Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Sto ti nije ovde jasno?

    Comment


    • Ja nigdje ne vidim tu informaciju da igdje pise da su oni dobili prava za premier league, druga stvar je ako su oni dobili prava za Srbiju ko ke dobio prava za BiH?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Federalna TV
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Federalna TV
          Oni nemaju za peza a kamoli za prenos 😂😂😂😂


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by munngosss View Post
            Sto ti nije ovde jasno?
            Nzm. sto nije udario dupli quote, ja sam napisao jos nekad pre pola godine da SK najverovatnije gubi PL, a izgleda da je i definitivno. Osim ako i komentatori SKa nemaju pouzdane informacije.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Mr.M View Post
              Nzm. sto nije udario dupli quote, ja sam napisao jos nekad pre pola godine da SK najverovatnije gubi PL, a izgleda da je i definitivno. Osim ako i komentatori SKa nemaju pouzdane informacije.
              Moze li meni iko postaviti link gdje vi to saznajete?


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Senade, zezaju te.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Nzm. sto nije udario dupli quote, ja sam napisao jos nekad pre pola godine da SK najverovatnije gubi PL, a izgleda da je i definitivno. Osim ako i komentatori SKa nemaju pouzdane informacije.
                  Kugla od kristala opet radi? Nemas ti nikakve informacije, ja to znam, ti isto to znas, pa reci onda zasto lazes ovaj naivan narod?

                  Comment


                  • Ljudi, ista priča se provlači već nekoliko meseci. Prelistajte nekoliko stranica unazad pre nego što postavite pitanje. Niko ništa nije izgubio.

                    SK nije dao još nikakvo obaveštenje. Dali su nekoliko nagoveštaja, i ko ume da čita između redova, dovoljno mu je.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by munngosss View Post
                      Kugla od kristala opet radi? Nemas ti nikakve informacije, ja to znam, ti isto to znas, pa reci onda zasto lazes ovaj naivan narod?
                      Upravu si, nemam nikakve informacije, samo prenosim info da je komentator SKa rekao da su Englezi najverovatnije izgubljeni, ako laze on lazem i ja.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Kada je to rekao, molim te?

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Upravu si, nemam nikakve informacije, samo prenosim info da je komentator SKa rekao da su Englezi najverovatnije izgubljeni, ako laze on lazem i ja.
                          Miko ne lozi raju.

                          Comment


                          • Rekao je Novakovic nesto tipa : "Nova sezona u Avgustu, znate vec gde"... to ne znaci da je SK izgubio PL, bar meni tako je zvucelo.

                            "Znate vec gde" - SK prenosi PL vec 6+ sezona, ako ne gresim. Tako da narod ne zna gde, a ako zna, to je SK Logicki.

                            Comment


                            • Ljudi cuju ono sto zele da cuju.
                              sigpic

                              Comment


                              • "Mečeve sa kvalifikacionog turnira u Beogradu, pratite na kanalima Sport kluba od 4. jula".
                                Iako je jedan član na jednom drugom forumu tvrdio drugačije. A sledeća vijest bi trebala da bude znate već dobro šta.

                                http://www.sportklub.rs/srbija-bez-m...ntaciji-stimac
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X