Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DRS svakako nece u Monaku praviti takvu razliku kao u Turskoj ili bilo kojoj drugoj "normalnoj" stazi,ali bilo bi zanimljivo.Inace kao i uvijek bice tu dosta problema,sa ili bez DRS-a...
    sigpic

    Comment


    • Adrian Sutil prerezao vrat Geniijevom direktoru

      Adrian Sutil i njegov bliski prijatelj, Lewis Hamilton sudjelovali su u incidentu koji se prije nekoliko tjedana odigrao u šangajskom noćnom klubu M1NT.

      Sutil i Hamilton zabavljali se u VIP sobi

      Svi njemački mediji ovih dana pišu o incidentu koji se prije nekoliko tjedana odigrao u noćnom klubu M1NT, u Šangaju nakon Velike nagrade Kine gdje je Force Indijin vozač Adrian Sutil razbijenom bocom šampanjca prerezao vrat izvršnom direktoru Geniija, Ericu Luxu. Genii je, podsjetimo, kompanija koja je prije dvije godine preuzela Renaultovu F1 momčad.

      U cijelu priču uključen je i McLarenov vozač Lewis Hamilton, no njega su osobni zaštitari iz M1NT-a evakuirali čim je krvavi Lux počeo trčati, tražeći pomoć. Sutil i Hamilton su noć provodili u privatnoj, VIP sobi te je potpuno nepoznato kako je se Lux tu uopće našao i što je bio povod napadu.

      Svi potvrdili incident

      Adrian Sutil je izjavio: "Na zabavi, kojoj sam nazočio kao privatna osoba, dogodila se nenamjerna nesreća. Potpuno slučajno sam ozlijedio drugu osobu. Žao mi je zbog toga i već sam se ispričao. Riječ je o privatnom problemu koji nema veze s Formulom 1 i mojim poslom. Nadam se da ćete shvatiti moju poziciju i više neću odgovarati na pitanja o ovome."

      Da je Luxu prerezan vrat potvrdio je i Renault. "Lotus Renault GP nije u poziciji komentirati događaj jer je u pitanju privatna stvar između Erica i druge osobe," napisali su u priopćenju. Renault je, doduše nevoljko, potvrdio da je "druga osoba" - Adrian Sutil.

      Pokušaj ucjene Sutila i Hamiltona iz 2008.

      Sutil i Hamilton posljednji su se put na naslovnicama zajedno pojavili 2008., kada je Sutilovo računalo nepažnjom njegovog oca prodano. Kupac je na njemu zatekao intimne fotografije i Sutilovu prepisku s Lewisom Hamiltonom te ih je odlučio ucijeniti.

      Reagirala je njemačka policija pa se curenje sadržaja u javnost nikad nije dogodilo.
      4 karaktera
      sigpic

      Comment


      • Timovi najavljuju moguce odvajanje od F1 od 2013.

        http://www.b92.net/sport/automoto/f1...&nav_id=512104

        Zanimljivo... Kao sto vec rekoh ranije ne bih imao nista protiv ovoga...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • I treba da se odvoje. Eclestone ih je doveo tu gde su, ali godine uticu na njega, sad vec pocinje sa buncanjem. Pre mesec dva je rekao dda bi bilo sjajno kada bi se na stazama ugradjivali sistemi za pravljenje vestacke kise, koja bi mogla da utice na zanimljivost trka. WTF? I ove gluposti sa hibridnim motorima...

          U F1 trebaju motori koji nece terati bolid preko 320-340, a da se aerodinamika potpuno otvori. Kad se predje preko neke opasne brzinske granice, treba da se smanji velicina motora i to je to. Eventualno, kad bi se preslo na vodonik kao gorivo, to bi bilo sjajno. BMW je pre 4 godine napravio 6 litarski V12 motor koji je u autu teskom 1.5t dostigao 302 km/h. Moze se i bez KERSa, i bez DRSa i bez drugih kompjuterski ogranicenih gluposti. Sve se moze resiti, samo da se umovi otvore.

          Comment


          • @ Vanja

            Potpisujem otprilike sve sto si rekao. Mislim da ce timovi ici tom logikom.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              @ Vanja

              Potpisujem otprilike sve sto si rekao. Mislim da ce timovi ici tom logikom.
              Ubavo blagodarim!

              Inace, bavio sam se vodonikom kao gorivo u motorima SUS za maturski rad, ima sjajnih stvari u vezi njega, prosto da covek ne poveruje.
              Nije da se hvalim, ali eto...

              Comment


              • Udruzio sam se sa Denisom na FB ... Dao sam mu nekoliko saveta oko vodjenja F1 ... Zahvalio mi se Jos da mi je sa Davorinom popricati
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Timovi su protiv ;)
                  http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...-rule-changes/
                  sigpic

                  Comment


                  • A, pa i treba da su protiv, ako prepuste F1 ljudima koji misle da znaju sta rade, onda od toga nema nista. Sacekajmo i taj Jun...

                    Comment


                    • E ljudi jel se secate koji je vozac pre par godina branio poziciju tako sto je na pravcu isao u cik-cak da ovaj iza njega ne bi imao zavetrinu? I jel bio kaznjen za to?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se secam samo Hamiltonovog bezobrazluka prosle godine u Sepangu protiv Petrova. I za to nije kaznjen. Mada je bilo jos takvih slucajeva. Em je opasno, em je glupo, em je nesportski, ali jos ima ljudi koji se time koriste ili bi se koristili.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja se secam da je Schumi prosle godine protiv Barichella branio vise puta pa Rubens umalo nije poginuo kad je bio pola centimetra od one ograde ...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Da da, to je bilo u Hungaroringu, ali Schumi nije vozio cik-cak nego je nabio Barrichella u zid, isto kao sto sad u Turskoj nije dao Petrovu da prodje. Malo Schumi preteruje u odbrani pozicije...
                            sigpic

                            Comment


                            • Alonso ostaje u Ferrariju do 2016. Haha, ima da padnu bar 3 titule do tad za njih i Alonsa!

                              http://www.formula1.com/news/headlin...1/5/12043.html

                              Osecam da je on tamo Bog za sve njih, a znam da njemu jako prija takva atmosfera, zato je bio u McLarenu samo jednu godinu. Tacnije, zato su se desavali oni incidenti izmedju njega i Hamiltona, sto je dovelo do toga da mu propadnu 2 godine u F1. Nije da volim tu njegovu osobinu, ali tako je kako je...

                              Samo da vidimo ko ce mu biti kolega...

                              Comment


                              • Juuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuu ... Taman sam za ovaj rodjendan sve pokupovao od Ferrari-a , 2 nova kacketa sa , 1 sa 1 bez Alonsovog potpisa ... 2 majice ... 1 Ferrari bermude ... Opremio sam se jos treba da Alonso ode negde ... Neka neka ... 5 godina jos , kakve 3 ima 5 da ih padne ... Vettel nece ni ovu uzeti ako ako
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X