Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primera ti je još 2 godine sigurna na SK.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Lapsus.

      Ionako me više interesira otočki fudbal, a Primera manje-više. Stoga, nek' otkupe i za budućnost prava. Molim lijepo.

      Comment


      • Originally posted by Mags Serbia View Post
        Tog makarenu čekam na zicer, kad bude baš baš zvanično saopštenje.
        Šta imaš od toga? Nekome je palo na pamet da bude u centru pažnje, fino je razradio priču i ne trebaš mu pridavati još veći značaj

        Comment


        • Neka. Objasniću mu neke stvari preko pm.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Ja niti nemam SK, niti imam neogranicen net.Bas sam nasao kada i gde da se preselim. Jedino cu redovno moci da gledam PL ako nadjem dobro placen posao ili ako me Guja prihvati za cimera.Daleko je jos septembar kada bi mozda postojali uslovi za preseljenje, mada u vrh glave cu u avgustu da se isimam do kafica i da pogledam 2-3 meca.

            Znam da do nedavno SBB nije pokrivao blok u kom sada zivim, imam raspali KDS.Zapravo bilo je odlicno pre godinu ipo dana, cetiri Arene u ponudi i dva SK, sada se sve svelo da vise nemam SK i imam samo AS1.

            Comment


            • Originally posted by Mags Serbia View Post
              Neka. Objasniću mu neke stvari preko pm.
              Ništa ne dobijaš time,poenta trola jeste da drugi gube vreme i živce.
              Jedini način da se boriš protiv toga jeste da iskuliraš,da ga banuješ ne možeš,jbg nisi mod

              Svaki post koji napišeš u pravcu trola ti si već izgubio
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ma šta će ti to Megs. Nebitni likovi totalno, iako znam da su te i vređali tamo, onaj što je držao ugovor pogotovu, ali ignorisanjem ćeš ih samo dotući.
                Lupetaju svi od reda kojima je stalo da Arena prenosi PL i to je sa jedne strane skroz legitimno, imaju ljudi AS i žele PL na svojim TV, ali svašta se tamo dozvoljavalo, na momente nisam bila sigurna da li sam na forumu AS ili jednog IT foruma .
                Toliko gluposti i sada kada kulminacija dostiže vrhunac, moderator kaže zabranjeno pisanje na temu nagađanja, čak i na nivou voditeljko-komentatorskog, samo kada izađe zvanično, jer se zna da se čekaju Slovenci. Mislim zna se ko je tu priču sa SLO raširio...
                I tako... opušteno samo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ali tim botovima je svaka druga djeca sa SK foruma, a ne znam je li iko odavde tamo sem eto Magsa, koji je bas dijete a najvjerovatnije ih neko dijete izdriblalo i dribla samo tako.

                  Sad su nasli da sijeku nagadjanja, a covjek nagadja sest mjeseci, ali dobro, drzao je ipak ugovor u rukama pa zna. To nije nagadjanje, to je istina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa, isti ti slovenci (Šport 1), za koje je taj lik tvrdio da su glavna konkurencija Sport Klubu da preotmu PL, su se pre pet dana našli u ponudi Telemach Slovenia i Total TV.

                    Vređao me je da sam klinac iako imam 39 godina.

                    Govorio je svima da ja radim za SK i da preko mog bloga koji vodim želim publicitet!

                    Kada sam mu imenom i prezimenom rekao ko sam i koji je moj posao (prof. fizickog vaspitanja i dipl. trener fudbala), rekavši mu da se on predstavi, rekao je da on to neće da uradi, jer u njegovom poslu je potrebna diskrecija.

                    Pojma nije imao da sam ja saznao ko je on i čime se bavi, što sam mu i napisao preko privatne poruke, on je rekao da nije to on.

                    Rekao sam mu da ću se ja njemu prvi izviniti ako PL završi na Areni, ali šta će on da uradi, pitao sam ga ja ako PL ostane na SK? Ćutao je.

                    Rekao sam mu da slika ugovor i okači ga na forum kao dokaz da je PL završila na Areni, jer je tvrdio da ga je držao u rukama, rekao je da to neće da uradi.

                    A hoće da piše bajke? To hoće?

                    Kada SK bude izdao zvanično saopštenje, ja ću njemu preko pm poslati samo jednog smajlija :-D i izbrisaću svoj profil sa benchmarka.

                    Međutim, jedan mudar čovek je rekao, zna Vladan o kome pričam, da će se za tri godine opet pojaviti neki makarena, koji će pisati bajke i što je najgore, ljudi će im verovati.

                    Vladimir Savić.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • A pa to je normalno, novi ciklus budalastina. Sta se samo pisalo i to ovde, prosle godiine dok se negde tek pocetkom avgusta nije objavilo za Primeru...piiiih
                      A sada nam i Vimbldon cak "oduzeli" pa to stvarno mora covek da ima u glavi neki haos i zbrlj pa da radi takve gluposti.
                      Last edited by miloolja; 19-06-16, 17:57.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A realno treba "čovjeku" dati neku medaljicu. Pa trebalo je tamo pisati pola godine postove koje teba čitati po 10 minuta. I naravno da su mu samo djeca povjerovala, kod malo starijih onakva priča ne prolazi.

                        Ućutao se malo u zadnje vrijeme, nakon objave SK da prenosi košarkaški kvalifikacioni turnir za Olimpijadu, pola godine pisao da će Arena prenositi pa na kraju Sport klub prenosi.

                        EDIT: Da se nadovežem samo ovo što je Olja napisala, nije samo Wimbledon, nego i NBA, Euroleague i portuglasku Primeiru.
                        Last edited by Tarantula®; 19-06-16, 17:59.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Eto, šta sam doživeo, da me jedan umobolnik nazove klincem i da pisajući moj blog o Newcastle United-u želim publicitet!?

                          Da želim publicitet, navijao bih za Man U (sorry Vladane), a ne za ove moje paćenike, zar ne? Šalim se.

                          Evo, u decembru će biti da blog pišem svih deset godina. Koji će meni publicitet, posle deset godina?

                          Svakih deset godina budala progovori, pametan zaćuti a fukara se obogati.

                          Ja ću ćutati.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Ljubomorne duse mogu da SK-u ... gledaju u ledja. To je samo fazon da navuku nove korisnike na njihov kanal i na paket, pogotovo one kojima istice ugovor sa SBB-om, i onda oni se iscimaju da nece imati PL na SK-u, i uzmu Arenu i onda ga naravno izduvaju...

                            @Mags eto voleo bih ako bi mi poslao link tvog bloga na pm, posto nisam znao da pises
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Mozes Mags slobodno ovde postaviti link bloga, i ja zelim citati Verujem da nikome ne smeta

                              Comment


                              • Imate na temi ovde na forumu, tu kopira tekstove. Barem ja tako mislim..

                                Na temi Newcastlea..

                                Comment

                                Working...
                                X