Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uhapšen Vijay...

    Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • Je l' on beše oprao neke pare u Indiji?
      sigpic

      Comment


      • Ako uporedimo naprimer sa Ferarijem ili RedBulom kao i da nije. Mada do sada i nije bilo potrebe imali su sigunu 1 i 2 poziciju, negde od Monaka i Kanade a najdalje od letnje pauze imacemo slicnu situaciju a dotle bi mogli da se strpe.

        Comment


        • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Hahahaha kad je Alonso tu sve u Španiji zanima Indy

            Comment


            • Pa normalno. Pa i kad bi recimo Borkovic vozio na primer Daytonu 500 sve Srbe bi zanimalo.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • To je već pitanje dok za Alonsa je ovo normalno i prirodno.

                Comment


                • Fenomenalna statistika

                  Comment


                  • Evo koje bio zaduzen za Red Bullov bolid.
                    https://uk.sports.yahoo.com/video/pu...171436284.html

                    Comment


                    • Mislio sam da F1 ide u dobrom smeru a sad mi nista nije jasno.

                      https://www.motorsport.com/f1/news/f...-honda-897438/

                      Comment


                      • Ako sam dobro razumeo, pre godinu dana izglasalo se da se radi na jednakosti svih agregata od 2017. od strane svih učesnika, a Honda vidno zaostaje. Biće sastanaka na kojima će se diskutovati kako da im se pomogne, pretpostavljam da će za početak bez kazne moći da koriste više agregata od dozvoljenog broja...

                        Comment


                        • Razumeo sam ja sta su se dogovorii ali nisam razumeo zasto Mercedes nesme da bude 0.3 s brzi od Ferarija.

                          Comment


                          • To nigde nisam pročitao... Većina smatra da je Ferrari izuzetno blizu Mercedesa u tom pogledu (neki smatraju i da je ispred), dok agregat Renaulta zaostaje 0.4-0.5s po nekom prosečnom krugu...

                            A ima i ovoga:

                            http://www.autosport.com/news/report...gine-programme

                            Da Mercedes asistira Hondi u vidu konsultacija. Ponižavajuće za Hondu...
                            Last edited by Vanja #66; 26-04-17, 06:50.

                            Comment




                            • Znate li sta je ovo?
                              Last edited by Sam Hornish Jr.; 27-04-17, 13:06.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Američki kapitalizam u punom sjaju?

                                Comment

                                Working...
                                X