Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Ma onaj dan je Barikelo bio u boksu,promijenio gume,zato je bio onoliko brzi od Sumija,inace ga nikad ne bi pretekao @(*6sd$%
    Po performansama su Mercedes i Vilijams tu nedje.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      I prosle godine su koristili mercedesov motor, a Barikelo ga je prestigao jer je imao sveze gume a Sumi ne, i onakvo branjenje pozicije od Sumija je suludo, zasluzuje kaznu, a Barikelova hrabrost od 1-10 je negde oko 20.............
      Problem kod Mercedesa je sto vozaci nisu bas najbolji,a po performansama takodje zaostaju tako da losa kombinacija. Realno Sumi je najveci svih vremena ali sad nije u formi, a Rosberg nikad i nije delovao kao neko ko ce da napravi veci uspeh. A inace se bolidi ove godine ralikuju od prosle, svi su mnogo duzi s obzirom na veci rezervoar zbog zabrane dolivanja goriva, mozda Mercedes tu nije nasao dobar balans.........

      Comment


      • Odg: Formula 1

        [quote author=nucle0 link=topic=2406.msg153056#msg153056 date=1281183758]
        I prosle godine su koristili mercedesov motor, a Barikelo ga je prestigao jer je imao sveze gume a Sumi ne, i onakvo branjenje pozicije od Sumija je suludo, zasluzuje kaznu, a Barikelova hrabrost od 1-10 je negde oko 20.............
        Problem kod Mercedesa je sto vozaci nisu bas najbolji,a po performansama takodje zaostaju tako da losa kombinacija. Realno Sumi je najveci svih vremena ali sad nije u formi, a Rosberg nikad i nije delovao kao neko ko ce da napravi veci uspeh. A inace se bolidi ove godine ralikuju od prosle, svi su mnogo duzi s obzirom na veci rezervoar zbog zabrane dolivanja goriva, mozda Mercedes tu nije nasao dobar balans.........
        [/quote]

        Vozaci nisu najbolji>>>???da li se salis za njih vozi jedan SUMAHER a da se ne lazemo rozberg je fantastican vozac,ali nema dobar bolid...sumaher nije u formi tacno ali ne mozes reci da nemaju najbolje vozace kada je sumaher legenda...a vidis li sta rozberg radi u tom bolidu,izvlaci sve sto se izvuci moze,skoro uvek dolazi do solidnog mesta na kvalifikacijama i trkama do nekog 5-og mesta i uzima bodove,radi sa bolidom sve ono sto legendarni sumi ne moze! po mom misljenju rozbergu treba odati ogromno priznanje i on je stvarno fantastican vozac,da vozi sad u red-bulu,ferariju ili meklarenu bio bi na vrhu u borbi za titulu!
        jubilarni 100-ti odgovor $%&5@$A
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Naravno da je Sumaher legenda, ali ne vozi kao ranije, tj. ni blizu kao ranije, a sto se tice Rosberga on je u najboljem slucaju klasa Buttona, sto znaci ako mu se neke sezone sve lepo poklopi kao Buttonu prosle onda mozda nesto i uradi, a inace je samo malo iznad proseka. Iskreno ne znam kad sam ga video da prestize nekog a to me nervira, kad vozaci ne rizikuju. I mislim da bi Sutil mogao mozda nesto da uradi kad bi dobio priliku u nekoj boljoj ekipi, sta covek radi u Force Indii to je cudo.......

