Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva sreca pa je specijalni prevodilac poslao Kvardada u Juve da ne bi krao minute Azaru

    Comment


    • Originally posted by Princ View Post
      Sva sreca pa je specijalni prevodilac poslao Kvardada u Juve da ne bi krao minute Azaru
      Famozni okrsaj Akanov nastavnik i Princarin Specijalni Prevodilac
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Koliko vazna pobeda za samopouzdanje,odlicna partija,City bez prave sanse,ispade da je Kjelini dao autogol,a mi smo cekali kontranapade i to nam se isplatilo,mnogo nam vise leze ove ekipe sto napadaju,svaka cast momcima idemo dalje!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Opustili ste se previse
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Kako se brukaju Englezi!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Znaci nije nemoguce da City opet u grupi ispadne ..

              Bravo za Juve, ali daleko najvece bravo za Gigija
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Mnogo bih voleo da Sevilja prođe dalje. Da ispadnu Arapi što pre. Nek jure LE, da mogu da kažu da su nešto u Evropi osvojili. Mada i to teško pored ovakvog Dortmunda...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Morata

                  Cudo nije bilo rosonerskog licimera da postavi koji klip o sudjenju veceras

                  Comment


                  • Očajno igrao Alvaro, ali eto majstor je to....

                    Inače sudije nam jebale majku, Pogbin gol u prvom je regularan, dok je Kompani faulirao King-Konga kod gola Sitija.

                    Samo Sturaro bratić, kao Gatuzo, poginuo brat, Ernaneš i Kvardado nekako rezervisano.

                    Sad još da Max ubaci mašinu malo u drugu pa da poteramo i ove kokošare po Seriji A.

                    I na kraju, podudlaše večeras sve ekipe iz "najjače" lige Evrope, ako, neka su.

                    Comment


                    • kakve lopte deli Di Prevara
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Očajno igrao Alvaro, ali eto majstor je to....

                        Inače sudije nam jebale majku, Pogbin gol u prvom je regularan, dok je Kompani faulirao King-Konga kod gola Sitija.

                        Samo Sturaro bratić, kao Gatuzo, poginuo brat, Ernaneš i Kvardado nekako rezervisano.

                        Sad još da Max ubaci mašinu malo u drugu pa da poteramo i ove kokošare po Seriji A.

                        I na kraju, podudlaše večeras sve ekipe iz "najjače" lige Evrope, ako, neka su.
                        Postao si kao Soe samo kad dobija Juve dodjes

                        Iz najjace lige na svijetu tri ekipe nisu go primile pomijesao si ti to nesto...kaze 5 predstavnika nije problem

                        Di Maria moj brat isto otac svega,a nas dvojica ocevi nicega
                        Last edited by AK47; 15-09-15, 22:08.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Očajno igrao Alvaro, ali eto majstor je to....

                          Inače sudije nam jebale majku, Pogbin gol u prvom je regularan, dok je Kompani faulirao King-Konga kod gola Sitija.

                          Samo Sturaro bratić, kao Gatuzo, poginuo brat, Ernaneš i Kvardado nekako rezervisano.

                          Sad još da Max ubaci mašinu malo u drugu pa da poteramo i ove kokošare po Seriji A.

                          I na kraju, podudlaše večeras sve ekipe iz "najjače" lige Evrope, ako, neka su.
                          Sturaro je mnogo tehnicki bolji od Gatuza.

                          Cuadrado je dobro igro u odbrani, bas je dosta pokrivao po toj desnoj strani, nije mi nesto delovao rezervisano

                          Comment


                          • Meni Kvadrado odigrao vrhunski,uz Djidjija najbolji na terenu.Sturaro danas bio dobar,ali u Seriji A blagi uzas.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Postao si kao Soe samo kad dobija Juve dodjes

                              Iz najjace lige na svijetu tri ekipe nisu go primile pomijesao si ti to nesto...kaze 5 predstavnika nije problem

                              Di Maria moj brat isto otac svega,a nas dvojica ocevi nicega
                              Sreća pa ne gubimo tako često.

                              Po glasilu foruma već godinama ovde se uzdižu pegavi.

                              Jedan je otac i to je LVG !!!!

                              Originally posted by Prototype View Post
                              Sturaro je mnogo tehnicki bolji od Gatuza.

                              Cuadrado je dobro igro u odbrani, bas je dosta pokrivao po toj desnoj strani, nije mi nesto delovao rezervisano
                              Kvardado je meni igrač više orijentisan ka napred i kada ga gledam očekujem da izlomi mrtvog Kolarovog 13 puta za 38. minuta, nijednom nije išao 1 na 1 večeras, dođe u na 20 metara od gola iskosa i centrira.

                              Nisam rekao i da je Lištajner bez Prila dosta limitiran igrač ka gore, ali ok, smeta, non stop ide gore dole, gore dole...

                              Comment


                              • Vala veceras Juventus da ne prepoznas kad je ova sezona u pitanju. Bas se vidi da su veceras bili mnogo vise motivisani nego li u sve 3. tekme u Italiji.

                                Pa zar nije Moyes otac ?
                                Last edited by Prototype; 15-09-15, 22:14.

                                Comment

                                Working...
                                X