Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trolova je uvek bilo i biće dok je foruma i društvenih mreža a to što vi ovde,u ovoj temi dozvoljavate spam,svadju i divljanje botova za to nema opravdanja

    meni je čak smešnije to što se raspravljate i sad slavite kakve pobede

    ej pobedio si trola u raspravi

    da mogu samo nekako ovu temu da maknem sa onog "strima"
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ne radi se ovde o raspravi.
      Ja sam na Benchu, godinama, ne mogu reći, da mi nije od koristi, a dobio sam opomenu, pred isključenje, zbog čega?
      Zato što sam rekao, da se sačeka, sa zvaničnim saopštenjem.
      Takodje, verujem da ima ljudi, koji su brze bolje, prešli sa SK, na Arenu, samo zato što je dotični moderator, svesno, ili nesvesno, izabrao stranu, i javno je podržao.

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by stankovic8283 View Post
        Ne radi se ovde o raspravi.
        Ja sam na Benchu, godinama, ne mogu reći, da mi nije od koristi, a dobio sam opomenu, pred isključenje, zbog čega?
        Zato što sam rekao, da se sačeka, sa zvaničnim saopštenjem.
        Takodje, verujem da ima ljudi, koji su brze bolje, prešli sa SK, na Arenu, samo zato što je dotični moderator, svesno, ili nesvesno, izabrao stranu, i javno je podržao.

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
        Nimalo mi nije žao nekoga ko je na osnovu priče na bilo kom forumu promenio tv operatera. Ali onaj da je lagao,lagao je za medalju,to je morala biti ekipa ljudi sa smišljenom taktikom i pričom.

        Comment


        • Ne bih ja to nazvala slavljem Saburo, ali satisfakcija svakako jeste, ne zbog trolova, placenih botova ili bolesnih umova ovde ili tamo, vec zbog toga sto im je ili bolje reci....mu je... dozvoljeno ne samo da najstrasnije blati SK, vec cak i da vredja voditelje SK, clanove ovog foruma...to je problem. Vec sam rekla, da sam mogla da udjem direktno na njihovu temu o prenosima, ne prvo na BF...mogla sam ruku da dam da sam na Areninom forumu. Totalno ludilo za koje su moderatori i admini tamo iskljucivi krivci, jer svako moze da pise u sustini sta hoce, ali zasto to dozvoliti? Obrazlozenje...imao uverljivu pricu!? Cirkus!

          A to sto su neki ljudi verovali u budalastine o ugovoru koji je onaj bolesnik drzao u ruci, pa menjali provajdere zbog toga, ovde je narod verovao i u nenormalne kamate na neke orocene novce, pa ih "bankari" ojadili svojevremeno....tako da gluposti i neznanja dok je stada uvek ce biti.
          Last edited by miloolja; 01-08-16, 15:41.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I vi ste nasli da se raspravljate sa nekakvim seoskim djilkosem zvanim gedza?????Kakvo ime ,takav i moderator.
            Nego kud se dedose mts premijer boks gedza paketi?????
            Last edited by vladanet; 01-08-16, 15:40.

            Comment


            • Ali to je trol, ne možeš trola da pobediš, evo i ja ovo sad kad pišem to je pobeda trola, i ti i drugi kad ovo slave to je ponovo pobeda trola, u tome i jeste problem , zato što sam ja potrošio svoje vreme na to umesto da odem i napišem nešto u temi prem,čelzi i šta ti ja znam
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Pa ko te tera ovde da pises i da se nerviras, ako ti ne prija?

                Ma nije trol, aman...vec moderator. Mnogo vecu i ozbiljniju posledicu nosi.
                Last edited by miloolja; 01-08-16, 15:57.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Na benchu je sve počeko oko nove godine kad je Makaronin provajder PTT ostao bez SK. I tamo je sve počelo pa su otvorili novu temo gde se to nastavilo još žešće prozivkama tipa tenis klub i slično.

                  Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka

                  Comment


                  • Eh ovako dobre vijesti treba pošteno zaliti.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Imam Arenu ali ne bih pogledao PL na njoj. Nije to to.

                      Je li potvrđeno gde hoće li biti NFL na SK i koliko utakmica?

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Je li potvrđeno gde hoće li biti NFL na SK i koliko utakmica?
                        NFL će biti i dalje na SK, a koliko utakmica po kolu ne znam.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Bilo bi lepo. Postao je pravi hit u Srbiji prošle godine, ako se ovako nastavi lagano će prešišati i NBA ovde(ako već nije).

                          Sport kome sam se smejao, naterao me da u ispitnom roku gledam do 5, pola 6 utakmicu. To NBA može samo ako Jordam zaigra opet ili Peđa i Divac. Podrška za prenos NFL-a

                          Comment


                          • Ja sam sticajem okolnosti morao dve godine da gledam Arenu, I nikad je nikom ne bih preporucio, sem ako taj neko voli da gleda domaci i samo domaci sport. Skoro sam presao na Sportklub, odma se registrovao na forum Drago mi je da ostaje PL na sportklubu, bice dobro pratiti uz NFL I NBA koji su meni najbitniji. Jos planiram da uzmem neki IPTV paket pa sta ne bude na Sportklubu da gledam na Skysportu, to je win-win kombinacija

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Imam Arenu ali ne bih pogledao PL na njoj. Nije to to.

                              Je li potvrđeno gde hoće li biti NFL na SK i koliko utakmica?
                              Biće isto kao i prehodne sezone. Tako je bilo i pre na ESPN. Samo bi bilo lepo da sve utakmice id u na SK 1-3 i na SKHD zbog HD-a ili da ove ostale kanale 4 5 i 6 stave u HD format. Mnogo je bolja slika.

                              Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka

                              Comment


                              • Šta drugo reći, nego hvala vam od srca ljudi.Hvala svima koji su pridonjeli tome da premier liga ostane na SK

                                Comment

                                Working...
                                X