Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jel moguce da ocekuju da ce bolidi biti sporiji i "prespori"?

    Comment


    • Jel neko vec napisao da ovogodisnji prvak nema pobedu u Evropi?

      Comment


      • Mislim da sam negde to pomenuo... A sledece godine cemo imati novi los rekord - svega 7 trka u Evropi. 8 u najboljem slucaju...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Mislim da sam negde to pomenuo... A sledece godine cemo imati novi los rekord - svega 7 trka u Evropi. 8 u najboljem slucaju...
          To je moje "otkriće". Posle Suzuke sam napisao "je li će to Vettel biti prvi svetski šampion u istoriji bez pobede na evropskom GP-u".

          Šta je bilo sa Turskom ?

          Comment


          • Negde sam posle Brazila pomenuo... Mozda nisam na ovom forumu.

            Turska vlada ne zeli da da novac, jer ga nece povratiti...

            Comment


            • Jedna od najpametnijih investicija Red Bulla bila bi da uguraju A1 Ring (Red Bull Ring) u kalendar kako znaju i umeju jer je to epska staza. Imola bi bila još bolja ali je to zaista san snova jer se Italijani ne brinu ni što nemaju ni jednog svog vozača u kalendaru... dok im je Ferari siguran kao i Monca, njima su sve na broju.Manji-Kur ili A1 Ring... ja bih bio prezadovoljan.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Red Bull Ring je najrealniji u ovom momentu.

                Marked, Imola iako je na teritoriji Italije, to je GP San Marina. Italija je u prilicnoj krizi, a Ferrari ocekivano vise zeli da progura Mugello nego Imolu. Sto opet ne bi bilo lose, sem Petrova svi su bili zadovoljni stazom u maju ove godine. A on se zali na male zone za izletanje... Eh, da su na svim stazama tako krace.

                Comment


                • Ti sad imaš rFactor i volan.Skini Imolu i provozaj je.Da vidiš kakva je to staza.Šteta što je uska pa bi tu bilo malo preticanja, ali je, barem za mene, odlična staza za vožnju.Dinamična i ritmična.Jako brze krivine, nagla ubrzavanja i usporavanja.

                  Ja mislim da Muđelo ne bi mogao ni kad bi svi hteli jer nema, kao ni Paul Ricard, tribine za gledaoce.
                  Last edited by MarkedOne8; 29-12-12, 18:30.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Ne govorimo o tome sta je dobra staza, a sta nije, vec o tome sta je realno, a sta nije. Imola nije preterano realna, a Mugello sam naveo kao primer staze koja ce u Italiji gotovo sigurno pre videti F1 nego Imola ponovo.

                    Comment


                    • Meni smeta sto nema VN Francuske, odakle je sve pocelo, pa doprinos Francuskih proizvodjaca motora, guma, konstruktora modernoj F1 da ne govorim o sjajnim vozacima koji su obelezili jednu epohu.

                      Sad gledam sliku sa avatara. Alen Prost u Renou sa Miselin gumama, Elf je valjda bio glavni sponzor a slikano na VN Francuske 83 god. Uhh.
                      Last edited by Alan; 29-12-12, 20:36.

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ne govorimo o tome sta je dobra staza, a sta nije, vec o tome sta je realno, a sta nije. Imola nije preterano realna, a Mugello sam naveo kao primer staze koja ce u Italiji gotovo sigurno pre videti F1 nego Imola ponovo.
                        Ma znam nego ja Imolu pomenuo jer je vredna pomena. Imola kao Velika Nagrada je misaona imenica za naredne godine.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • Druga tema:

                          http://www.telegraph.co.uk/finance/n...-F1-reign.html

                          Bernie (ocekivano, ipak) kaze da ce izaci iz sporta ako ga uhapse u Nemackoj... S obzirom da to nije do sad pominjao, ovo moze biti uvod u nesto zanimljivo...

                          Comment


                          • Pa dosta mu je vise , nek prepusti nekom mladjem ceko F1 karavana

                            Comment


                            • Prati li ko Dakar?

                              Comment


                              • Originally posted by Alen P View Post
                                Prati li ko Dakar?
                                Kako kad ta trka vise ne postoji Ono djirlitanje po Juznoj Americi je uvreda za ime Dakara.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X