Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nemoj donositi prerano zaključke, sačekajmo malo.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Dobro zboriš tarantula. Eno tog čuvenog makarene sa benchmarka tamo nema već nedelju dana. Kakvu je ulogu imao, niko ne zna. Možda je bacio buvu da PL prelazi na Arenu kako bi ljudi prelazili sa SBB-a na Telekom a za to je od Telekoma dobio lovu.

      U današnje vreme u Srbiji me ništa ne iznenađuje.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Originally posted by Mags Serbia View Post
        Dobro zboriš tarantula. Eno tog čuvenog makarene sa benchmarka tamo nema već nedelju dana. Kakvu je ulogu imao, niko ne zna. Možda je bacio buvu da PL prelazi na Arenu kako bi ljudi prelazili sa SBB-a na Telekom a za to je od Telekoma dobio lovu.

        U današnje vreme u Srbiji me ništa ne iznenađuje.
        Da informaciju nisu proverili ne bih je tek tako objavljivati,i sta tebi tu nije jasno

        Comment


        • Informaciju je objavio član makarena, koji se tamo registrovao u decembru 2015. godine.

          Ko je sa Arene potvrdio tu informaciju? Niko.
          Ko je sa Telekoma potvrdio tu informaciju? Niko.
          Ko je iz IGM-a potvrdio tu informaciju? Niko.

          Maksiću, ti povedi malo računa o rečniku na ovom forumu. Mani me tih poruka, tipa, šta ti nije jasno.

          Nisam ja obavljao poljoprivredne delatnosti, pa da tako razgovaraš sa mnom. U redu?
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Originally posted by Mags Serbia View Post
            Informaciju je objavio član makarena, koji se tamo registrovao u decembru 2015. godine.

            Ko je sa Arene potvrdio tu informaciju? Niko.
            Ko je sa Telekoma potvrdio tu informaciju? Niko.
            Ko je iz IGM-a potvrdio tu informaciju? Niko.

            Maksiću, ti povedi malo računa o rečniku na ovom forumu. Mani me tih poruka, tipa, šta ti nije jasno.

            Nisam ja obavljao poljoprivredne delatnosti, pa da tako razgovaraš sa mnom. U redu?
            Ko je pominjao tog nekog lika sa nekog drugog foruma,ja ti govorim da,su ljudi u emisiji preneli informaciju da premier liga prelazi na arenu,i da oni to ne bih objavili a da prethodno nisu proverili...

            Comment


            • A jel taj Kopernikus važi za neku relevantnu TV i ozbiljnu? Pošto kod nas skoro i da nema takvih, pa pitam.... mislim to što je neko negde rekao, makar i na TVu ovde nema nikakvu težinu. Sve dok ove uključene i zainteresovane strane ne objave ili demantuju... možemo samo da nagađamo.

              A mogli bi i da pripazimo kako se ophodimo jedni pema drugima.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • To što je makarena napisao na benchmarku je sve tako fino spakovano kao da je on lično učestvovao u pregovorima sa IMG-om ili u najmanju ruku je neki od direktora Telekoma. Toliko je koncizno i precizno da nije za poverovati na prvu loptu. Baš zbog toga što je veoma jasno i precizno objasnio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maksic View Post
                  Ko je pominjao tog nekog lika sa nekog drugog foruma,ja ti govorim da,su ljudi u emisiji preneli informaciju da premier liga prelazi na arenu,i da oni to ne bih objavili a da prethodno nisu proverili...
                  Čovjek koji je gost u studiju govori da je ne zvanična i ne proverena i da se na internetu pojavila vest. Jednostavno priča ono što je @makarena napisao.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Mags Serbia View Post
                    Informaciju je objavio član makarena, koji se tamo registrovao u decembru 2015. godine.

                    Ko je sa Arene potvrdio tu informaciju? Niko.
                    Ko je sa Telekoma potvrdio tu informaciju? Niko.
                    Ko je iz IGM-a potvrdio tu informaciju? Niko.

                    Maksiću, ti povedi malo računa o rečniku na ovom forumu. Mani me tih poruka, tipa, šta ti nije jasno.

                    Nisam ja obavljao poljoprivredne delatnosti, pa da tako razgovaraš sa mnom. U redu?
                    ????

                    Comment


                    • Izvinjavam se zbog poljoprivrednih delatnosti.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Alo daj ne forsirajte ovog Kovacica na Zvijezdinim utakmicama. Jesam grobar ali ne mozr se slusati
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maksic View Post
                          Ko je pominjao tog nekog lika sa nekog drugog foruma,ja ti govorim da,su ljudi u emisiji preneli informaciju da premier liga prelazi na arenu,i da oni to ne bih objavili a da prethodno nisu proverili...
                          Onda nisi ni gledao emisiju.

                          Comment


                          • a jel mogu da pitam - kako je on bitan lik? na osnovu onoga sto pise? pa ko zna da li je to plod ozbiljne dosade i baratanja pausalnim ciframa koje ce zasenisti mase?

                            Comment


                            • Originally posted by SPORTKLUB View Post
                              a jel mogu da pitam - kako je on bitan lik? na osnovu onoga sto pise? pa ko zna da li je to plod ozbiljne dosade i baratanja pausalnim ciframa koje ce zasenisti mase?
                              A zašto onda SK ne demantuje sve te informacije,znaju da su izgubili prava na premier ligu pa sad ćute....

                              Comment


                              • Одговорено вам је на то најглупље питање икада пар страница уназад.

                                Укључите мозак више.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X