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Pa kako moze dobro da vozi u 41 godini @(*6sd$%
            Rosberg nije los videli smo sta je radio prosle sezone i mnogo je bolji nego sto ti to kazes /#*^D
            A Sutil nikada nece preci u neku bolju ekipu mozda predje u Wiliams i to je sve ne verujem da ce moci negde drugde da predje %QWT&amp;W
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Formula 1

              Rozberg je dobar vozac,ali nije ta najveca klasa,ni meni se ne svidja sto ne rizikuje i ne vozi agresivnije.
              Ali je cinjenica da je u ovkavom Mercedesu osvojio brdo bodova,to je za respekt.
              Tacno je da Sumi nije tamo dje smo ocekivali da ce biti,ali se nadam da ce iduce sezone biti bolje,da ce se bolje navici na sve promjene.Ipak,to je covjek zbog kojega su mijenjali pravila ne bi li mu stali na kraj,nije sigurno zaboravio da vozi.
              Sutil je strasan vozac,valjda ce dobiti sansu u nekom jacem timu.
              sigpic

              Comment


              • Odg: Formula 1

                [quote author=nucle0 link=topic=2406.msg153227#msg153227 date=1281264078]
                Naravno da je Sumaher legenda, ali ne vozi kao ranije, tj. ni blizu kao ranije, a sto se tice Rosberga on je u najboljem slucaju klasa Buttona, sto znaci ako mu se neke sezone sve lepo poklopi kao Buttonu prosle onda mozda nesto i uradi, a inace je samo malo iznad proseka. Iskreno ne znam kad sam ga video da prestize nekog a to me nervira, kad vozaci ne rizikuju. I mislim da bi Sutil mogao mozda nesto da uradi kad bi dobio priliku u nekoj boljoj ekipi, sta covek radi u Force Indii to je cudo.......
                [/quote]
                Pa Sutil i Rozberg su otprilike jednako dobri vozaci.
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  cula sam da je adrian newey imao incident na trci u 10-om krugu,okrenuo se i stao na sred staze pa je drugi vozac naleteo direktno na njega,bio je gost na British Touring Car Championship ..i u bolnici je ali nista strasno,trka je zaustavljena crvena zastava,nadam se da ce se brzo oporaviti i da to nece uticati nikako na pripreme red-bula za spa....mada nece sigurno,nije nista ozbiljno ali moglo je da bude... +-*^%* ^&amp;*ST*^#
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...;nav_id=453219 l5&#039;%9

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      Tolike pare takvom sabanu #%d*
                      Dal mu placaju i maramice ili ih sam kupuje (%fsd%&amp;j

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        Ona dvojica sabana ni nemaju plate. #%d* #%d* Sto voze nije mi jasno. &amp;*#GI(]

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg157701#msg157701 date=1282328652]
                          http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...;nav_id=453219 l5&#039;%9
                          [/quote]

                          To sto su napisali je cista laz. Moze se proveriti na forbesu i na jos nekim sajtovima. Cak ima lista i u F1 magazin ( koi ne izlazi ovde, nego mi ga tata doneo iz Italije ). Sad cu vam procitat prvih 10 :
                          1.Rajkonen-35.5 miliona $
                          2.Alonso-32 miliona $
                          3.Shumaher-28 miliona $
                          4.Kubica-21.5 miliona $
                          5. Hamilton-18 miliona $
                          6.Vetel-15 miliona $
                          7.Masa-14 miliona $
                          8.Baton-12 miliona $
                          9.Veber-10 miliona $
                          10.Rozberg-9.5 miliona $
                          JUST PUNK

                          NO NATIONS
                          NO RELIGION
                          NO AUTHORITY

                          And most of all PEACE


                          Anarchy

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Za koga vozi Raikonen?
                            Dobru platu ima.

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              [quote author=mr.gold link=topic=2406.msg157727#msg157727 date=1282331824]
                              Za koga vozi Raikonen?
                              Dobru platu ima.
                              [/quote]
                              Pa Rajkonen je po ugovoru trebao ovu sezonu da vozi za Ferari za 35 miliona. Ali Santander je platio Ferariju neke dobre novce ( ne znam taccno kolike ) da dovedu Alonsa. A kao sto znas da Ferari uvek ima jednog prvog vozaca i jednu babu, pa su zato zadrzali Masu.
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                OK, hvala.

                                Iskreno ne vidim razliku izmedju Alonsa i Mase.
                                Mozda Masa ne place toliko, i ponekad vozi prvom brzinom odredjeno vreme trke gde drugi voze pun gas, drugih vidljivih razlika nema &amp;+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X