Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postovi nedelje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Laže pred izbore
    Kakva crna kandidatura, viši interesi su u pitanju.

    Uros me usrao
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #92
      Originally posted by Sandugp View Post
      Znaci ako si rekao da je sranje onda ce to neko ko voli teze podneti nego kada si rekao da je mediokritet
      Svako ima pravo da kaze sta misli o bilo cemu. Pa i uz neku odredjenu (ne preteranu naravno) dozu psovke.
      Najiskrenije ja tebe smatram za gospodina (Tako mi nekako kroz postove delujes. Nesto slicno kao jedan lik NI sa teniskog pdf-a) uzdrzan, inteligentan, a najvise korektan. Lik sa sirokim dijapazonom znanja i opstom kulturom na visokom nivou (zbog toga te najvise postujem). Pa onda reko da raspalim ja za tebe, nije mi tesko zaista
      Imas ti i mana naravno (da ne ispadne da ti se uvlacim sada), ali ko ih nema!? Ja prvi sam ih prepun ....
      Tako da Erice ili psuj ili pusti mene da to uradim za tebe ..... a znamo svi da znas i to onako masno da raspalis
      Originally posted by Sandugp View Post
      Tesko sranje, kazi slobodno sta se postas. Ako neces tj ako si iznad toga svaki put kada hoces neku psovku da spicis sibni meni pp uradicu ja to za tebe onako od srca ...
      Sandu haha
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • #93
        Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Jevreji pizdeci. Neka je njima na centru Solgar, kompanija koja je u vlasnistvu Carlyle grupe koja je odgovorna za mnoge lose stvari u svetu. Sve najgore!
        Da, pao sam na kladionici...



        Ziva je prepicka, umrla nije!

        Comment


        • #94
          Originally posted by z0La View Post
          Hahahahha, to je ta priča. Imam komp, 2000. godiste. Za koju godinu mu pravim punoletstvo. Malo je jači od prosečnog smart telefona, ali malo...

          Na kraju meseca taman uštedim za patike za fudbal, i to neke jeftinije... Sramota me da idem više na termine. Svaki put kad šutnem loptu bojim se da ću golmana da pogodim u glavu sa đonom...
          Zola kralj
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Tom View Post
            Felaini fura grivu i esarpu da ga zene ne opsedaju zbog vrelih gleznjeva. Blind milion posto ima ogledala na svakom plafonu. Zidu i vratima.
            Romero se picnuo kao legenda Cukarickog i Strajnicev gost.
            Wilsonova draga je topdzinica - 4 nedelje out, izvrnut zglob.
            Hahah

            Comment


            • #96
              Originally posted by Tom View Post
              Ali Mata brate, on kad je polagao vožnju, polagao samo rikverc i savijanje ulevo.

              Comment


              • #97
                Originally posted by l1m4r View Post
                Slosilo mi se..



                ps: Staviti brzinu na yt 0.5
                Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Brate mili blago onom ko u ovo ulazi majke mi moje Radmile
                Lord
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Nezgodno je kad vidiš da ti se dojučerašnji manager Alan Pardew trudi da sakrije osmeh, dok ti se sadašnji trener McClaren ne trudi da sakrije svoj očaj McClaren Out, Ashley Out, Charlney Out, Carr Out, ovi što kose travu Out, ekonom Out, svi Out!!!
                  Extremno skracen ali me nasmejao do suza
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Mislim kada bi nastupila apokalipsa da bi Limar poslednje sate na Zemlji proveo ne tako sto bi bio sa porodicom vec da nadje Kerika negde u nekom bunkeru i da ga overi.
                    Evo i tvoj Eriče mora da se nađe ovde
                    Last edited by Lord Aleksoni; 30-11-15, 14:58.

                    Comment


                    • Ovaj čovek je genijalac, deo priče o filozofiji LvGa, naravno

                      Originally posted by Tom

                      Verovatno je filozfija nešto tipa: "Kad dođete ispred 16 nemojte ništa da radite, kružite oko gola, nemojte da šutirate. Iks nam je dovoljan, svaki meč na Trafordu idemo na iks jer ja volim se ložim na zvižduke posle utakmice, palim se 0-0 više nego Neša Twins na bol, pravim postere od poseda o statistici i lepim ih deci u sobu, ženi u kuhinju i sebi u garažu u kojoj pijem vino s Runijem koji me ucenjuje mojim golišavim fotkama da bi stalno igrao. Ako budu neke dobre šanse šutirajte u golmana ili oko gola, ako bude zaista trebalo gol da se da - utrčaću ja da ga dam, vi se pravite bogalji odlično pripremljeni za paraolimpijski stoni fudbal.“
                      A ko želi da pročita ceo o radovima na putu... http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1448671
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Gojko vidi bar nekoliko linija, ne bi ni vama bilo lako da odlucite koja je prava

                        Comment


                        • Crni Mikel, nemoj to da radiš čoveku

                          Originally posted by saburo sakai View Post
                          Ja cu da isecem vene taj dan ako mu produze ugovor,prodam babin stan,dam to u humanitarne svrhe i idem da se zapalim ispred ambasade Nigerije sa Mikelovom ikonom u rukama.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Nema Roman keša, iste gaće nosi par dana, kupuje u Lidlu, hteli pre neki dan da mu seku struju. Daj da se ne zajebavamo više.
                            Originally posted by Erik Dekard View Post
                            Ja ga video pre neki dan stoji u redu u DM-u, uzima neki Hugo Bos na akciji 2500 din.
                            Originally posted by Reise View Post
                            Zvace velikog neimara Arsena da mu projektuje stadion sa sto manje utrosenog novca.
                            Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Bih...skroman sam ja momak.

                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCARA View Post
                              Dule, moram ti priznati da sam bio krajnje skeptican u opstanak ove teme kada si je prvi put otvorio, ali ti si svojim trudom i radom doprineo da ova tema Barnlija postane veca i od teme Mancester Junajteda, i ja ti na tome cestitam

                              Comment


                              • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1454391

                                Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Ozil and Christmas Tree.
                                Originally posted by saburo sakai View Post
                                Prosecan dan studenta prava subotom

                                "Mutirao tv da moze da uci u tisini,prati prem,posta na forumu u live temi i preslisava se jedno pitanje ceo dan"


                                Edit:

                                Originally posted by Abel Brodersen View Post
                                Kakva forma za ispadanje iz lige. Ona upozorenja sa cigara stavljati umesto grba, zameniš "pušenje" sa "van gaal" i to je to. Može "mančester" umesto "van gal" ali trenutno sam više hejterski raspoložen.

                                Spoiler


                                van gal ozbiljno šteti vama i drugima oko vas

                                prestanak van gala umanjuje rizik smrtnih srčanih ili plućnih bolesti

                                deca se ugledaju na vas! deca van gala i sama češće postaju van gal

                                van gal ubija. vangalski dim šteti ljudima u vašoj okolini

                                želite bebu (gol, pobedu)? van gal nepovoljno utiče na plodnost kod muškaraca i žena

                                ...
                                Last edited by Ricma; 26-12-15, 17:47.

                                Comment

                                Working...
                                X