Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za nekoliko nedelja, ako ne i dana, će biti potvrđena vest za koju se najviše brinete, a nema razloga. Skoro sve što je prenošeno prethodne, biće prenošeno i u narednoj sezoni s tim što ostaje nepoznanica za par fudbalskih liga koje nisu bile preterano atraktivne i samim tim ni gledane. Kako sada stvari stoje što se tiče košarke, sve što je bilo u prethodnoj, biće prenošeno i u sezoni 2016/17. Ima nade da se još nekoliko sportskih takmičenja nađu u ponudi Sport kluba, ali još uvek nemam potvrdu.

    P.S. Setite se prošle godine u ovo doba i priče o NFL-u i Primeri, valjda vam je jasno kome treba da verujete. To važi i za administratora koji me je banovao pre mesec dana, kada sam potvrdio da Premijer liga ostaje na Sport klubu. Ne da ostaje, već DIREKTNO i EKSKLUZIVNO. Pošto očekujem da budem opet banovan, javiću vam se sa novim vestima kad ih budem imao, verovatno preko drugog nika...

    Comment


    • Pozdrav svima.Pošto sam se tek jučer prijavio na SK forum, a ovu temu pratim već duže vrijeme, da li mi iko može sa sigurnošću reći kada će se znati ko je vlasnik prava za EPL za sljedeće sezone Unaprijed hvala

      Comment


      • Na Areni su potvrdili da ne prenose PL. Tako da osim SK :-) Ne vidim ko ce...

        :-)





        Poštovani,

        Arena Sport neće prenositi Premijer ligu ove takmičarske sezone.
        Srdačan pozdrav,
        Arena Sport

        Comment


        • Originally posted by stefan_kings View Post
          Na Areni su potvrdili da ne prenose PL. Tako da osim SK :-) Ne vidim ko ce...
          Znači RTS kupio Engleze. Družimo se sa Acom, Strajnićem i Krivokapićem.

          Comment


          • Odgovore nas pitanja sa njihovog foruma ne treba uzeti za ozbiljno,ne znam zašto sport klub zvanično ne izadje sa info da su produžili prava za PL kada su već emisiji sk studio rekli da ce prenositi engleze

            Comment


            • Zasto ovbjavljivati nesto sto vec godinama ide na sport klubu!


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Crveni Đavo View Post
                Pozdrav svima.Pošto sam se tek jučer prijavio na SK forum, a ovu temu pratim već duže vrijeme, da li mi iko može sa sigurnošću reći kada će se znati ko je vlasnik prava za EPL za sljedeće sezone Unaprijed hvala

                Zašto je to bitno? Neki Makarona odlučio da se poigra i to mu je u dobroj mjeri uspjelo. On je poslovan čovjek koji odaje povjerljive informacije i raspravlja se sa forumašima ponavljajući 100x svoje tvrdnje a vrhunac je dostigao kad je rekao da je vidio ugovor. Ako ni to nije dovoljno nekima onda nema pomoći do zvanične objave.

                Originally posted by goku View Post
                Znači RTS kupio Engleze. Družimo se sa Acom, Strajnićem i Krivokapićem.
                Kovinjalo prenosi derbije uz asistenciju Milojka Pantića, vidio sam ugovor koji su potpisali gdje garantuju da neće raditi prenos ispod 2 promila.

                Originally posted by MasHe View Post
                Zasto ovbjavljivati nesto sto vec godinama ide na sport klubu!


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Treba demantovati Makaronu, radi se o super poverljivom izvoru

                Comment


                • Odgovore nas pitanja sa njihovog foruma ne treba uzeti za ozbiljno,ne znam zašto sport klub zvanično ne izadje sa info da su produžili prava za PL kada su već emisiji sk studio rekli da ce prenositi Engleze

                  Niko sa SK nije zvanično potvrdio da će se Premijer liga naći u ponudi naredne tri sezone. Postoje pravila i obaveze koja moraju da se poštuju, ali vrlo brzo će izaći i sa tom informacijom, budite još malo strpljivi.
                  Kad smo već kod premijer lige, pre desetak dana je izašao raspored za novu sezonu. Na linku ispod možete pogledati parove 1.kola.
                  http://englezi.net/premier-liga-pozn...sezonu-201617/

                  Comment


                  • Originally posted by VojaVojaVoja View Post
                    Odgovore nas pitanja sa njihovog foruma ne treba uzeti za ozbiljno,ne znam zašto sport klub zvanično ne izadje sa info da su produžili prava za PL kada su već emisiji sk studio rekli da ce prenositi Engleze

                    Niko sa SK nije zvanično potvrdio da će se Premijer liga naći u ponudi naredne tri sezone. Postoje pravila i obaveze koja moraju da se poštuju, ali vrlo brzo će izaći i sa tom informacijom, budite još malo strpljivi.
                    Kad smo već kod premijer lige, pre desetak dana je izašao raspored za novu sezonu. Na linku ispod možete pogledati parove 1.kola.
                    http://englezi.net/premier-liga-pozn...sezonu-201617/
                    Kako nisu ,Novaković je rekao da se sa englezima ponovo družimo sredinom avgusta a onda i oni u studiu kada su najavili špance i engleze od avgusta meseca

                    Comment


                    • @ voja

                      Da nam ti to nisi rekao, mi svi ovde ne bi znali. Hvala ti.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Ja sam takođe čuo da su najavili ponovo engleze na SK u dva slučaja, prvo kad je komentator rekao, a drugi put ona djevojka u studiu, samo nadam se da će to biti istina i da englezi ostaju na SK.Samo bih preporučio ovim ljudima što govore da su im sa arene potvrdili da neće prenositi premijer ligu, možda bi bilo bolje da im precizirate, to jest da ih pitate da li će prenositi enlgesku premier ligu, jer premijer liga je takođe i bosanska liga tako da se uvjerimo u to što govorite. Pozdrav

                        Comment


                        • Au kakvo licemjerje na onom tamo forumu po pitanju ovog zaključavanja i ograničavanja rasprave u ovom momentu

                          Comment


                          • I ni rijec o kvalifikacionim turnirima, koji su od strane insajdersa bili najavljeni na Areni. Prvo svi, pa potom dva jer je FIBA nesto smutila. Na kraju nula, zero, prazan skup. ALi sigurno postoji logicno objasnjenje za tako nesto. Sacekajmo.

                            Dok su se pljuvali komentatori i novinari SKa tema je bila otkljucana. Ha, nema veze, cekaju se nove insajd informejsn.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako je tamo bilo krenulo, SK se gasi. Pa hoće li nešta ostati i na SK, majka mu stara.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ništa ne brinite. Poslao sam ja Gedži privatnu poruku gde je makarena tvrdio da kvalifikacije iz Filipina za Rio idu na Areni i poslao sam mu vest sa SK da i iz Manile i iz BG-a i iz onog trećeg grada kvalifikacije za Rio idu na SK.

                                Takođe sam mu poslao i onu fotografiju sa Arene da neće oni prenositi PL i rekao mu da je okači na temu.

                                Navodno je on temu zaključao jer smo se svađali.

                                Ne, nismo se svađali, nego sam ja nekim clanovima (neki agen.me) skrenuo pažnju da mi nismo dečurlija sa sk i da imam više i godina i škole od njih svih zajedno tamo.

                                Gedža je okačio fotografiju gde se sa foruma Arene kaže da oni neće prenositi PL i rekao je da ju je poslao i makareni, ali ovaj je poslednji put bio na forumu 16.06. Na vreme je utekao (od linča onih koji su mu verovali).
                                Last edited by Mags Serbia; 24-06-16, 20:25.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X