Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Nastavnikov trademark vise od deceniju je da kad mu ekipa veze par dobrih rezultata izgubi neko gostovanje par razlike i upada u krizu i tako u krug. Koliko je to jedan uplasen tip, kad mu vidis onu tuznu facu, tacno ti dodje da ga pomilujes po glavi i izvadis mu 200 dinara da kupi nesto da pojede.
    Hahhaha
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Pored svih promašaja sa transferima i otpuštanja igrača uspjeli su da plate obeštećenje za jednog Štimca, za kojeg se zna da ne može ni Brajkulu s foruma odbraniti a Brajkula ni dvokorak ne zna napraviti kako treba. Za Simonovića je sve rečeno, slijepac samo ne vidi kako ga trpaju, niko ništa nije promašio preko njega kao i protiv Cedevite. Puna podrška upravi i treneru, vidi se da znaju šta rade
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Zatvaraj temu, igra je gotova

        Originally posted by Indigo View Post
        Mi smo kao stolarska radionica.
        Zamislite stolarsku radionicu, i sad tu ima raznih masina i drvene gradje, greda, dasaka, letvica... Od svake daske mozes napraviti nesto, svako parce drveta ima potencijal da postane nesto vise u procesu obrade. U celoj toj radionici Lazic bi bio ona panjcina koja drzi vrata kako se ne bi stalno zatvarala.

        Comment


        • Ako mislite da će iko drugi poneti lentu ove teme, a ne ovaj čovek dole citirani, grdno ste se prevarili i džabe se trudite

          Originally posted by Abel Brodersen View Post
          Originally posted by Erik Dekard View Post
          Inace nisam gledao tekmu, kakvi smo bili?
          Šta god da si radio, zavidim ti.

          Komotno može doživotna, injekcija, giljotina, streljanje, vešanje, električna i ova tekma.
          Da imam sezonsku, ovog trenutka bih je menjao za box set Esmeralde. Blind tamo, Blind ovamo.
          Last edited by miloolja; 09-01-16, 20:55.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Kakva ekipa su Sunsi jbm ti. Poezija...
            Los je trener, al su zato igraci jos losiji.
            Igraju lose u napad, al su zato jos gori u odbrani.


            Ono kao
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Sa ovakvom karlicom, garant može da rodi trojke bez problema.
              Ahahaha

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post

                Nemoj SK da me izdaš za tu PL! Razočarao bi se više nego da mi devojka učestvuje u nekom gang-bangu ...
                Hhahahaha Zola u elementu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Jel još jedan gol za tripletu?
                  Originally posted by Indigo View Post
                  Rashford batica pokidao
                  Wenger izgleda kao da ima zatvor, neprocenjivo
                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ovo ako se danas ne pobjedi kolektivno da se ugasimo kao klub.
                  Originally posted by Ves View Post
                  Spomenuh ranije, ovo je po meni utakmica sezone. Bitna je iz vise razloga. Ovo ako dobijemo titula je nasa, ako ne, onda jebiga nije. Toliko je prosto.
                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Wenger pokazuje van Gaalova muda. Flamini ni na klupi, a Perica na klupu.

                  Idemo ih rastaviti kao u septembru
                  Znam da treba samo jedan post, ali sam propustio jos jedno 3, 4 opasna posta Moraju svi da idu ovde, pa na glasanje
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Svi u Real, jebeš Ramosa, Iska i Jamesa, treba to prodati i dovesti Lovrena, Brozovića i Perišića.
                    Gokara u svom stilu.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Nema frke, idemo kolektivno na sahranu. Jebes ga, nije Brajko bilo ko.

                      Vec vidim scenu, Olja sa crnim velom place, Princoni napisao govor, Gokara brat nateze vinjak do iznemoglosti, Aki sabira da li mu je ekonomicnije bilo da rikne pre titule ili posle. Mamba i Kondicija bojkotovali sahranu, duzan im pare. Vladan poslao suzu iz braCke Crne Gore. Duka ga uramio i stavio pored slike Radonje. ....



                      ps: Petrovac pogodio tacan datum umiranja i obogatio se

                      Mozda post meseca
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • haaha limar,pa strasno


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Prvi meč sam odgledao pre oko godinu,dve bilo je neko finale ne znam ni sam uglavnom igrao je Nole , žena po običaju ništa nije napravila za večeru blenula je ispred televizora kao zombi i gledala kako se loptica prebacuje preko mreže . Kad sam pitao za večeru rekla je nema ni ses-a ni večere ako Novak ne pobedi i šta ću primoran sam bio da odsedim i odgledam , sva sreća ovaj manijak je pobedio tako da nisam ostao ni gladan ni napaljen
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Jadni Gangara, kakve probleme ima sa ženom

                            Sva sreća pa se Novak smiluje i dobije meč

                            Comment


                            • Najebao sad kad prestane da dobija
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ćuuuuti, još imaš sreće. Zamisli da navija za Nadala....
                                Pa ne bi bilo ses-a ni za rođendan, a o hrani i da ne pričam...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X