Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što je meni bilo interesantno razgovarajući sa njom, je to da je Arena kupila, navodno, prava za naredne tri sezone za 20 700 000 eura. Zainteresovao sam se za tu priču baš iz razloga koji sam naveo, jer i sam imam SK paket ceo na SBB-u. U početku nisam uopšte želeo da verujem u to, jer ne mogu da zamislim da SK prepusti najvećem konkurentu Premijer ligu. Onda mi je ispričala za to neko nepoštovanje ugovora i kršenje prava prenosa, zbog čega je IMG odlučio da, na neki način, kazni SK prihvatanjem ponude Arene. Nadao sam se obnovi prava za naredne tri sezone od strane SK i onda da im za dve godine lepo uzmu i italijansku Seriju A ili Ligu šampiona. Nekako mi deluje rano da su već uveliko kupili prava, još pre dva-tri meseca, opet sa druge strane ima logike ovo oko nepoštovanja ugovora. A i verujem koleginici sa kojom sam pričao.

    Comment


    • Ja ne verujem nikome dok se zvanično ne objavi

      Sent from my D6503 using Tapatalk

      Comment


      • Neshvatljiv mi je ovaj potez prenosenja kineske lige. Jesu doveli neka zvucnija imena koji su manje vise dobri igraci, ali nisu to neki majstori fudbala koji bi privukli neku ozbiljniju gledanost, gde bi ljudi krenuli da prate ligu o kojoj ne znaju trenutno nista. Potrebno je da dovedu mnogo veca fudbalska imena, pa za par godina mozda i privuku gledaoce sa ovih prostora. Sa Guarinom i Zervinjom to se sigurno nece postici.

        Sa druge strane koji je ovo paradoks jbt. Vecina ljudi u Srbiji mogu na svojim televizorima da gledaju kinesku ligu, ali zato domacu ligu ne mogu

        Comment


        • Sto ima veze za te "divlje" lige..van nekog vaznog termina su, plus ne smetaju za ostale prenose. Vjerovatno su i niske cijene prava na ta takmicenja uticala na to da kupe ista. Lijepo bi bilo kad bi uzeli prava za Seriu A ili LS. Mada ja bih od svega najvise volio kad bi uzeli da prenose WRC.

          Comment


          • Slažem se sa Princom bolje domaća liga da se jurila ako ne mogu seria a i ls.
            Meni samo nije jasno zašto neko misli da će sk da pokrije gubitak PL u svakom pogledu sa kineskim ligama
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ima ljudi koji hoce da gledaju od jutra do sutra mec, ja sam u srednjoj skoli imao naviku da cim ustanem upalim SK i da gledam sta god se prenosilo.Najvise sam gledao hokej, a isto tako sam na obn-u gledao reprizu nba.Jeste sada da su u pitanju direktni prenosi, ali ima fudbalskih fanatika koji bi to gledali ili iz slicnog razloga kao i ja, cisto da gledaju neki sport.Termin im je idealan, zagrevanje za Engleze.Cisto da se ubije vreme do pocetka sledece utakmice.

              Comment


              • E ovako jedna stvar. Otkud jebenoj areni 21m eura, a cak i da su dobili grant na 21m od nekog pijanog direktora banke, odakle oni misle da opravdaju taj grant.

                I druga stvar, cuj IMG hoce nekoga da kazni pa ce da prihvati manju ponudu.

                Pa nije ovo igranje mame i tate, vec biznis.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Iz Budzeta Republike Srbije, napisao ti je taj lik u postu sinoc da drzava(citaj politicari) ulecu tu sa parama i to im sa te strane dodje paravan za pranje novca.Tako su uzeli za rekordnu sumu JSL(izmedju 2-3 miliona evra), LS i Seriju A zadrzali.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Iz Budzeta Republike Srbije, napisao ti je taj lik u postu sinoc da drzava(citaj politicari) ulecu tu sa parama i to im sa te strane dodje paravan za pranje novca.Tako su uzeli za rekordnu sumu JSL(izmedju 2-3 miliona evra), LS i Seriju A zadrzali.
                    Grob ti jebem, sta politicari rade
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ima ljudi koji hoce da gledaju od jutra do sutra mec, ja sam u srednjoj skoli imao naviku da cim ustanem upalim SK i da gledam sta god se prenosilo.Najvise sam gledao hokej, a isto tako sam na obn-u gledao reprizu nba.Jeste sada da su u pitanju direktni prenosi, ali ima fudbalskih fanatika koji bi to gledali ili iz slicnog razloga kao i ja, cisto da gledaju neki sport.Termin im je idealan, zagrevanje za Engleze.Cisto da se ubije vreme do pocetka sledece utakmice.
                      Gledao sam i ja te reprize nba na obn-u, i pre bih gledao neku repriznu tekmu ako vec nemam sta pametnije da radim, nego li uzivo prenos Sangaj Ming protiv Sangaj Djing, kineski el klasiko, udara Zervinjo na Guarina. Verovatno ce biti pojedinaca koji ce i to gledati, mada je po meni mnogo bolja opcija pustiti neku reprizu dobre tekme iz Engleske ili Spanije, pregled kola, neki basket i slicno, nego li ovo.
                      Last edited by Lion; 15-03-16, 21:13.

                      Comment


                      • Arena je klasičan državni projekat, idealan poligon za pranje para, država nije prodala Telekom, to im je odlično došlo, tako da su mogli da upumpaju novac u Arenu kako bi ovi kupili Premijer ligu.

                        Comment


                        • Znaci Arena definitivno uzela PL? Sta kaze drugarica, 100% ide na Areni?

                          Odoh odmah da potpisem ugovor sa Telekomom na dvije godine onda, nema razloga djevojka da daje lazne informacije, a sigurno je i na jakom mjestu cim se i cijena zna. 20 miliona i 700 hiljada, haos pare.
                          sigpic

                          Comment


                          • Šta ti nudiš za te dve godine?

                            Nego nikako da saznamo iz prve ruke i šta je tačno bilo sa ovim...

                            ..to neko nepoštovanje ugovora i kršenje prava prenosa..
                            Znači znamo cifru, ali ne i tačan razlog "kažnjavanja"... to želim da čujem, to mi je mnogo interesantnije..

                            Pusti pare sad, danas svaka šuša ima novce.
                            Last edited by miloolja; 15-03-16, 22:03.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Joj ovo je meni presmijesno, eto drugarica zna koliki je ugovor. Znaci medju 10 ljudi je koji su sklepali taj ugovor. Znaci ima platu najmanje 3-4 miliona eura godisnje.

                              I btw ona radi u Budimpesti, otkud to da se posluje sa predstavnistvom iz Madjarske, umjesto sa onim iz Londona, odnosno Engleske? Nesto mi tu ne stima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • To misli na ono kad nije bilo termina jedno pola godine subota 16h, a potom ih je liga zajedno sa IMGom zestoko kaznila i SKu dala novi trogodisnji ugovor.

                                Pozdrav uz pjesmu

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X