Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Formula 1

    Kao sto sam rekao trebalo bi da kazne Ferrari zbog ociglednog propustanja (&$E# zaista steta za Masu ali zbog Alonsa su i Sumaheru oduzeli poene sa Monte Karla &*(@W6 &*(@W6
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Odg: Formula 1

      E i to nije bilo fer msm jeste pravila su pravila ali alonso je napravio gresku i sumi je to iskoristio,trebalo mu je priznati tu poziciju!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: Formula 1

        Vise necu da se izjsnjavam za faforite, kada je F1 u pitanju. Juce sam kazala da sam za Ferari, kao tim, a oni danas uzese prva 2 mesta, mada je raspored trebalo da bude drugaciji.
        Medjutim ne radi samo Ferari takve stvari, to rade svi timovi, ako me secanje dobro sluzi, ima mnogo primera za to.
        Zbog toga sam i kazala da takmicenje u F1 ne moze se ni priblizno uporediti sa trkama dvotockasa. Tamo, nesto ovako nesportski, ne bi proslo.
        Stvarno mi je zao Mase, videlo se koliko je povredjen ovim postupkom svog tima, pa ipak je ostao dostojanstven.

        Comment


        • Odg: Formula 1

          [quote author=vesna8.11 link=topic=2406.msg149952#msg149952 date=1280069330]
          Vise necu da se izjsnjavam za faforite, kada je F1 u pitanju. Juce sam kazala da sam za Ferari, kao tim, a oni danas uzese prva 2 mesta, mada je raspored trebalo da bude drugaciji.
          Medjutim ne radi samo Ferari takve stvari, to rade svi timovi, ako me secanje dobro sluzi, ima mnogo primera za to.
          Zbog toga sam i kazala da takmicenje u F1 ne moze se ni priblizno uporediti sa trkama dvotockasa. Tamo, nesto ovako nesportski, ne bi proslo.
          Stvarno mi je zao Mase, videlo se koliko je povredjen ovim postupkom svog tima, pa ipak je ostao dostojanstven.
          [/quote]
          Naravno,takvih primjera imamo mnogo,ni prvi ni posladnji put.
          Sto se tice Moto GP-a i F1,ja znam da ti pratis i volis vise Moto Gp,ali je F1 ipak najvece i najprestiznije auto-moto takmicenje,ne zove se bez razloga najveci cirkus na svijetu l5&#039;%9
          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg149950#msg149950 date=1280069312]
          E i to nije bilo fer msm jeste pravila su pravila ali alonso je napravio gresku i sumi je to iskoristio,trebalo mu je priznati tu poziciju!
          [/quote]
          Za to su krivi stjuarti na toj stazi,Sumaher je vidio zeleno svijetlo i samim tim je mogao da pretice,a to zeleno svijeto uopste nije trebalo da bude upaljeno #%d*
          sigpic

          Comment


          • Odg: Formula 1

            Ja sam clan na red bull community-ju i tamo kazu da su ferarijevci kod stjuarda na ragovoru @(*6sd$% mogu samo da ih zamislim kako lazu sada!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Odg: Formula 1

              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg149961#msg149961 date=1280070064]
              Ja sam clan na red bull community-ju i tamo kazu da su ferarijevci kod stjuarda na ragovoru @(*6sd$% mogu samo da ih zamislim kako lazu sada!
              [/quote]
              Italijani su to,slozice vec neku pricu $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Odg: Formula 1

                Vladane, pratim ja i F1, tacno da mi je motogp na prvom mestu, samo ne volim ovakve nesportske poteze.
                I, da, u pravu si--F1 i jeste cirkus, najveci na svetu. @(*6sd$%

                Comment


                • Odg: Formula 1

                  I ja nekako vise volim da gledam F1 pratim F1 duze od MOTO GP-a i Vlado u pravu si to jeste najveci cirkus na svetu i najbrzi ne zaboravimo $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Formula 1

                    [quote author=vesna8.11 link=topic=2406.msg149965#msg149965 date=1280070179]
                    Vladane, pratim ja i F1, tacno da mi je motogp na prvom mestu, samo ne volim ovakve nesportske poteze.
                    I, da, u pravu si--F1 i jeste cirkus, najveci na svetu. @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Zasto imam osjecaj da ovo bas i nije bio kompliment &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                    Pa to je F1,jednostavno takvi potezi idu uz F1,uvijek je tako bilo.Svako ko prati to zna i ne treba nista da ga iznenadi.
                    Luis Hamilton je strasno prljav,ali je vrhunski vozac,Alonso isto,o Sumiju i da ne pocinjem.Sena,Prost uvijek je bilo incidenata i nesportskih poteza i uvijek ce ih biti,jednostavno to F1 nosi @(*6sd$%
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Formula 1

                      Na konferenciji posle one su pitali alonsa da li mu je ova pobeda draga kao ona u singapuru 2008(kad su naredili pikeu da se skuca) ...auc to mora da je bolelo ... $%&amp;5@$A +*@WT*48*
                      a ovo su lazi lazi: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/moto...ne/8852918.stm
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Formula 1

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg149961#msg149961 date=1280070064]
                        Ja sam clan na red bull community-ju i tamo kazu da su ferarijevci kod stjuarda na ragovoru @(*6sd$% mogu samo da ih zamislim kako lazu sada!
                        [/quote]

                        Kao Italijani h5g6k8
                        Oni se rode sa tim &amp;+I}\

                        [youtube]YPE-U58uJvQ[/youtube]

                        Comment


                        • Odg: Formula 1

                          Ne nije to kompliment samo joj je zao sto je F1 bolji od MOTO GP-a $#^%RT
                          salim se $#^%RT
                          Uvek je bilo,jeste i bice nesportskih poteza i pustanja to niko ne moze da spreci jedino da stave naocare pa da vide da se ovo desava &amp;%@5w8&amp;*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Formula 1

                            U pocelo ispitivanje vozaca i Roba Smedlija sada..a jadan smedli meni je on bas ok bilo mu je mnogo krivo da kaze ono masi!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Formula 1

                              Najvaznije je da je Alonso ponovo u borbi za titulu.


                              A fino su Massi rekli:&quot;Alonso je brzi od tebe.Da li se razumemo&quot;? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;8@^J

                              Comment


                              • Odg: Formula 1

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg149987#msg149987 date=1280070882]
                                U pocelo ispitivanje vozaca i Roba Smedlija sada..a jadan smedli meni je on bas ok bilo mu je mnogo krivo da kaze ono masi!
                                [/quote]
                                A da je Kimi bio u toj situaciji,drugu bi ti pricu pricala I#^@8 $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                                [quote author=fc nadal link=topic=2406.msg149989#msg149989 date=1280070940]
                                Najvaznije je da je Alonso ponovo u borbi za titulu.


                                A fino su Massi rekli:&quot;Alonso je brzi od tebe.Da li se razumemo&quot;? &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;8@^J
                                [/quote]
                                *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                Zao mi je stvarno Mase,uvijek je bio i bice vodonosa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X