Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pricalo se da mu Loeb nudi mesto u svojem timu.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • To bi bilo odlično. Jesi možda zapamtio link?
      Ne vidim razlog zašto ga Citroen ne bi angažovao, ali eto, sigrno da mogu naći vozača sa boljim sponzorima i koji je niži.

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Ahh, to mi je uvijek bila boljka.

        Nešto što sam zaboravio napomenuti jeste Michelin. Znam da Pirelli ima veliku podršku Bernija i ostalih guzonja, ali sigurno da oni ne žele nekakav bojkot ili sličnu situaciju, i oni žele srećno stado, tako da sam siguran da ovo ide na ruku Michelinu i da je njihov povratak sve izvjesniji (ako se nastave ovakve situacije).
        Nažalost, peglaju se poslednji nabori u ugovoru za nastavak sa Pirellijem...

        Comment


        • Mozda se I ne odrzi trka u Singapuru. Velika kolicina smoga prouzrukuje gustu maglu. Ionako je dosadna trka, bolje I da se ne odrzava, mada, skoro su sve bile dosadne ove godine

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Ne bih se bunio, iskreno...

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              To bi bilo odlično. Jesi možda zapamtio link?
              To je rekao komentator RTS-a kao ekskluzivnu vest dok je prenosio neku trku.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • http://www.autosport.com/news/report.php/id/120825

                Ok, Red Bull i Renault se definitivno razilaze, RB u pregovorima sa Ferrarijem po svemu sudeći...

                Comment


                • http://www.motorsport.com/f1/news/ro...-in-singapore/

                  Rosberg koristi novi motor za Singapur
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • Ne verujem da će Nico imati problema sa motorima do kraja sezone, čim će Mečka istestirati motor na treninzima biće to ok.

                    Comment


                    • Definitivno Audi ulazi u F1.
                      Evo finih vijesti za RB.

                      Comment


                      • Još ništa nije definitvno u tom slučaju. Horner je rekao da je Audi zainteresovan za F1, ali da trenutno nema akcija sa njihove strane.

                        Evo članak koji su juče na brzaka napisao o svim zanimljivim tračevima po paddocku u zadnje vrijeme.
                        http://www.f1puls.com/5582/sto-se-traca-po-f1-paddocku/

                        To, plus:

                        Comment


                        • Da jos nista nije zvanicno ali 95% da ce se to desiti a jos Edi Jordan potvrdio tu pricu a on ne prica svasta. Mada se bojim na sta ce RB izgledati odnosno liciti kad predju na Audiove motore.


                          Da, Perez u Lotus, Grozan u Hasu sa Gutierezom, Mercedesov junior iz Dtm u Forc Indiji, Sauber, Ferari, Red Bul, Toro Roso, Mercedes bez promjena, Vandorne umjesto Batona, i Manor posebna prica.
                          Last edited by Dule Krtola; 22-09-15, 15:18.

                          Comment


                          • Zaboravio si Magnussena u cijeloj toj priči.
                            A Rossi se nameće kao jak kandidat za Haas, posebno kako je dobio ovaj ugovor za Manor od kraja sezone. A što se Wehrleina, mislim da on ima velike šanse da završi u Manoru sledeće sezone, Wolff je već nekoliko puta izjavio da su u završnoj fazi pregovora sa Manorom oko dobavljanja motora, to je već gotova stvar, tako da je Pascal gotovo sigurno u Manoru. Baš kad si spomenuo njega i FI, Wolff je jednom prilikom izjavio da su ga pokušali nametnuti u Force Indiju, ali su propustili priliku i da sada traže nove riješenja (to je bilo prije oko 2-3 sedmice).

                            Comment


                            • A Danac je svoju priliku prokockao, tako ja vidim situaciju i jos Vandorne postao sampion Gp2.

                              Glavno pitanje dje ce Grozan.
                              Ako ode u Hasa, drustvo cemu praviti Gutierez radi Telmax, a Wehrlein u Forc Indiji, a Rosi u Manoru.
                              A ako ode u Forc Indiju, ja se nadam da nece, onda Rosi vjerovatno u Has, taj mali Wehrlein u Manoru i mozda vrate Di Restu .

                              A valjda nece u FI prec.

                              Comment


                              • A da se vratimo na prvi post u ovoj temi, neko se pitao Porsche ili Audi. Izgleda da cemo ovih dana dobiti odgovor jer najavise da Audi kupuje Red Bull. Ja sam Meklarenovac u dusi ali Audi je prva ljubav.... :-)

                                Comment

                                Working...
                                X