Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Vanja

    Video sam to, tek sam tad shvatio sta se desilo i naucio sta je amco na engleskom. Mislio sam da je to neki deo automobila. Stvarno gadno izgleda.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      E da,Korina je dala zeleno svijetlo Sumiju da produzi ugovor na jos dvije godine posle sledece.Izgleda da je zadovoljna onim sto je prekjuce vidjela
      Ima li iko ko nije zadovoljan?

      Ko nije, da ga besimo!!!

      Comment


      • Nista bez Korine Ko bi rekao da je zver poput Mihaela ustvari papucar. ;)
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Vanja ... Massa je potpisao na jos jednu godinu tj i za sledecu sezonu nedavno cini mi se ... Imas negde na netu sam i ja gledao neki dan ... Ako neko u medjuvremenu jos nije potpisao , cek da vidim na wiki ima li ...

          Evo ti sa wiki :

          http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Formula_One_season
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Ima li iko ko nije zadovoljan?

            Ko nije, da ga besimo!!!
            To mu je bilo jako potrebno,da vidi da moze,da kad bolid ne odlucuje nego umijece vozaca da i dalje moze da se nosi sa svima.Ipak mora da pobijedi Rozberga prvo i dalje kasni,ne mnogo ali kasni,posebno na kvalifikacijama.Na trci je to ipak drugacije,isto tako mora da je bolji sa gumama,mada mislim i da to poilako dolazi.5 godina je trebalo da u Ferari dodju do sampionskog bolida,sad isto to ocekuje i sa Mercedesom,ali vec od sledece bi to trebalo mnogo bolje da izgleda.On je napravio ogromnu gresku sto je uopste napustao,mislio je da je to to posle druge Alonsove sampionske sezone,posebno prvog dijela te sezone kad ih je Reno unistavao,od polovine sezone se sve promijenilo i vjerujem da je Montecemolo zalio i da sad tek zali,ali bilo je kasno.
            sigpic

            Comment


            • Jeste culi da Schumacher hoce da produzi ugovor jos 3 godine , do kraja 2014 xD ... Citao sam juce na netu ili slusao na vestima , negde jesam xD ... Ali hoce do 2014 da produzi sa Mercedesom ... Do kada hoce da vozi ... Dok ne uzme titulu ponovo ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                To mu je bilo jako potrebno,da vidi da moze,da kad bolid ne odlucuje nego umijece vozaca da i dalje moze da se nosi sa svima.Ipak mora da pobijedi Rozberga prvo i dalje kasni,ne mnogo ali kasni,posebno na kvalifikacijama.Na trci je to ipak drugacije,isto tako mora da je bolji sa gumama,mada mislim i da to poilako dolazi.5 godina je trebalo da u Ferari dodju do sampionskog bolida,sad isto to ocekuje i sa Mercedesom,ali vec od sledece bi to trebalo mnogo bolje da izgleda.On je napravio ogromnu gresku sto je uopste napustao,mislio je da je to to posle druge Alonsove sampionske sezone,posebno prvog dijela te sezone kad ih je Reno unistavao,od polovine sezone se sve promijenilo i vjerujem da je Montecemolo zalio i da sad tek zali,ali bilo je kasno.
                Nema potrebe ista govoriti, on je kao Rossi Formule 1, gde god da stigne, ljudi se osvrcu, u koji god tim da stigne, stvari se popravljaju... Steta sto mi ljudi imamo godine koje nas ogranicavaju za sportske podvige, ali zato njih dvojica imaju neverovatno iskustvo kojim to nadoknadjuju. Samo to nece biti jos dugo, drugo je vreme bilo kad je Mansel osvojio titulu u Ferrariju...

                Da me ne razumes pogresno, ja volim i Michaela i Alonsa i Vettela i Kubicu, ali najvise od svega volim Ferrari, zato onaj koji tamo vozi ima kod mene prednost u odnosu na ostale. To jedino nece vaziti za Hamiltona, ako, ne daj Boze, jednog ruznog dana dodje u Ferrari.

                Comment


                • Ja nikad nisam navijao za timove,uvijek za vozace
                  Doduse od kad sam poceo da pratim pa do danas to je bilo za Sumija,iako najvise Alonsa cijenim od ostalih,mislim da je najkompletniji i najkvalitetniji vozac.Luis je neko ko cini formulu zanimljivom i potreban je jedan pravi trkac,ali ce ipak morati malo da spusti loptu,ovako se ne moze.Ne boj se,ide taj u RB
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ja nikad nisam navijao za timove,uvijek za vozace
                    Doduse od kad sam poceo da pratim pa do danas to je bilo za Sumija,iako najvise Alonsa cijenim od ostalih,mislim da je najkompletniji i najkvalitetniji vozac.Luis je neko ko cini formulu zanimljivom i potreban je jedan pravi trkac,ali ce ipak morati malo da spusti loptu,ovako se ne moze.Ne boj se,ide taj u RB
                    Samo da mi Seb dodje u Ferrari, nista vise ne trazim.

                    Koliko god Eclestone bio mator i pun ideja bez ideje, jednu stvar je lepo rekao: Moj idealan tim bi bio Ferrari, jednosavno zbog mita, a i zbog cinjenice da su najbolji tim ikada jer uvek se vracaju da uzimaju titule (verovatno je mislio na gomilu timova koji uzmu 3-4 titule i posle toga nestanu u kolotecini), a idealna postava su mi Seb i Alonso. Prvi zato sto je vrlo mlad i vrlo uspesan i talentovan, a Alonso zato sto je trenutno najkompletniji i tacno zna koliko i sta moze sa bolidom koji ima.
                    Zbog ovoga mi se misljenje o njemu blago popravilo...

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Koliko god Eclestone bio mator i pun ideja bez ideje, jednu stvar je lepo rekao: Moj idealan tim bi bio Ferrari, jednosavno zbog mita, a i zbog cinjenice da su najbolji tim ikada jer uvek se vracaju da uzimaju titule (verovatno je mislio na gomilu timova koji uzmu 3-4 titule i posle toga nestanu u kolotecini), a idealna postava su mi Seb i Alonso. Prvi zato sto je vrlo mlad i vrlo uspesan i talentovan, a Alonso zato sto je trenutno najkompletniji i tacno zna koliko i sta moze sa bolidom koji ima.
                      Zbog ovoga mi se misljenje o njemu blago popravilo...
                      Mita kao knjizevne forme, ili mita kao forme omeksavanja
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Mita kao knjizevne forme, ili mita kao forme omeksavanja
                        E, mojne sa tim srpskim, meni je dovoljno da znam svih pet padezi i jos dve komparacije. Za sve me ostala boli uvca...

                        Comment


                        • Jesi siguran da znas i tih ,, 5 ,,
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ajde da Kimi dodje u Red Bull pa da uzivamo 100% uz F1
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Kimi u Red Bulu... Wet dreams.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Kimi u Red Bulu... Wet dreams.
                                Sram te bilo, kakav je to recnik...

                                Ali zvuci vro primamljivo, da ne kazem socno... MO8, jel to -nazalost- tvoja zelja ili si negde nasao neki trac na tu temu?

                                Comment

                                Working...
                                X