Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bila je tema već za Barnli, ali je bila puna omalovažavanja, vrijeđanja, ismijavanja tako da sam je makao, odnosno pitao Moderatore da je maknu. A ođe već koliko toliko ima reda, ali kao što sam već rekao samo spamujem i spamujem, ali šta je tu je.

    Tako da izvinite na spamovima i na žalost vašu biće ih još

    Comment


    • Sutra se ocekuje oficijaliziranje Klopa u Liverpula, fantasticno za PL

      Comment


      • Pa ova tema obuhvata i Championship,kakav crni spam onda,pa više zaspamuju za jedan dan dotični u temi Arsenal...
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • #tripleta je nasa, nikakav spam Saburo moj dobri to nije
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #tripleta.

            Comment


            • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ako uzmemo u obzir strogo samo brojke De Brujne je odlicno krenuo s tim da mu je maltene svaka lopta prosla,sto preko asistencija sto preko golova,lepo se nadovezuje na Silvu,sad Siti sa njim ima opciju vise i sto je najbitnije za sad ne vidim da mu nesto smeta to sto ne igra uvek 10-ku vec ima saroliku ulogu na terenu.

                Nedavno je Riberi pricao kako oni njega nikad ne bi kupili zato sto trazi mnogo prostora za igru,bogami sad i tu teoriju sabija.Al nije samo do njega,i saigraci se fino kreco,napadaju prostor fantasticno.

                Sterling je u ovoj jednacini ispao,pao je u drugi plan sto ne znaci da igra nesto lose.
                Last edited by saburo sakai; 07-10-15, 11:08.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ma Sterling je tu klasa ispod svih njih to je barem jasno,ali to ne znaci da njegova direktnost i brzina nece pomoci...hoce i to pravo
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Bitno da on ulazi u prilike ali jbg u par navrata je loše reagovao(ne mislim na ovu utakmicu) dok je ovima sve živo ulazilo,gledam taj gol De Brujna,kolko je čudnu putanju lopta imala,što kaže Širer nemoćan je golman bio

                    Navas mi je za sad najslabija karika,pa Kolarov više prilika od njega kreira,mene najviše oduševljava to kako se oni kreću u poslednjoj trećini ,ja ne znam dal ima boljeg tima na tom planu u zadnjih par godina,pogotovo volim da vidim ona utrčavanja Zabalete u 16,to baš pravi probleme.

                    Al moram da dodam i to da je neopravdano poništen gol Mitrovića,sad neko bi reko da je Sitiju to kompenzaicija za one golove protiv Totenhema,jbg šta ima Njukasl sa tim.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Al kakav odgovor Lestera,posle poraza od Arsenala pobeda u gostima,imaju par baš brzih igrača,još ljudi pokazali muda,to se ceni,interesantno mi je samo to da oni maltene nemaju pravog AM igrača,nemaju nekog da poveže napad i odbranu ali to sabijaju brzinom,borbenošću..za kreativnost zadužen Marez,njima Okazaki igra iza Vardija,ovaj Kante kakav top speed,Drinkvoter čovek uz senke veliki posao završava
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ovaj Aleks Nil mi izgleda kao frontmen nekog pank benda



                          kakva njuška




                          sad tek provalio da ovaj Gomez dominira na golu pod stare dana hahahahah kakav kralj
                          Last edited by saburo sakai; 07-10-15, 21:31.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ja sam ubijedjen bio da ce Gvardiola u Siti, a da ce Klop Bajern da preuzme. Pa se ni to nije obistinilo. Sad nesto ne vjerujem da ce Gvardiola brzo iz Bajerna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pogledao malo CP,dal zadnje dve utakmice,igraju bez napadača i muče se malo,nije da ne kreiraju prilike,baš naprotiv,imaju proper zabavljače po krilima al slaba vajda od onog Gejla(Gajla kako god) ne snalazi se na mestu špica a Pardju ne daje priliku Bemfordu,sa Vikmanom nemam pojma šta je,dal je povredjen. Maltene im svaki napad ide po strani,kroz sredinu retko,iz daljine slabo šutaju,osim kad ludi Sako raspali i zato mi nije jasan Pjulis koji je ostavio Brunta samog na Zahu. Sledeće kolo igraju protiv WH kući,verujem da će Bilić bolje da analizira njihovu igru
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Bacio pogled i na Svonsi,umirem od Gomisa,kolko mi trapavo izgleda i onda jednim potezom izbaci protivničkog igrača nakon čega sabija balon u p.m shoting skill na zavidnom nivou
                                Ajev predobar,all-round igrač,kreira,puca,ubacuje,sabija u odbrani(tu me oduševio) ubacuje se iz drugog plana

                                I još nešto,vidim da hvale Svonsi i njihovu transfer politiku,baš me interesuje kako stoje finansijski,pogodillo se tu dosta i sa trenerom i formom pojedinih igrača,gledam Vilijamsa koji je prošle sezone imao dosta ispada,znači baš individualne greške,sad sabija,priča se da ga je Rodzers tražio ove sezone al je komitet bio protiv transfera zbog njegovih godina,jbg vratilo se Svonsiju,pruža dobre partije,dostojne jednog kapitena.

                                Ki je nešto slabiji,on je bio taj prošle sezone koji se ubacivao iz drugog plana,Kork jako zahvalan igrač u svakom slučaju
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X