Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma potpuno mi je smiješno i neozbiljno da se u ovih 6 mjeseci bez problema držalo temu otvoreno, te uzimalo mišljenje jednog totalnog anonimusa kao apsolutno tačno, plus nemali broj puta vrijeđalo ljude sa SK po svakakvim osnovama, od neprofesionalnost do stila oblačenja, a sada kada se klupko lagano počelo odmotavati, tema se zatvara.

    Comment


    • Originally posted by Momir Peh View Post
      Ma potpuno mi je smiješno i neozbiljno da se u ovih 6 mjeseci bez problema držalo temu otvoreno, te uzimalo mišljenje jednog totalnog anonimusa kao apsolutno tačno, plus nemali broj puta vrijeđalo ljude sa SK po svakakvim osnovama, od neprofesionalnost do stila oblačenja, a sada kada se klupko lagano počelo odmotavati, tema se zatvara.
      Naravno da takvo ponašanje odmah izaziva sumnju.. meni je čak palo na pamet da je možda mod i onaj privilegovan član, kome se naprasno gle čuda gubi trag, jedna te ista osoba, jer je neverovatno da neko pokloni toliko pažnje NN osobi, koja se registrovala u decembru prošle godine, dobije toliko poverenja i prostora u toj besmislenoj priči i referatima koje je pisala i presipala iz šupljeg u prazno... odmah popuniti aplikaciju za rubriku Verovali ili ne.
      Sada kada bi polako treblo da objavljuju zvanične vesti, na koje se odjednom pozivaju i traže na kraju krajeva ...nema ih nigde, jer bi onda verovatno i privilegovan član morao da objašnjava neke stvari, ali pre svih i moderatori koji su sve to dozvolili. Mislim morali, naravno da ne moraju, kao i što neće, ali ljudi bi postavljali pitanja, ovako ne mogu jer tobož odjednom se tamo vređaju, ne drže se teme itd.. pa je stavili pod ključ, a ovo do sada šta su radili pojedini nema veze. Pojeo vuk magarca.
      Veruje se čoveku koji je pao sa Marsa, ali je video potpisan ugovor (eheeej!!!), dok su se najstrašnije omalovažavali komentatori sa SK (čak vređao njihov izgled ) i voditelji koji stoje svojim imenom i prezimenom kada nešto kažu javno, jer to valjda nema podjednaku težinu.
      Stariji članovi koji su neke stvari nazvali pravim imenom i pokušali da demistifikuju fantazije tog neostvarenog lika, banovani su. Uostalom privilegovana osoba ima nekoliko naloga tamo... tako da je sve ovo zapravo jedna velika šarada, ali i enigma šta se u suštini dešava i ko je ko kome tamo šta... i kao što rekoh već, da ne znam gde sam, ruku sam mogla da dam da je Arenin forum. Samo što ne objaviše otvoren rat SK.
      Last edited by miloolja; 24-06-16, 20:11.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Evo šta kažu botovi za onu sliku gde su iz Arene potvrdili da neće prenositi PL

        Ugovor jos nije potpisao ni SK ni Arena. Doslo se do 10-11 runde licitiranja.

        Na AS sajtu u pitanjima gledalaca nista se ne otkriva, ako ugovor trenutno nije potpisan, odgovor je da prenosa nece biti. Isto tako i za vise Zvezdinih utakmica u JSL koje prvo nisu bile u programu, ako se trenutno ne zna hoce biti prenosa, odgovor je prenosa nece biti. Tek kad se nesto 100% potvrdi, ide odgovor da ce biti.

        Nakon sto dodje ponuda jedne TV kuce, vlasnik prava salje obavest drugoj TV kuci, prvi su ponudili X novca, nudite li vise. Mislim da ce ubrzo kraj licitiranja.
        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment




        • Ja ne vidim vecu potvrdu od ovoga, tako da opusteno ljudi, Sk dominira
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Vreme je za novu temu, prenosi 2016/17 ako se slažete.

            Comment


            • e ti ces nam reci kad je vrijeme za novu temu. jarane ovdje sve ide u svoje predvidjeno vrijeme. tvoje nije da se zamaras sa tim. ljudi koji ovdje imaju staza godina i godina odlucuju o tome.

              btw. Wimbledon krece od ponedjeljka, sljedeci weekend Euro Beach Soccer League iz Moskve ... uz sve to ici ce dosta i pripremnih prijateljskih utakmica ...

              Comment


              • Originally posted by Dzeki View Post
                Evo šta kažu botovi za onu sliku gde su iz Arene potvrdili da neće prenositi PL



                11. runda bidovanja krece danas, ako i jedni i drugi zadovolje ponudom onda sve od pocetka, kao penali u fudbalu.

                Vrlo se lako moze desiti da tek od 10-15. kola pocnu prenosi, ovo je vec igra strpljenja i izdrzljivosti.
                sigpic

                Comment


                • Last edited by miloolja; 25-06-16, 17:25.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Da li ima kakvih novosti što se tiče prenosa engleske premier lige?

                    Comment


                    • Kad ih bude, objaviće se. Pitao si pre 4 dana isto, pa možemo da pomislio da si neki trol i da spamuješ ovde bez veze, a to nije dozvoljeno, mislim nisi morao da se samo zbog toga registruješ, možeš da čitaš forum i bez nje, pa i tu vest kada se objavi u vezi PL.
                      Last edited by miloolja; 28-06-16, 13:20.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Premier liga magazin i snimci najboljih mečeva iz prethodne sezone je dovoljno govori gde će biti PL sledeće sezone

                        Comment


                        • Sad si izgleda na strani SK. Ko će vama novajlijama znati.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Nije bitno ko je novajlija a ko ne,bitnije je koliko neko dugo prati sport klub.
                            Lično bih voleo da PL prenosi SK, ali niti jednu jedinu izjavu bilo koga meorodavnog iz SK nisam pročitao da ide u prilog tome.

                            Comment


                            • Kome SK treba da potvrđuje bilo šta i izlazi sa takvom informacijom prije nego što treba, nekom Makaroni jer je odlučio da šprda po forumu i naivnoj publici koja vjeruje u njegove bajke
                              Arena inače ima puno mjerodavnih koji su potvrdili. Da li je mjerodavno kad Arena na svom sajtu objavi da neće prenositi? Razmišljajte malo i ne dozvolite da vas trolovi odvedu u drugom pravcu.

                              Comment


                              • Ala se menjaju ip adrese.. ...pa sve neki "gastarbajteri" ovde ili turisti možda..
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X