Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg151494#msg151494 date=1280672930]
    Kako majstor bez ikakav panike rutinski rijesava situaciju.

    Ali u box &*#GI(] &*#GI(] Otpada guma,guma ulijece u box oni debila,oni se sudaraju. &*#GI(]
    [/quote]
    Dobro su prosli oni mehanicari kad je otpala Rozbergova guma,ono je bilo nenormalno fghj48d
    [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg151495#msg151495 date=1280673112]
    http://www.f1racing.com.hr/index.php...&Itemid=86 &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    [/quote]
    Pa upravo zato sto je lud ima toliko titula i pobjeda,a on dje god da ode bude vodonosa ^%@7f
    sigpic

    Comment


    • Odg: Formula 1

      Ludi sta se desilo to?Gledao sam prvih 10 krugova i zadnjih 10. //h*svb
      Ako moze neko da mi preprica.[quote author=mr.gold link=topic=2406.msg151488#msg151488 date=1280670000]
      Izvini Vladane, ali Shumacher je bio i ostao smrad.
      Umalo da namerno ubije coveka.

      Vratio mu je Rubens za sve godine u Ferariju $%&5@$A
      [/quote]

      Ako je Sumaher smrad sta je onda Barichelo?On je onda go**o od coveka. &*(@W6

      Sumaher ima slab auto i kako je samo izdrzao onih 7 krugova &8@^J &8@^J
      Sta sam rekao Weber prvi samo sam se zeznuo za Hamiltona da je 2 i svi se pomerili za mesto kako procenjujem +*@WT*48*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Mnogo mi je zao Fetela nije video svetla jer je zagrevao gume a niko ga nije obavestio da je sc samo u tom krugu kao sto obicno uvek rade svi i zato nije obracao paznju na svetla //h*svb poludela sam!!!...ja sam otisla do kuhinje na trenutak kada je bio taj incident sa sumijem i rubensom i nisam videla...baksuz,ja volim sumija ali iako nisam videla mislim da je preterao jer to je uradio i masi u kanadi,ne bas isto ali slicno jednostavno je previse agresivan i nepazljiv i bezosecajan bez ikakve namere da uspori makar i po cenu katastrofe...a veber..dosta srece zbog fetelove kazne i duela seba i alonsa...rozberga mi je mnogo zao jer ni kriv ni duzan ostade bez bodova...sto je po meni najbitnije RBR poovo na vrhu a fetel na samo 10 poena iza lidera sampionata znaci da odradi dobro spa a mark treci i eto njega kao lidera h5g6k8
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Odg: Formula 1

          Razumem ja vas sto podrzavate Sumija, ali razumem i njega da mu se ego poigrao sa slavom, pa nije izdrzao $a$7#

          Ako je ovo normalno branjenje pozicije, onda se izvninjavam

          [youtube]TFsi2kSeubU[/youtube]

          Koliko je bio u pravu govori podatak da ce ovaj neodgovoran potez biti analiziran kao opasan, t.j. onaj koji je mogao da dovede do ozbiljnih posledica @(*6sd$%

          Nemojte da balavite na Alonsa, jer na Hungaroringu nema preticanja, ako su bolidi slicni.
          Fetel nije mogao nikako da pretekne Alonsa, jedino da je ovaj napravio gresku, jer je nemoguce dobiti downforce na ovako kratkom pravcu, ako su bolidi priblizno jednakih karakteristika.
          A prica o prljavom vazduhu vam je poznata.

          Tako da unesite malo relanosti u velicanje vasih pulena @(*6sd$%

          A da ne spominjemo neverovatnu odluku kaznjavanja Fetela za nedovoljno drzanje odstojanja od Safety car-a #&amp;^Dk*

          Sve je to maslo Ferarija i Zan Toda koji je upropastio ovaj sampionat od kada je zamenio Mozlija.

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Ako su bolidi slicni.A RB bolidi su ovog vikenda bas bili slicni sa svima ostalima. ^&amp;*ST*^#

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg151508#msg151508 date=1280675601]
              Ako su bolidi slicni.A RB bolidi su ovog vikenda bas bili slicni sa svima ostalima. ^&amp;*ST*^#
              [/quote]

              Pa fc, nije tolika razlika kao izmedju gore pomenutog Shumija i Rubensa.
              Jedino je mogao da ga stigne pred startno/ciljni pravac, pa da ga pretekne na pravcu.
              Ali, ne moze na tako kratikim pravcima nista da se uradi. Jer da je prisao blize, zbog prljavog vazduha od Alonsovog bolida bi izleteo, sto se i desilo par puta, pa je Fetel odustao.
              Drzi volan u desno, a bolid ode pravo. Nema kontrolu.

