Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa prenose utakmicu na SK HD
    sigpic

    Comment


    • Bitan je značaj koji se dao određenoj utakmici. Derbi italije je stavljen u drugi plan ne-prenosom na prva 3 kanala...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Sramota,pazi na SK HD.. malo su se pogubili i sa sastavom komentatora . Zavijanje i stenjanje Ivana Loncarevica je nepodnosljivo,uvjek prebacim utakmicu koju on prenosi . Takodje sinoc komentator koji je prenosio Admira-Austrija jbt koje dranje,arlaukanje nadobudnost na sasvim obicnom mecu,austrijske lige,molim vas..ko da Srbija igra finale LS ili nesto slicno..


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • To mora da je bio Vukara, on komentariše Austrijsku ligu. Voli čovjek da radi kao da prenosi finale Lige Šampiona.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Jel ovo SK krenuo sa prenosima Kineske lige? U petak i u subotu prenosi.



            EDIT: Evo i zvanično. Kineska Superliga na SK.
            http://www.sportklub.rs/najskuplja-f...ma-sport-kluba
            Last edited by Tarantula®; 10-03-16, 14:12.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Nemoj samo da je istina,da SK ostaje bez PL naredne sezone...suskanje oko tih stvari me nervira,nadam se da to nije ni blizu istini!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Mislim kakva egzotika... kinseka liga... pa posle samo nek neko proba da kaže da se PL seli!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kineska liga.

                  Apsolutno me ne zanimaju.

                  Volio bih da se i ostali clanovi foruma izjasne povodom ove komedije.
                  Last edited by Rossonero; 10-03-16, 17:20.

                  Comment


                  • Pa kineska liga da se na vrijeme rezervise, da ne otima Arena kasnije.

                    Comment


                    • Bolje da prenose te Kineze u podne nego po 13 put da puštaju snimak nekih PL mečeva. Ja iskrneo ne mogu da gledam meč čiji rezultat unapred znam, tako da uvek biram direktan prenos ispred snimka.

                      Gledao sam skoro meč Sidnej-Gvanžu, to je LŠ Azije, sasvim simpatična tekmica bila, tako da....ima tu šta da se probere, a i to je valjda sada najskuplja liga sveta, tako je bar ovi sa SK-a prezentuju.

                      Comment


                      • Logicno sto je sad uzimaju, nenormalne pare u Kini, ako neko nudi Runiju trogodisnji ugovor i platu posle poreza od preko sto miliona funti, jasno je onda s kakvim bogatstvom raspolazu i za razliku od MLSa ili Indije kad igraci idu tamo na zalasku karijere, toga u Kini nece biti, u mnogo boljim godinama ce fudbaleri prelaziti dok/ako pare ne presuse. Igalo je vec pricao kakvu je platu odbio od Kineza, ali vecina te pare odbiti nece jer mogu samo da mastaju o plati od 100-200 hiljada funti nedeljno u PL, o Seriji A ili Primeri i da ne pricamo. To je za Kineze sad sitno, oni Igalu ponude 200 hiljada funti lagano, on odbije oni ponude 300, on opet odbije i ostane u Votfordu da zaradjuje 30 hiljada. Igalo je jedan, nece svi pratiti njegov primjer, na kraju krajeva i ne trebaju, niko nece odbiti 10 puta bolje placen posao. Tacnije malo ko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Još samo Runi da potpiše, pa da uživanje-gledanje bude potpuno (mrtva sam ozbiljna).
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odbio je izgleda neko mu nudi sto miliona ciste zarade i on nece, mogao je prihvatiti, ode kao covjek u Kinu, to je druga planeta maltene, oni koji su bili u Kini koje znam kazu da evropske metropole kasne za Kinom jedan vijek, a mi ovdje dva znaci, kazu da je to svijet za sebe
                            sigpic

                            Comment


                            • Posle duzeg vremena casovi taktike Dragomira Okuke na malim ekranima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sjutra Asamoa Djan na Dembu Ba, Fredija Guarina i Obafemija Martinsa, a preksjutra Paulinjo i Dzekson Martinez na Ognjena Ozegovica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X