Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam mislio da je Gibs al ipak je Teo asist.Dobar Iwobi stalno ucestvuje u akcijama..Wolkot takodje..steta za glupost Gibsa i Kossa i da moramo da jurimo rez.
    sigpic

    Comment


    • Pise na live scoreu da je Gibbs. Vidjet cemo u poluvremenu kad bude replay, meni se nekako cini da je Walcott bio ipak.
      Iwobi i Chambers su odlicni zasad. Chambers me uzasno podsjeca na Tonyja Adamsa kad primi loptu u noge. Kakva mirnoca, kontrola lopte i odlicni odmjereni pasovi. Rateam lika jako, bit ce klasa u buducnosti.

      Comment


      • Ox mi deluje jako lose..

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Ox mi deluje jako lose..
          Evo ga opet ubija s pasovima prema duhovima uz aut liniju. Ne znam sto se s njim dogada, stagnira vec dugo. Campbell ga je prestigao, Iwobi vec izgleda bolje od njega. Klaun off the field, na terenu totalno ispod razine, a nikako da se trgne.

          Comment


          • Nevjerovatno koliko su nas propisno odrali. Mi iz jednog šuta gol dali.
            Baš jadna igra. Očajno...

            Comment


            • Ipak je bio Walcott kod asistencije

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                Evo ga opet ubija s pasovima prema duhovima uz aut liniju. Ne znam sto se s njim dogada, stagnira vec dugo. Campbell ga je prestigao, Iwobi vec izgleda bolje od njega. Klaun off the field, na terenu totalno ispod razine, a nikako da se trgne.
                Jel mi to ne gledamo istu utakmicu? Prvo Gibs na vrhuncu zadatka. Krivicu za gol dijeli sa Kosom, ali mimo toga covjek odlican u odbrani, naprijed opasan i sa utrcavanjima i sa centarsutevima. Svakako bolji od Monreala. Jedinu "prednost" koju Monreal ima je to sto se boji povuci loptu i raditi bilo sta izvan onog sto mu je osnovni zadatak, a to Wenger voli.

                A Ox je odlicno odigrao ovo poluvrijeme. Oduzeo je najvise lopti od svih, imao najvise upotrebljivih pasova i najvise uspjesnih prodora. Ne znam u cemu je problem?
                Last edited by Ves; 09-01-16, 15:58.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Gibbs ne moze u istu recenicu sa Monrealom.

                  Monreal zadnje dvije sezone igra kao na drogama. Prvo je u odbrani stabilan, jako malo gresaka, a naprijed je izmislio centarsut za Gibbsa.

                  I sto se Oxa tice, covjek je imao 5-6 pogresnih dodavanja u prvih 7 min. Sve receno kako on igra ovih dana.
                  Last edited by maliajnstajn; 09-01-16, 16:00.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Jel mi to ne gledamo istu utakmicu? Prvo Gibs na vrhuncu zadatka. Krivicu za gol dijeli sa Kosom, ali mimo toga covjek odlican u odbrani, naprijed opasan i sa utrcavanjima i sa centarsutevima. Svakako bolji od Monreala. Jedinu "prednost" koju Monreal ima je to sto se boji povuci loptu i raditi bilo sta izvan onog sto mu je osnovni zadatak, a to Wenger voli.

                    A Ox je odlicno odigrao ovo poluvrijeme. Oduzeo je najvise lopti od svih, imao najvise upotrebljivih pasova i najvise uspjesnih prodora. Ne znam u cemu je problem?
                    Gibbs je solidan back up at best, nikako materijal za prvu postavu Arsenala, nazalost jer je momak class act, ne radi probleme. Ima dosta limita, pogotovo kad ide prema naprijed, kao da ima neku blokadu.

                    Ox je uzasan, a u neke duze rasprave necu ulazit, dovoljno je vidjet sto 80% navijaca po internetu misli o njemu. Nadam se da ce se trgnut jer je iznimno talentiran, ali ne nudi neke ekstra predstave vec dugo, a takoder ni ne vidim neke ekstra naznake razvoja u odnosu na ono sto je prikazivao 2011. kad je dosao.

                    Iwobi s druge strane totalno impresionirao.

                    Comment


                    • Kada govorimo o ofanzivnim karakteristikama, zaista ne mogu Monreal i Gibs u istu recenicu. Neukus ih je porediti. U svakom segmentu Gibs dominira. Brzi je, tehnicki jaci, ima dribilng, utrcavanja i stabilniji je sa loptom. Centarsut i citanje igre su segmenti gdje su podjednaki. A nazad Monreal je bolji u tome sto je disciplinovaniji, a to, kao sto rekoh, Arsene voli i zato je on prvi izbor. Samo zato.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Henryj View Post
                        Gibbs je solidan back up at best, nikako materijal za prvu postavu Arsenala, nazalost jer je momak class act, ne radi probleme. Ima dosta limita, pogotovo kad ide prema naprijed, kao da ima neku blokadu.

                        Ox je uzasan, a u neke duze rasprave necu ulazit, dovoljno je vidjet sto 80% navijaca po internetu misli o njemu. Nadam se da ce se trgnut jer je iznimno talentiran, ali ne nudi neke ekstra predstave vec dugo, a takoder ni ne vidim neke ekstra naznake razvoja u odnosu na ono sto je prikazivao 2011. kad je dosao.

                        Iwobi s druge strane totalno impresionirao.
                        Zaboli me djed mraz za tim sta navijaci misle o njemu, ja znam sta vidim.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Zaboli me djed mraz za tim sta navijaci misle o njemu, ja znam sta vidim.
                          S obzirom da se ti razgovaras po principu samo ja znam najbolje i svi su drugi budale, preskoci moje postove ubuduce hvala.

                          Comment


                          • Ljudi, sta vam je? Pa Gibbs je asistent, ne moze Walcott onako levom nogom.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Vidio sam replay na poluvremenu, Walcott je asistirao.

                              Comment


                              • Kakva akcija . Ramsey za vodstvo.

                                Comment

                                Working...
                                X