Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo da pricamo do prekosutra sta ko gleda ili sta koga zanima. Interesi su drugaciji. Ja bih licno voleo da imam 3 ili 4 tekme u osnovnoj ponudi stalno pricam o PL naravano. Neko ce to reci za spance neko za tenis i mozemo u krug.
    Odes na pdf tenisa i kazes koga to zanima ima da te razapnu na sve 4 strane koliko god da ih ima .
    Ista prica je i ovde sa fudbalom.

    Ali da treba malo vise da se forsira PL treba. No to se nece desiti.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • PL subotom ne mogu forsirati jer imaju pravo samo na jednu tekmu u 16h da daju u osnovnim paketima, Vlajko to zna bolje od mene
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Gangrena,bolje da si stekao pare za Ajfon
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Meni Aki obećao da će da mi kupi najnoviji samo da uđe u upravu kluba
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja sve ljude koje poznajem, muskog roda. Svi gledaju Sk zbog PLa, volim i ja da pogledam nesto drugo, ali dva derbija stavis na 2 i 3, da bi neko gledao Real:Levante. Meni svejedno, ja cu svakako gledati opet sve meceve, ali znam neke koji nemaju sk 3, i nece moci da gledaju Everton:Junajted...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma to je obrnuta psihologija,namerno nam ne daju da gledamo meceve i tako nam udaraju cheznju za PL,krajnji rezultat jos vece povecanje popularnosti.

              Eto prilike da se ekipica u 16 h u subotu sjuri u podforum tenis
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Tenis najgledaniji na SK, potom ide Zvezda u EL, pa onda fudbal i Rosijevci kojih je masu, posebno u Srbiji. PL ima najjacu gledanost od fudbala na SK, ali Barsa i Real ubijaju prilicno, to je info iz SKa, ali da tenis ima ubjedljivu gledanost, ima. Djokovic je kategorija za sebe, a Nadal i Federer imaju strasnu bazu navijaca na ovim prostorima, kao i Ana i Jelena. Zene donose prevagu, jer tenis gledaju oba pola, kao i u slucaju Moto GPa(u slucaju Rosijevaca posebno), u fudbalu je to manje izrazeno.

                Sto se PL tice oni su krivi jer su zadrti sto ne mozemo sve da vidimo. Prvo ne dozvoljavaju bez jedan prenos u terminu subota u 16h na kanalima koji su na satelitu. Sad su maltene svi kanali na satelitu. Drugo, natrpaju bas u tom terminu previse utakmica(rijetko kad to bude neki derbi), umjesto da kao Spanci naprave vise termina da se sve vidi. Prava su im skuplja od svih fudbalskih liga i takmicenja i mogli bi da ispostuju, ali ne, oni su tradicionalisti. Petak i ponedeljak po termin, subota u 13:45, 16h i 18:30, uz nedelju od 14:30 i 17h i sve bi bilo super.
                sigpic

                Comment


                • Pretpostavljao sam da je tenis najgledaniji ali da je Zvezda ispred PL to nisam znao. Ali i jedna činjenica je da se fudbal uglavnom gleda sa društvom kući sa ortacima uz pivo , u kafiću,kladionici itd dok tenis gotovo svako gleda pojedinačno i tu se dobijaju brojke . Pre godinu dana sam otvorio kafić u Šapcu i gotovo svaki vikend pogotovo kad je neka malo bolja tekma kafić je gotovo pun i to naravno muškom populacijom. Primera nam je dodatno umrsila prenose prosto zato što tu imaš Barsu i Real koji se jedini gledaju u nekom većem broju i ako ne pustiš njihovu tekmu Primera se neće ni gledati pa tako zeznu neku veću tekmu u PL .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nemojte biti naivni. Sigurno nece SK sebi da naskodi pa da ne znaju sta je najgledanije na njihovim kanalima i da u skladu sa tim, prave programsku semu. Najveci problem je sto samo jedan mec moze u 16h subotom na satelitu i na to jedino moze realno da se kuka.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Tesko da moze bolje od ovoga sto SK nudi(a I ne pitaju se oni oko svega),meni licno bi znacilo kad bi ubacili neku redovnu emisiju posvecenu PL na fazonu MOTD,ne mora to nista specijalno da bude al kad vec imaju ljude koji prate fudbal na ostrvu i masu fanova to bi bilo fino.Znam da imaju redovan pregled ali nije mi to to.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Za par godina ce Djovak da batali reket pa ce nadam se neke stvari da se vrate u normalu. Mnogo lepse vreme bilo kad si u svakoj kuci imao Ronaldinjov/Ronaldov/Zidanov dres ili poster a rucak morao da bude ili pre 15h ili posle 17h da te neko slucajno ne prekine dok svrsavas na Totija zajedno sa Nesom Stefanovicem na Pinku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Manchester City have posted a net profit for the first time since Sheikh Mansour bought the club in 2008.
                          The Premier League leaders' annual financial figures show they made a profit of £10.7m in the 2014-15 season.
                          That is despite having to pay some £16m in fines for failing to meet Uefa's Financial Fair Play (FFP) regulations.
                          City, who posted a loss of £22.9m during the 2013-14 season, saw annual revenue grow for the seventh straight year - to £351.8m. It is the first time the club's revenue has broken the £350m barrier.
                          City had accumulated losses of £583m over the past six seasons under the ownership of Mansour, a member of the royal family of Abu Dhabi.
                          City also announced they had reduced their wage bill for a second successive year, down to £193.5m compared to £205m for the 2013-14 season.
                          Manchester United spent £203m on wages last season, while Arsenal spent £192.2m. The most recent figures for Chelsea's wage bill are £192.7m for the 2013-14 season.
                          - Ben Smith BBC

                          Artificial or not, profit je profit. Jedino ovde sto je netacno, i to sam uveren, jeste wage bill Arsenala.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • jest vala isto je i kad novac ukradeš i kad ga zaradiš ,ne može to nikako "pravi" profit da bude kad su oni tu razliku nabili preko svojih sestrinskih kompanija

                            al bitno je da se tamo neki tutubanski klub iz istočne evrope drastično kažnjava a ovi za neke stvari koje su očigledne,tu uvek mož da se dogovorimo

                            a za Arsić je tačno,zna se još od prošle godine da su stigli Čelzi po iznosu koji im ide na plate
                            Last edited by saburo sakai; 15-10-15, 09:20.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Hoce li vise vikend jebote?!

                              Comment


                              • Mislim da je cak Arsenalu wage bill oko 197m funti, ali nisam siguran

                                To sto su oni ostvarili profit od 10 m jebo to.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X