Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arene će dati vjerovatno jedan meč po kolu.

    Comment


    • Ne znam baš da se više gleda JSL. OK kad se igra derbi, al sumnjam da neko gleda Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lučani. A u Engleskoj skoro svako kolo derbi, u Španiji uvjek kvalitetnih utakmica. Biće Zvezda i na SK, 10 utakmica minimalno, još ako prođu grupu još 14 utakmica, govorim o Euroleague.
      Što se tiče vaterpola, naš klupski vaterpolo je bio zaživio na samo jednu sezonu nažalost, kada je Zvezda uzela sve. Dok reprezentativni kida.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Kidamo u vaterpolu zato što je to naša tradicija iz SFRJ.
        Međutim taj sport globalno nikoga ne zanima.
        Kad bi kojim slučajem Ameri uzeli SL, ili zlato na SP, Olimpijadi to tamo ne bi niko ni primetio.
        Igra ga Balkan, Mađarska, Italija, Španija i to je to.
        Konkurencija u košarci je znatno jača.

        Da ne ulazimo u to koji je sport atraktivniji za televiziju,
        što je u poslednjih nekoliko decenija je presudno.
        Last edited by Jaqen Hghar; 24-09-15, 18:25.

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Ne znam baš da se više gleda JSL. OK kad se igra derbi, al sumnjam da neko gleda Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lučani. A u Engleskoj skoro svako kolo derbi, u Španiji uvjek kvalitetnih utakmica. Biće Zvezda i na SK, 10 utakmica minimalno, još ako prođu grupu još 14 utakmica, govorim o Euroleague.
          Što se tiče vaterpola, naš klupski vaterpolo je bio zaživio na samo jednu sezonu nažalost, kada je Zvezda uzela sve. Dok reprezentativni kida.

          Ko prica o Metalac-Lucani, to niko i ne prenosi, Arena prenosi Zvezdu, Partizan i od ove sezone jos jedan mec po kolu koji je nebitan, pricam ti da vecu gledanost ima Metalac-Partizan ili Lucani-Zvezda nego Junajted-Celzi kad igraju, u drzavi Srbiji gde 90% ljudi koji prate sport navijaju ili za Partizan ili Zvezdu sigurno ce to gledati pre nego bilo sta drugo.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Zemljače ne bih se tu složio sa tobom. Ali svako ima svoje mišljenje.
            Ima i u Srbiji, BiH i Hrvatskoj ogroman broj Madridista, Cuelsa, Crvnih đavola, Tobdžija, Bluesa, Redsa...
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Naravno da ima ali ne u tolikom broju, provedi sam anketu, nadji 20-30 drugara koji prate sport i vidi da li bi radije gledati Junajted-Celzi ili Lucani-Partizan/Zvezda pa ces da vidis
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Naravno da ima ali ne u tolikom broju, provedi sam anketu, nadji 20-30 drugara koji prate sport i vidi da li bi radije gledati Junajted-Celzi ili Lucani-Partizan/Zvezda pa ces da vidis
                I ja tako mislim. Ljudi najviše gledaju domaći sport. Evo recimo mene najviše zanima naša raspala fudbalska reprezentacija. Posle svake utakmice ostanem da sedim kao popišan, al nema veze, opet ponovo gledam. Zatim naši klubovi kad igraju u Evropi, ono tipa Dila Gori, Kairat, Spartaks, Gabala i na kraju standardno rogonja super liga.

                Comment


                • E, nije više rogonja.
                  Izašli iz naslovnog sponzorstva ovi iz Apatinske pivare.
                  Od ove sezone je samo Superliga.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr.M View Post
                    Ovo je ozbiljan udarac za SK u svakom slucaju, mogu se kurciti sa PL,Spancima, ali cinjenica je da nas narod najvise gleda JSL i Partizan/Zvezda daju najvecu gledanost a oni imaju JSL + sada i ABA, sigurno ce vise ljudi gledati Tajfun Sentjur-Partizan nego npr. Panatinaikos-Barselona u Evroligi, cinjenice, rejting.
                    Jedino ako racunas strimove u gledanost.Zajedno Crna Gora i Bosna cine malo vise od jedne trecine stanovnistva u Srbiji.

                    Comment


                    • Ili se ja nisam najbolje izrazio ili me ti nisi razumio, uzmi gradjanina koji prati sport i koji na svom televizoru ima i SK i Arene, pa vidi da li ce gledati Partizan/Zvezdu ili neki drugi mec Prepostavka je da navija za nekoga od nasih.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • To ne mora da znači.
                        Kod mene bi važilo.
                        Ja ću pre gledati Zvezda - Novi Pazar nego Arsenal - Čelsi recimo.
                        Iako Premijer Ligu redovno gledam, za razliku od La Liga bez briga.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Ili se ja nisam najbolje izrazio ili me ti nisi razumio, uzmi gradjanina koji prati sport i koji na svom televizoru ima i SK i Arene, pa vidi da li ce gledati Partizan/Zvezdu ili neki drugi mec Prepostavka je da navija za nekoga od nasih.
                          Tom logikom bi onda trebalo svakog vikenda da stadioni Zvezde i Partizana budu popunjeni. Nasu ligu prate uglavnom neka starija garda i mladjani nacionalisti.

                          Comment


                          • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                            Nažalost SK ove sezone neće prenositi ABA ligu.

                            Novosel direktor, Čabarkapa sportski direktor ABA lige

                            Last edited by Jaqen Hghar; 25-09-15, 17:04.

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              To ne mora da znači.
                              Kod mene bi važilo.
                              Ja ću pre gledati Zvezda - Novi Pazar nego Arsenal - Čelsi recimo.
                              Iako Premijer Ligu redovno gledam, za razliku od La Liga bez briga.
                              Na čemu si?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Na Zvezdi prijatelju, a da to ne zvuči pogrdno ili dvosmisleno.

                                Comment

                                Working...
                                X