Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by choky0905 View Post
    Koliko sam ja upućen iz krugova bliskih sportskim televizijama u Srbiji, od avgusta 2016. godine Premijer liga se više neće prikazivati na Sport Klub kanalima. Arena Sport je otkupila Premijer ligu za naredne tri sezone(2016-17,2017-18,2018-19)samo se čeka odobrenje od marketinške kuće IMG da mogu da objave tu informaciju. Mislim da je to sve zbog onoga sa sa nettv kada su puštali strane lige po belom svetu pa ih je Premijer Liga kaznila. Premijer liga je bila ljuta na Sport Klub i izričito je naložila IMG-u da pruži prednost nekoj drugoj televiziji ukoliko bude u stanju da isprati njihove finansijske zahteve. Arena Sport je krajem decembra dobio prednost u odnosu na Sport Klub upravo zbog nepravilnosti koje su dovele do toga da Premijer Liga u nekoliko navrata kazni Sport Klub zbog nepoštovanja njihovih zahteva u prošlosti, međutim sve bi to palo u vodu da Arena nije pristala da plati preko dvadeset miliona evra za trogodišnja prava, ali pošto Telekom nije privatizovan, država je uletela sa ogromnim sredstvima i lep deo tog novca je pripao Areni. Zbog toga je Sport Klub otkupio prava na Kineze i KONKAKAF ligu,da se vade jer su izgubili, po mom ličnom mišljenju, najatraktivniju ligu trenutno. Nažalost, samo će gledaoci ispaštati.
    Kopiran makarenin post s benchmarka i to je to.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Meni je iskreno mnogo gore što se Marić i Miletić primaju na ovakve gluposti.
      Čuj da kineska i severno-srednje američka konfederacijska liga budu pokriće za gubitak PL
      Manite se ćorava posla botovi sa Arene!
      Last edited by miloolja; 15-03-16, 13:02.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja ne kapiram poentu ovog njihovog botovskog spinovanja,majke mi


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Gore nego sto su radili onomad kad su krenuli Pink kanali. Haos.
          sigpic

          Comment


          • Nije sada da sam 100% prihvatio da je to istina, ali nije da nema logike.Poslednje dve recenice nisam ni uzimao za ozbiljno.

            Comment


            • Još jedan novitet na Sport Klubu.
              Od ovog vikenda, prenosi Japanske J1 lige.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • @olja, nisam poverovao u ovu pricu, samo sam izneo svoje misljenje o istoj u slucaju da dodje do takve situacije...

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Niko ne komentariše da SK krenuo u zauzimanje Azije, prvo Kina sada Japan. Daj sad Koreju i Indiju

                  Comment


                  • Pa sta ima da se komentarise, vidis da amortizuju udarce jer su izgubili PL. Ocekuje se talas novoregistrovanih da nam to potvrde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jel to fakat moram da ugasim tv jer nema vise tekmi na SK?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Saznaces sve kad bude zvanicno obavjestenje, ali ima bas mnogo jakih insajdera u poslednje vrijeme pa mozes i njima da vjerujes ako zelis

                        Novoregistrovani insajderi FTW!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ja imam televizor samo zbog SK, blago meni, manje troskova
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Lagano Aki, pregovori su u toku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam nikakav bot, niti imam veze sa Arenom, čak sam i produžio ugovor sa SBB-om ove godine zbog Sport Kluba, koji je, da se ne lažemo,najbolji sportski kanal u regionu. Naravno i zbog prenosa Premijer lige, koja je iz godine u godinu sve atraktivnija. A tu su i prenosi drugih sportova, koji čine Sport Klub najboljim. Info sam dobio od koleginice sa kojom sam studirao koja radi u IMG-u u Budimpešti.

                              Comment


                              • Originally posted by choky0905 View Post
                                Nisam nikakav bot, niti imam veze sa Arenom, čak sam i produžio ugovor sa SBB-om ove godine zbog Sport Kluba, koji je, da se ne lažemo,najbolji sportski kanal u regionu. Naravno i zbog prenosa Premijer lige, koja je iz godine u godinu sve atraktivnija. A tu su i prenosi drugih sportova, koji čine Sport Klub najboljim. Info sam dobio od koleginice sa kojom sam studirao koja radi u IMG-u u Budimpešti.
                                A koju si to info.dobio od drugarice...

                                Comment

                                Working...
                                X