Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvanično: Završnica KONKAKAF Lige Šampiona na Sport Klubu.

    http://www.sportklub.rs/zvanicno-zav...na-sport-klubu
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Da li ima nekih novih vesti oko premier lige

      Comment


      • To ce se znati pri kraju ove sezone ili odmah poslije kraja...

        Comment


        • Originally posted by maksic View Post
          Da li ima nekih novih vesti oko premier lige
          Prema mojim izvorima premijer liga se od sledece sezone vraca na RTS zajedno sa Gojkom Andrijasevicem

          Comment


          • E ako se Gojko vraća matici, možda bih i podržala taj tvoj izvor.... dotle je došlo!

            P.S. Lako mi je da se duvam sa RTSom , a sve treće nije dobro..
            Last edited by miloolja; 22-02-16, 23:32.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • RTS nema keša za Ligu Šampiona utorkom a ne za PL.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Originally posted by Mags Serbia View Post
                RTS nema keša za Ligu Šampiona utorkom a ne za PL.
                Samo cekam komentar Mags na ovo, pa to je zato što se nije plaćala pretplata..

                Konstantno ljudi pokazuju da su smejurija.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Pa i nemali keša kad imaju milion zaposlenih. Toliko se ugurala dupeta da nemaju mesta po kancelarijama, pa zaposleni moraju po hodnicima da se smeštaju...

                  Samo dok je Boljeg života i babe koja se češlja i porodičnog blaga...biće nama...

                  p.s. Nemoj SK da me izdaš za tu PL! Razočarao bi se više nego da mi devojka učestvuje u nekom gang-bangu ...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Stanje u HRT-u je mnogo bolje nego u RTS-u a ako sam dobro negde procitao dosta vise ljudi placa pretplatu i mislim da su u vecini.Zbog toga i imaju malo bolju ponudu, a i kada gledam tv program vise me interesuje koji film se pusta tamo nego na rts-u jer da ja veoma retko upalim tv.

                    Ja generalno nisam za pretplatu kanalima kod kojih je kvalitet na niskom nivou(to je 90% programske seme RTS-a), mogu nekako i da pregrmim to sto ovde niko ne posluje transparentno.Ja ako bih za nesto davao pare to je za RTV i pored toga sto ga malo gledam, ali moze tu da se nadje zanimljiv program i donedavno su pustali House of Cards.U Vojvodini vise od 60% stanovnistva placa pretplatu(to mi je rekao i drug koji radi tamo), ali dzaba kada veci deo para ide RTS-u.Voleo bih da u skorije vreme postignu vecu autonomiju i da dobiju vise kesa koji svakako zasluzuju.

                    Comment


                    • Auuuu, pa HRT ne može da se poredi sa RTS-om. Poređenje je otprilike kao PL sa 2. ligom Albanije. Pa meni je hrt1 i hrt2 memorisano na osmom i devetom kanalu, a rts na 15om i 16om. Na HRT-u sam gledao GoT, HoC, SoA i još par vrhunskih serija. Zamislite GoT na RTS-u?? Neee, ne mogu čak ni da zamislim. A da ne pričam o filmovima, koji si bar 2 puta kvalitetniji...

                      Da je program na RTS-u kvalitetan, ne bi oni imali ovoliko problema sa pretplatom. Kako bilo šta da plaćaš kad vrte i dalje 2-3 serije iz 90ih i ranih dvehiljaditih. Ja bi prvi plaćao bez bilo kakvih prigovora da su normalni...al ovako...
                      Last edited by z0La; 24-02-16, 15:36.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne znam sa kojim oni kucama imaju potpisan ugovor, za RTV znam da je u junu prosle godine potpisao ugovor sa Sonijem i Universal Pictures pa im je od tada filmski i serijski program dosta kvalitetniji.Samo ne znam kada ce moci da puste cetvrtu sezonu HoC, ja sam se u decembru iznenadio sto su pustili trecu.Znam da su pustali 30 Rock zato sto mi je brat gledao, sada nemam pojma sta pustaju.HRT ce sigurno jos neko vreme da bude klasa iznad u odnosu na sve nase kanale.Od serija u udarnom terminu prvo su pustali Mucke, zatim je isao House of Cards, a zatim Dautonska Opatija.Sada sta ce biti posle toga, videcemo.

                        Mali offtopic nije na odmet, cisto da se vidi da moze da se smatra da RTV u nekim oblastima ima kvalitetniji program od RTS-a.

                        Comment


                        • Da niste mozda promasili temu! Neka se malo moderatori pobave sa ovim!




                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by MasHe View Post
                            Da niste mozda promasili temu! Neka se malo moderatori pobave sa ovim!




                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Ništa to.

                            Sve što valja da kažem tako se pusti u nekom kretenskom terminu na rts u. Stvarno su baš baš očajni. Kriminalitet težak. Zola što se tiče Ganga ne priziva majke ti
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Oce biti prenosa FIA Svetskog Relikros sampionata koji pocinje 15 aprila u Portugalu? Vozice i devetostruki svetski sampion relija Loeb.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Bilo bi mi neprijatno da uređujem program i da vidim rezultat na Derby d'Italia... Evo vam deset Reala sada!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X