Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & Capital One Cup 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mi je znati gde nalaze ove komentatore, pa ovaj lik nije odgledao fudbalsku utakmicu u zivotu...
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Dajte im bar probajte loptu uzet, vec 20 minuta vas dominiraju. Ilorija treba vadit sto prije, lik nema match fitness, past ce gol preko njega, krepan je.

      Comment


      • 2:2 nakon duge dominacije Exetera

        Comment


        • Ma je li moguce, covek koji je dosao da popuni rupu koja je nastala na stoperskim pozicijama, biva povredjen.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ovaj Ojo ubija.

            Lagano staviti ga u protokolu za ligu.

            Comment


            • Ide Exeter na replay, hrabra momcad, fali im talenta i klase, ali velika srca.

              Comment


              • Zato je i vracen sa pozajmice Ojo, doduse prerano, ali takve su okolnosti. Dobice i on svoju sansu.
                A sto volimo ove remije i revans kup meceve.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zasto je vucarao Lallanu i Lucasa tamo, drzao ih prakticki cijelo prvo poluvrijeme i dio drugog na zagrijavanju, a na kraju ih nije uopce uvodio. Mogao je slobodan dan momcima dat, da se pripreme za ligasku tekmu....

                  Comment


                  • Ako sam dobro razumeo ovde dele na ravne časti i prihode od revanša..., ma neka puno to znači ovim nižerazrednim ekipama, a Liver uvek može izvesti neki ovakav sastav
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Zali se Klopp na teren u izjavama, djeluje malo iznervirano. Pita dal mu moze netko rec na kojem tocno dijelu terena se moze igrat nogomet

                      Kakav lik, carcina. Kaze novinaru BBC-a nakon otpuhivanja sto mora igrat jos jednu tekmu, kao vama na BBC-u to pase kaj ne? Radite jos jedan prijenos hahahhhaha

                      Comment


                      • Dirljivo
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gibbs opet pokazuje zasto odavno nije clan udarne postave. Koscielny ce sad ispast smjesan, ali ovo je Gibbsovo maslo. Sunderland iz nicega 1:0

                          Comment


                          • Iwobi fino za Walcotta na krilu, ostra lopta u kazneni i Campbell poravnava. Iwobi i Chambers odlicni zasad.

                            Comment


                            • Mislim da je Gibs asistirao..

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Mislim da je Gibs asistirao..
                                U pravu si, krivo sam vidio.

                                Comment

                                Working...
                                X