinjovo derbi je predosadno sa obzirom da uvek igra zatvoreno i hoce rezultat, sto je svakako legitimno i to je to

                    Juce niko nije hteo da izgubi pre svega, zadovoljni su bili sa bodom obe ekipe jbg..

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Celzi Arsenal prosle godine?!
                      Mislim da sam bio jasan u postu na koji derbi mislim.

                      Comment


                      • Izvini H. Ja sam prebrzo procitao.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Moram priznati da Limar izrasta u pravog provokatora

                          U najavi mnogo zanimljivije prvenstvo za razliku od prosle sezone. Bice zestoke borbe izmedju prve trojke, na cetvrto mesto vidim Sparse, Liverpul mi je nekako zakasnio sa Klopom sto se tice ove sezone. Za titulu dajem prednost Arsenalu i Sitiju, mada ne iskljucujem Junajted ako dovedu kvalitetnog napadaca na zimu.

                          Comment


                          • Originally posted by Princ View Post
                            Moram priznati da Limar izrasta u pravog provokatora
                            E moj ti
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sve dok Rooney igra to je prednost Cityu i Arsenalu. Bolje da im je cupo igrao nego majstor sa 280k funti sedmicno.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Bice zestoke borbe izmedju prve trojke, na cetvrto mesto vidim Sparse, Liverpul mi je nekako zakasnio sa Klopom sto se tice ove sezone.
                                Jes' vala, tesko da ce Klopp uspeti da nadoknadi taj gubitak od -3, u 28 kola.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X