              Comment


              • Odg: Formula 1

                Ali razlika na kvalifikacijama od 1.2 sec nije uopste mala.A jos gore izmedju 1. i 3. mjesta. @(*6sd$%
                I jos su Vettelu govorili iz boxa da je puno brzi od Alonsa.
                Ali Alonso je poznat po tome da ume da se brani,ali mu je u tome malim djelom pomogla i staza,ali nema zbor da je i on Doktor Nando. p%8@

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  Tim pre sto je ispred njega bio Alonso, moze tako h5g6k8

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    +*@WT*48*


                    Sada idu 4 sedmice pauze. fghj48d #%d*
                    Najbitnije je da je Nando u borbi za svjetskog sampiona. $a$7#

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg151513#msg151513 date=1280676715]
                      +*@WT*48*


                      Sada idu 4 sedmice pauze. fghj48d #%d*
                      Najbitnije je da je Nando u borbi za svjetskog sampiona. $a$7#
                      [/quote]

                      Upravo tako.Alonso je izvukao maximum iz ovog bolida Ferrari-ja.Neverovatno je koliko su Red Bull-ovi brži od ostalih,klasa za sebe.
                      Rezultat je bio očekivan,možda ne u ovom redosledu.

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        [quote author=Pile link=topic=2406.msg151516#msg151516 date=1280678292]
                        Upravo tako.Alonso je izvukao maximum iz ovog bolida Ferrari-ja.Neverovatno je koliko su Red Bull-ovi brži od ostalih,klasa za sebe.
                        Rezultat je bio očekivan,možda ne u ovom redosledu.
                        [/quote]



                        A niko ne zna zbog cega &amp;8@^J

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          pa adrijan je car genije ..taj covek je ....ne znam,ne postoji rec &amp;8@^J
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            Ma ja navijam za Sumija zbog ovoga,taj se nikome nikad nece skloniti.Ja nikad nisam sporio da je bezobrazan,jer jeste.Pa on je rodjenog brata izgurao sa staze,to je cinjenica.
                            Ali ko nema hrabrosti(da ne kazem onu drugu rijec $#^%RT) nema sta da trazi u F1.A Barikelo sad place i kukumace i tokom i posle trke,a ovo je najbolji manevar koji je ikad izveo.Sumi izvlaci iz drugih ono najbolje $a$7#
                            Ali preko 2 sekunde je on bio sporiji po krugu i toliko ga drzao iza sebe,klasa je tu,ostalo je na Bronu.
                            Sumaher je i kaznjen
                            http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...-drop-for-spa/

                            Imao je Luis ovakvih poteza,sjetimo se duela sa Petrovim ove godine,pa nije kaznjen,sjetimo se sta je Barikelo uradio u Monte Karlu,pa je li kaznjen?

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wWVJafXCmMM[/youtube]









































                            Naravno da nije!
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              [quote author=Vladan link=topic=2406.msg151526#msg151526 date=1280682003]
                              Ma ja navijam za Sumija zbog ovoga,taj se nikome nikad nece skloniti.Ja nikad nisam sporio da je bezobrazan,jer jeste.Pa on je rodjenog brata izgurao sa staze,to je cinjenica.
                              Ali ko nema hrabrosti(da ne kazem onu drugu rijec $#^%RT) nema sta da trazi u F1.A Barikelo sad place i kukumace i tokom i posle trke,a ovo je najbolji manevar koji je ikad izveo.Sumi izvlaci iz drugih ono najbolje $a$7#
                              [/quote]


                              Bold 1
                              &amp;*#GI(] istina, ne j... nikoga.

                              Bold 2
                              Bravo za zapazanje.
                              Ali mogu misliti koliko se us..o kada ga je Shumi sabio uz zid h5g6k8

                              Mada opet, ovo je bio izuzetno nepromisljen potez. A ne bi me cudilo da je Shumi sve drzao pod kontrolom i da ga ne bi nabio u zid.
                              Majstor je to. Al&#039; opet ga ne volem $%&amp;5@$A

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                E ovo je kazna 10 mesta unazad ce startovati nie fer a ferrariju samo pare uzeli &amp;*(@W6 &amp;*(@W6
                                Znaci ako bude 14 kao na ovoj trci onda ce startovati poslednji tako da ja mislim da ce se opametiti i poceti dobro da vozi &amp;%@5w8&amp;*
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X