Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ćitam po netu, svi pišu da najverovatnije ide na mrtvu Arenu..
    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Pa nažalost... spekulacije razne vrste i moraju da postoje dokle god ne izađe zvanično saopštenje. Preživećemo valjda nekako.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kapiram da će ostati na SK. Bilo bi nezamislivo da bude na Areni. Ipak mi je PL sinonim za SK. I kad je tek napravljen SK bili su oni klasici iz PL, golovi Zole, Berkampa, Širera... Bilo bi neprirodno da bude na Areni. Imam ja i te Arene ali ne bi bilo to to, definitivno. Držim palčeve da PL ostane na SK.

        Comment


        • Ako neko može ponovo da zaključa ovu temu, kad god dođem, sve se isto piše. Između ostaloga, kraj je sezone.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Pa šta drugo da se piše?
            Čekaju se obaveštenja, pa ko pukovnik, ko pokojnik.

            To naravno sve dok oni trolovi ne svrate da zagade, tada ćemo da vidimo.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ja ne znam zasto se ste nestrpljivi u vezi PL. kada se bude trebalo znati znace se ... i zasto zakljucavati temu. forum je tu da se diskutuje ...

              Comment


              • Originally posted by MasHe View Post
                zasto zakljucavati temu
                Zato što dođu ona dječurlija sa Benchmarka da malo troluju. Uđem u temu kontam nešto konkretno, ozbiljno, kad ono "čitam po netu ovo, čitam po netu ono".
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • ne treba zakljucavati temu nego samo obrisati postove koji nemaju veze sa temom, i te postove od trolova ... i njih i njihovog Benchmarka mi je na vrh glave ... jedino me zanima ovaj forum i postovi naseg Vladana ... ostalim se ne treba zamarati ...

                  Comment


                  • Originally posted by MasHe View Post
                    ne treba zakljucavati temu nego samo obrisati postove koji nemaju veze sa temom, i te postove od trolova ... i njih i njihovog Benchmarka mi je na vrh glave ... jedino me zanima ovaj forum i postovi naseg Vladana ... ostalim se ne treba zamarati ...
                    Da, slazem se..Inace, zna li se hoce li biti nekih novih liga na SK ili sve ostaje isto, i posto sam ljubitelj rukometa ima li sanse da se kupi Bundes liga ili LS, a ni Seha liga ne bi bila losa. Unaprijed hvala. Pozdrav

                    Comment


                    • Bitno je da KKR ulaže u GRAND i N1 a za SK šta ostane. Ne bi me čudilo da ode EPL na Arenu. Samo me u toj situaciji interesuje kako će braća Slovenci pratiti EPL.

                      Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by goranbarac View Post
                        Bitno je da KKR ulaže u GRAND i N1 a za SK šta ostane. Ne bi me čudilo da ode EPL na Arenu. Samo me u toj situaciji interesuje kako će braća Slovenci pratiti EPL.

                        Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
                        pa u sloveniji verovatno bi premier liga ostala na SK posto druga tv kuca sport tv nije financijsko previse stabilna....recimo liga sampiona ide u sloveniji na SK a u srbiji, hrvatskoj, bosni, makedoniji ide na arenama....ali nesto mi smrdi posto se pojavila arena 6......
                        Last edited by Bayern; 17-05-16, 19:22.

                        Comment


                        • Mene brine što SK ne pominje ništa vezano za EPL naredne sezone. Doduše ne pominje ni Arena, tako da i meni pojava Arene 6 može ukazivati na nešto što mi ne bilo drago.

                          Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Kad se ocekuje info ko ce prenositi naredne tri sezone?


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • po 100-ti put, kada ta informacija bude poznata, tada ce i biti zvanicna potvrda ... kako svi drugi iscekuju tu informaciju iscekivajte i Vi ...

                              Comment


                              • Originally posted by Bayern View Post
                                ali nesto mi smrdi posto se pojavila arena 6......
                                Arena 6 se pojavila u Hrvatskoj, dok u Srbiji neće jer nema potrebe za njom. Hrvati su ugasili Eurosport 1 i 2 i maxtv ih nema više u ponudi. Pa su zato u osnovnoj ponudi dali osim Arene 1 i Arenu 2 kako bi proširili ponudu sportskih kanala u osnovnoj ponudi. Arenu 6 su uveli kako bi ostali na 4 kanala Arene koje se dodatno plaćaju kroz Sportski paket.

                                Comment

                                Working...
                                X