Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma daaaj, ma nemoguce....pa mod tamo kaze nije bilo ni po babu, ni po stricevima
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Taj moderator na Benchmarku je veliki Arenista i makarenin sluga.
      Citiram jednog člana SK foruma, na pitanje o otvaranju teme za prenose PL na SK:

      "Otvorice je, reci da je na Sk i zatvoriti"

      Zna čovjek znanje.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ma mod je čudo, ali nisam hteo da raspravljam.
        Sam je rekao, tema je zaključana, dok ne stigne zvanična objava, ili makarena ne objavi nesto novo.
        Ja mu, sada, po zvaničnoj objavio, poslao da otkljuca temu, i da pozdravi dotičnog, a on hteo da me bije.
        I to naravno, na PM, bez ikakvog podsmevanja.
        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
        Last edited by stankovic8283; 06-08-16, 18:06.

        Comment


        • Čovek,taj admin seoski đilkoš kako mu sam nadimak kaže,bez ikakve sramote i blama piše kako je makerana iskusan lik i kako je na iskustvo izdejstvovao da ih taj admin seoski đilkoš banuje,još kaže kako je taj lažov makarena iskusno postupio i naterao tog đilkoša da banuje stare i poštene forumaše koje je on trebao da zaštiti još mnogo ranije.
          Ovo pišem da neki vide kako izgleda kada admin sabotira svoj forum i svoje verne forumaše.Nadam se da ovakvih đilkoša nema na ovom ili bilo kojem drugom forumu jer je on sramota za tu vrstu profesije.
          Sramotnik je posle opet zaključao temu, jer nikako da shvati da je on jedini krivic za nastalu makarena situaciju, i za banovanje svojih forumaša ,koji su se registrovali na tom forumu, mnogo pre nego što se pojavio taj belosvetski lažov,kome je ovaj đilkoš poverovao na prvu reč ,i još ga branio,dok je veliku većinu poštenih forumašao banavao do besvesti.
          Da je neke pravde ,trebao bi leteti sa tog i svih drugih foruma za ceo život.
          Last edited by vladanet; 06-08-16, 19:29.

          Comment


          • Samo da znaš da nije on jedini. I mene su kaznili jer sam navodno njih vređao i svi su se našli uvređeni maltene cela redakcija.čak su mi trojca njih to napisala u PM. Celu onu temu treba da pričitaju od početka. Zaboravili su šta su pisali.

            Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Očigledno im je potreban kvantitet a ne kvalitet foruma.
              Dobijaju pare na konto klika po stranici ,odnosno broju prikazanih banera po stranici.
              Sramotno ponašanje u svakom slučaju.Mnogo njih je banovano bez razloga,dok je raspirivač laži,dolivač ulja, omalovažavao svakoga ko se suprostavio idiotskim lažima da je stvar završena za Arenu još u decembru mesecu,alo bre,pa koji admin bi poverovao u takve budalaštine.
              Onaj ko ima važeći ugovor,uvek se prvi pita za produžetak saradnje,a po lažovu i đilkošu SK je volšebno odustao ,kažnjen od IMG-a ili nije imao para??????Da je lažov rekao da će da otpuste bar 5000 MTS lezilebovića ,možda bi i ja poverovao da su tako skupili onih 20 milion eura.
              Koji admin bi naseo na takvu priču na bazi nekoga ko ima svoj prvi post sa takvom bombastičnom temom.
              Pala je velika mrlja na taj forum koja se može izbrisati samo izbacivanjem seoskih i drugih đilkoša sa mesta admina.
              Last edited by vladanet; 06-08-16, 22:01.

              Comment


              • Sta se desava sa portugalcima,liga im krece sledeceg vikenda a u programu SK nema ni jednog prenosa

                Comment


                • Da li iko zna zašto je promjenjen termin utakmica engleske premier lige subotom. Prije se uvijek igrala utakmica u 13:45, a sada u 13:30. Čisto onako me interesuje ako iko zna. Hvala

                  Comment


                  • Da imaš više vremena da skuvaš kafu za meč koji počinje u 16h. ;-)
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Ima logike

                      Comment


                      • Originally posted by maksic View Post
                        Sta se desava sa portugalcima,liga im krece sledeceg vikenda a u programu SK nema ni jednog prenosa
                        Da i mene zanima sta je sa Portugalcima..Inace u programskoj semi se u subotu najavljuje turski super kup, Besiktas:Glatasaraj, pa me zanima da li se to i liga prenosi ove sezone ( ili se ova utakmica racuna pd kup). Hvala.

                        Comment


                        • Урош94-e mislim da je vrijeme da se pokrene nova tema. molim te ucini nam tu cast ...

                          Comment


                          • Originally posted by MasHe View Post
                            Урош94-e mislim da je vrijeme da se pokrene nova tema. molim te ucini nam tu cast ...
                            Време је дефинитивно али ја времена сада (до половине септембра) немам.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Onda neka Vladan pokrene! Ako se on slaze!


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Sa SK bloga:

                                Najatraktivnije utakmice Portugalske lige i ove sezone prenosiće Sport Klub.
                                Last edited by Mags Serbia; 10-08-16, 21:29.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X