Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=518961

    Ovom konceptu predvidjam svetlu buducnost, mozes da pojedes auto kojim pobedis Na jednom mestu dve stvari koje najvise volim: F1 i cokolada

    Esit: 300 kila cokolade mmmmmmmmmmm, predobro!
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • drooling-homer-simpson.jpg
      Samo ovo mogu reci.

      Comment


      • Do 2014. izgleda
        http://www.crash.net/f1/news/170222/...edes_deal.html
        http://totalf1.com/full_story/view/3...her_extension/
        sigpic

        Comment


        • Imace 45 godina na kraju tog ugovora. To me je navelo na razmisljanje. Koliko je sportista svetskog ranga koji bi mogli da se bave tako konkurentnim sportom u tim godinama? Stvarno je cudo koliko je on fizicki pripremljen.
          Kao paralela, Sena bi recimo 45 godina imao 2005... Majko mila, kakva bi bila Formula 1 sa njim, Hakinenom, Hilom, Vilnevom i Sumaherom na kraju proslog veka, i sa jos Montojom, Raikonenom, Alonsom od 2000 na ovamo. Mozemo samo da zamisljamo...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nikad ga nisam voleo, ali je strasan vozac. Kanada je potvrdila da smo svi koji smo ga otpisali, bas pogresili.
            Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

            Comment


            • Ajmo Schumi majstore, majstore, MAJSTOREEEEEEEEEEEEE!!!

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Imace 45 godina na kraju tog ugovora. To me je navelo na razmisljanje. Koliko je sportista svetskog ranga koji bi mogli da se bave tako konkurentnim sportom u tim godinama? Stvarno je cudo koliko je on fizicki pripremljen.
                Kao paralela, Sena bi recimo 45 godina imao 2005... Majko mila, kakva bi bila Formula 1 sa njim, Hakinenom, Hilom, Vilnevom i Sumaherom na kraju proslog veka, i sa jos Montojom, Raikonenom, Alonsom od 2000 na ovamo. Mozemo samo da zamisljamo...
                Vrlo je malo onih koji u tim godinama mogu da budu na tom nivou,a znamo koliko je F1 teska i zahtijevna,ja odlicno znam koliko je on radan,vrijedan,pa Njemac je to,ali opet 45 godina,pitanje je kako ce to izgledati.
                Meni je samo krivo sto je Mika nekako lako odustao,a bio je nevjerovatan vozac
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Meni je samo krivo sto je Mika nekako lako odustao,a bio je nevjerovatan vozac
                  A ni Kimi nije mnogo bolji... Ko zna sta se tim Fincima mota po glavi... Verovatno reli.

                  Comment


                  • Kimija ja nikad nisam previse cijeno,jedno je potencijal,a nesto sasvim drugo ono sto je on radio.Mika je za mene ipak bio nesto drugo,po meni mnogo bolji i kvalitetniji vozac ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kimija ja nikad nisam previse cijeno,jedno je potencijal,a nesto sasvim drugo ono sto je on radio.Mika je za mene ipak bio nesto drugo,po meni mnogo bolji i kvalitetniji vozac ;)
                      To stoji, ponekad je bio previse flegma, previse Iceman, a premalo profi vozac... Samo sam hteo da kazem je i on kao i Mika prerano napustio F1.

                      Comment


                      • Mika je po suvom kvalitetu u top 10 vozaca svih vremena. Bilo je u njemu jos nekoliko godina dobre voznje. Mislim da je upravo dolazak Kimija ubrzao njegovu odluku, kao i Mikin osecaj da ce Mihael biti dominantan jedno vreme. Nije zeleo da vozi ako nije mogao da postane sampion. On je sa dve titule i onim prestizanjem u Spa postigao dovoljno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Inace imam neki lud osecaj da ce se Kimi vratiti. Ako ne ove, onda sledece godine. Mislim da su u Red Bulu svesni da ce tesko neko od Toro Roso vozaca (Buemi, Alguersuari, Rikiardo) moci da uskoci i ispuni ocekivanja ako ne produze sa Veberom. Kimi bi bio idealno prelazno resenje dok ova trojica jos malo porastu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Inace imam neki lud osecaj da ce se Kimi vratiti. Ako ne ove, onda sledece godine. Mislim da su u Red Bulu svesni da ce tesko neko od Toro Roso vozaca (Buemi, Alguersuari, Rikiardo) moci da uskoci i ispuni ocekivanja ako ne produze sa Veberom. Kimi bi bio idealno prelazno resenje dok ova trojica jos malo porastu.
                            Richiardo da, ova dvojica, ne bas... Nemaju ONO sto je potrebno RBRu za dalje...

                            Jos kad im Vettel ode u Ferrari!

                            EDIT: A potpuno sam zaboravio na deo sa Kimijem, iskreno, otkad je MO8 to pomenuo, ne vidim drugi epilog ove sezone...
                            Doduse, ja nosim cvidze, ali opet...

                            Comment


                            • E vidis, tako i ja razmisljam.Ja bih vise voleo Kobajasija da vidim u RB pre svega zbog njegove agresivne voznje.Da vidim kako bi to izgledalo kada ima pravu formulu da vozi.
                              Veberu istice ugovor ove sezone?

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                E vidis, tako i ja razmisljam.Ja bih vise voleo Kobajasija da vidim u RB pre svega zbog njegove agresivne voznje.Da vidim kako bi to izgledalo kada ima pravu formulu da vozi.
                                Veberu istice ugovor ove sezone?
                                Za Webbera ne znam, ali Kobayashi ide u Ferrari dok se Vettel ne opameti, pazite sta vam kazem!

                                Comment

                                Working...
                                X