Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jbs CL . bitno je da se neko vratio kuci.

    Comment


    • Ko se vratio

      Comment


      • A tko je ostao još jedini kojeg čekamo?

        Comment


        • Lesi

          Comment


          • ko ima danasnje novosti moze videti ko je Lesi...bravo za Nemanju S. znao sam da je covek od poverenja.

            Comment


            • Verovatno je NFL u pitanju ili grešim

              Comment


              • zastitni znak SK od pocetka do 2009 kao i sportska tema koja je i ovaj forum napravila da bude ovakva kakva je danas.

                Comment


                • Сваке године између две сезоне Немања у ТВ Новостима најављује новитете.



                  Ове године, то је НФЛ.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • To mi recite
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemanja S nije mogao preboleti odlazak nfl-a sa SK i morao je jednom uzvratiti udarac konkurenciji. bravo za direktora od strane ljudi koji su napravili ovaj forum a napustili ga 2009te.

                      Comment


                      • Jel ce to sport klub prenositi NFL?
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • To je mnogo jak sport u americi, no ovde to malo ko gleda... sve u svemu bravo za SK ;)

                          Comment


                          • Iako često (i opravdano) kritikujem SK zbog silovanja tenisom, svaka čast za kupovinu NFL-a! Potez decenije. Ostaje da se vidi u kojem obimu i formatu će ići prenosi. Nadam se (zbog svih onih koji imaju SK) da neće biti sakaćeni zbog "ekskluzivnog" teniskog turnira ili derbija kola Malaga - Rajo. Meni ni iz džepa, ni u džep - ionako ga imam for free na netu (HD)...

                            Arena ga je produvala načisto - da im nema LŠ/LE, domaćeg fudbala i Serie A mogli bi katanac da stave....
                            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                            Comment


                            • Bravo za nfl 👍 nadam se da će ići na HD kanalima i da će biti termin nedjeljom u 19:00 i 22:20

                              Comment


                              • Bravo za povratak nfl sve čestitke

                                Comment

                                Working...
                                X