Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okacicu temu o Kanadi do veceras. Neodgovoran sam i trenutno zatrpan nekim glupostima, ali bice uskoro. Izvinite zbog kasnjenjea, nece se ponoviti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi...ore-u-Ferariju

      Hm, zanimljivo, kuvalo se dugo, da ne kazem od 1995 kada su svi sem njega presli iz Benetona u Ferari. Po meni, match made in heaven, mada je Ferari u poslednje vreme bio mnogo uspesniji kada na celu nije Italijan. Videcemo, zanimljivo, svakako je Flavio (sta god o njemu mislili) jedno od prepoznatljivih lica F1, neko koga prati glamur, skandali, ali i uspesi. Podseca li vas opis na nekoga/nesto
      Zar nije njemu zabranjeno da ucestvujeu F1 vise ikad, nakon one trke u Singapuru, kad se Nelsinho zakucao u zid da bi Alonso pobedio. Ne bas nakon trke nego nakon sto je Piquet propevao kad su ga sutnuli... Cini mi se da je tako receno, nema vise Briatorea u F1, nikad vise...

      Pomozim mi, na koga si mislio...

      Comment


      • Nije, od sledece godine mu je dozvoljeno. Dobio je dozivotno, pa je smanjeno na 2 godine.
        Pa mislio sam na Ferari, nemoj se vredjati, ali brate i oni su imali svojih skandala na kilo, pogotovo pocetkom ovog milenijuma, Flavio je bar pokusao da sakrije sta je uradio.
        Last edited by Nebojsa; 09-06-11, 15:58.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ne volim ga,ali mora se priznati da zna sta radi,dobro bi dosao Ferariju ;)
          sigpic

          Comment


          • Sigurno je tri klase bolji od Domenikalija.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Bolji je od Dominikalija to je sigurno. Kakav god arogantan da je on je veoma sposoban za taakv posao i sigurno bi pomogao Ferariju ali dzabe kada je Red Bul najbolji
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • Da iko na svetu ima dovoljno bujnu mastu pa da ,,izmisli" i da mi kaze razlog zasto i kako je Domenikali stigao na poziciju sefa tima u Ferariju?!
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • http://www.autosport.com/news/report.php/id/92106

                  Prevod na normalan jezik, Mark nije siguran u Red Bulu za sledecu godinu.
                  Last edited by Nebojsa; 10-06-11, 13:32.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Da iko na svetu ima dovoljno bujnu mastu pa da ,,izmisli" i da mi kaze razlog zasto i kako je Domenikali stigao na poziciju sefa tima u Ferariju?!
                    Dokaz preuranjene demencije Montecemola?
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nije, od sledece godine mu je dozvoljeno. Dobio je dozivotno, pa je smanjeno na 2 godine.
                      Pa mislio sam na Ferari, nemoj se vredjati, ali brate i oni su imali svojih skandala na kilo, pogotovo pocetkom ovog milenijuma, Flavio je bar pokusao da sakrije sta je uradio.
                      Ma nema ni govora o uvredi, ja Ferrari volim samo zbog crvene boje, ne zbog rezultata niti bilo cega drugog... Ali cinjenica je da su najuspesniji tim.

                      Sto se skandala tice, tu su prvi, mada I McLaren pocinje da gaji konje za takve trke...

                      A Flavio je...Flavio. On je isprozivao Schumija kad je 2006. stao u zadnjem krugu kvalifikacija u poslednjoj krivini kako bi blokirao Alonsa da postigne pol vreme, a 100% sam siguran da je on taj ko ga je tome ucio.

                      Klasican Italjian, vidi svaku situaciju onako kako mu odgovara, mada ne verujem da ce mu u Scuderiji dozvoliti da pravi neke fore i fazone kao sa Nelsinhom, ipak su oni tim kom je potrebna i konstruktorska titula...

                      Comment


                      • Zato i kazem da su Flavio i Ferari rodjeni jedno za drugo, ja bih voleo da vidim tu kombinaciju. Samo tada ce verovatno biti bye bye Masa.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Zato i kazem da su Flavio i Ferari rodjeni jedno za drugo, ja bih voleo da vidim tu kombinaciju. Samo tada ce verovatno biti bye bye Masa.
                          Prvi ko leti, bas tako!

                          Bice to jako dobar spoj, nema sumnje!

                          Ne bi me cudilo da i Montezemollo vrlo brzo nakon Masse dobije sut-kartu... Kad bi to tako moglo...
                          Last edited by Vanja #66; 10-06-11, 16:15.

                          Comment


                          • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dupli post,bez toga ubuduce!
                              Last edited by Vladan; 12-06-11, 16:21. Reason: !
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment

                              Working...
                              X