Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice prava ludnica i karambol. Mozda dobijemo neko veliko pretumbavanje kao 2007. Jako zanimljivo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ja sam za, sve dok Ferrari iskoristi svoje utrosene resurse - Pereza...

      Mada sumnjiv mi je Montezemolo, imao je izjavu pre neki dan da Scuderii ne trebaju neiskusni klinci. Ako Perez zeli da napravi iskorak, morao bi malo da poradi na konstantnosti. Brz je, u to niko ne sumnja, ali bilo bi glupo da mu Malezija bude jednia dobra trka ove sezone, veci ce se znacaj pridati kisi nego njemu u toj prici...

      Comment


      • Steta sto i mi ne mzoemo da gledamo Indy Car seriju, kad vec ide na Sportklubu (valjda poljskom) http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Premestite ako je za neku drugu temu

          Mala naznaka kako ce izgledati americki GP. Ovo je naravno trailer za Codemasters-ovu F1 2012 igricu, koja deluje bolje od prethodne (svakako bolje u odnosu na kriminalno losu 2010.)

          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bice mnogo dobro... ako se zavrsi na vreme. 4 mesta za preticanje, u prvom sektoru krivine a la Suzuka S-es. Ostatak fino izgleda, komplex isto izgleda pristojno... Prva krivina -

            Comment


            • Jako je vazno da to dobro odrade i da trka bude odlicna.. nadam se i velikoj poseti, ipak je to velika nacija kada je auto sport u pitanju i zasluzuju F1 trku(e). Brickyard Indianapolisa ima vise istorije nego sve skorojevicke staze koje su nikle u kalendaru u zadnjih 5 ili 10 godina zajedno
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ja i dalje ne mogu da prezalim sto je Indianapolis izbacen iz kalendara... Menjao bih Valensiju, Hungaroring, Singapur i Koreju za Indi na keca.

                Comment


                • Hungaroring ne diraj
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Zar ne bi radije otisao u Monzu?

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Zar ne bi radije otisao u Monzu?
                      Ja bih hteo, no novcanik se nesto ne slaze.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Stednja, that's the name of the game... 3 godine? 3 godine!

                        Comment


                        • http://www.etracksonline.co.uk/Europ...1ringwest.html

                          Eto malo podataka o Red Bull Ringu, nekadašnjem A1 Ringu.Trebala bi da sadrži i Vestšlajf dodatak.Nordšlajf je već legendarna staza, a bilo bi lepo da se i ova proslavi po nečem pozitivnom.

                          Ako niko neće da otvori Valensiju onda ću ja pošto znam da ne gotivite tu stazu a ja bih imao ako ništa makar nešto s tehničke strane da napišem ali kad budem imao vremena krajem ove nedelje.
                          Last edited by MarkedOne8; 12-06-12, 22:19.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Sto se mene tice - samo napred. Ne podnosim je... Nije losa za voznju, ali je dosadna...

                            Comment


                            • http://www.lemans.org/en/races/24h/u...-car_7699.html

                              Istorijska prva pol pozicija za hibridno vozilo na Le Mansu!



                              Prelep je!

                              Provizionalna kvalifikaciona vremena.

                              Mora se priznati da je Toyota napravila odlican prototip, samo 1s zaostatka na 3 i po minuta kruga u prvoj godini, mada me malo brine sto su rekli da im je cilj da naprave najbrzi (ne i najpouzdaniji) bolid, nadam se da nece doci do nenadanih odustajanja posle 10-12h...



                              Ali Nissan DW je pobedio...





                              Comment


                              • Za 10 minuta pocinje jubilarna 80. trka 24 Heures du Mans... Tu su Mirage-i sa trobojkom, Audi i Toyota na stazi. Samo fali Peugeot...

                                Znam da pratimo Rossini, Iceman i ja, ko jos?

                                Comment

                                Working...
                                X