Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg znas i sam da je ispadanje Arsenala u osmini LS isto kao gravitacija, 100%.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa nema ti to logike da svi Englezi mogu da prodju dalje, a da ce jedino prvoplasirana ekipa engleske lige da dozivi debakl
        Last edited by Lion; 14-12-15, 12:49.

        Comment


        • Ko zna ko će biti prvolasirani sredinom februara u PL, možda neko ko ne igra uopšte LŠ.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Lester ne igra LS

            Comment






            • Originally posted by Topdzija View Post
              Ima par dobrih meceva u LE, npr. Fiorentina-Tottenhem, Augsburg-Liverpool, Sahjtor-Salke, Villareal-Napoli...

              Meni su sezonama unazad mnogo bolje utakmice u nokaut fazi LE nego u LS.
              I dodaš na to još Dortmund - Porto..

              p.s. I Galata - Lazio deluje zanimljivo...
              Last edited by z0La; 14-12-15, 12:55.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nisam zelio Juventus ili Arsenal da sam mogao da biram ali dobro.

                Viljareal - Napoli i Marsej - Atletik Bilbao su parovi na koje cu najvise obratiti paznju sto se tice ove faze LE, u najavi top fudbal.

                Comment


                • Ne treba olako otpisivati Arsenal, a narocito ne vesti Juventus. Da sam navijac Bajerna bio bih zabrinut. Bavarci jesu favoriti ali mnogo faktora govori u prilog tezi da ce biti gusto.

                  Veliki test za Vengera i njegove igrace ali ne vidim zasto ne bi mogli da traze svoju sansu. Sve je moguce, pa i da ulazak Arde i Vidala u tim, a narocito Turcina, destabilizuje Katalonce. Videcemo, Enrikeov tim mora biti osvezen ne samo kadrovski, vec pre svega takticki. Sanse su na strani sampiona Evrope, a kljucni mec bice na Nou Kampu.

                  Raduje me mec Dinama i Sitija, sigurno cu ispratiti taj duel. Sto se Parizana tice, cini mi se da je frustrirani Celzi vrlo tezak protivnik. Alia ko ostanu verni poletnoj igri, sanse im se mozda i dupliraju. Vreme je za iskorak, i verujem da imaju kvalitet za finale.

                  Danas nije nimalo lako naci se u TOP 16, veliko postovanje za one timove koji su u tom drustvu. Niko se nije slucajno tu nasao i svako ima pravo da se nada prolazu u 1/4 finala.


                  PS Previse je vrhunskih duela u LE...

                  Comment


                  • јеботе ладно би извукли Ливерпул да смо прошли даље ! јооооооооооој животе !!!

                    Comment


                    • Originally posted by S.B. View Post
                      Veliki test za Vengera i njegove igrace ali ne vidim zasto ne bi mogli da traze svoju sansu
                      Zato sto nisu tip ekipe koja ce takticki da se nadmudruje sa kataloncima i da odbranom potraze nekakav prolaz dalje... Navikli su da napadaju i da imaju loptu u nogama a Barselona im loptu nece dati a ako napadnu ostaje prostor, upravo ono sto je potrebno Barseloni za njihovu igru...
                      Da ne duzim previse, kljucna stvar je kvalitet koji je na strani Barselone apsolutno i koji ce da prevagne. I to sto je trener Arsenala luzer.

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Zreb, klasika imacemo medju 8 ponovo nekoliko "iznenadjenja"....
                        Juventusu niko nije kriv sto ne moze da uzme bod na gostovanju protiv Sevilje, sada neka se guze sa Bajenrom.... (u stvari oni ce se guziti a Gvardiolini drugari ce da guze)
                        Valjda ce Roma da spasi cast

                        Sada malo o Englezima:
                        Igrati protiv najboljih ili likovati sto 'ljuti" rival igra protiv najboljih .... skoro pa i da nema razlike ...
                        Murinjo moze do proleca da se "povampiri" ali nije imao srece sa zrebom, voleo bi kada bi ispao, a i verujem da hoce.
                        A Siti .... E moj Juve, e robovi moji ....

                        E da, Bogi, molim te napisi mi neki od tih faktora koji "govore" da ce biti gusto?
                        Spomenuo si malopre mnogo, ja bih bio zadovoljan sa tri na primer...
                        Last edited by Sandugp; 14-12-15, 13:24.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Los zreb, ne mogu biti zadovoljan zato sto je moglo bolje ali sta da se radi, neka probaju momci pa sta bude.
                          Nije Bayern nepobediv, dokazali to Arsenal i Menhengladbah ove godine.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Los zreb, ne mogu biti zadovoljan zato sto je moglo bolje ali sta da se radi, neka probaju momci pa sta bude.
                            Nije Bayern nepobediv, dokazali to Arsenal i Menhengladbah ove godine.
                            Dvomec je gadna stvar, ima sanse nije da nema, ali ja po prvi put pred neki Juventusov duel nisam optimista.
                            Cak sam bio optimista pred ono gazenje pre dve godine od strane istih rivala. Pa nije Juve mogao loptu da pipne, organizovanu akciju da napravi koliko su ih ovi ubili u pojam. A jos su se dobro drzali jedno vreme....
                            Zato je (po meni) najbolje ovako, ne nadati se nicemu, ne ocekivati nista, biti cak i pesimista ... pa sta bude
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Da je fudbal kao gravitacija, Vladane, Junajted bi u zrebu izvukao Gent, a ne ovaj Mtjand ili kako vec
                              Originally posted by Miletić View Post
                              Zato sto nisu tip ekipe koja ce takticki da se nadmudruje sa kataloncima i da odbranom potraze nekakav prolaz dalje... Navikli su da napadaju i da imaju loptu u nogama a Barselona im loptu nece dati a ako napadnu ostaje prostor, upravo ono sto je potrebno Barseloni za njihovu igru...
                              Da ne duzim previse, kljucna stvar je kvalitet koji je na strani Barselone apsolutno i koji ce da prevagne. I to sto je trener Arsenala luzer.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Ocigledno da nisi pratio Arsenal u derbi mecevima ove godine. Promenjen je pristup protiv jakih protivnika.

                              Comment


                              • Gdje moj brat Bogi da napise koju za Arsenal i Barcu, jedino njegovo misljenje je ovdje relevantno, a i brat condi moze isto da kaze koju. Ovi sto igraju LE nisu jos ni tocak otkrili, a pricali bi o automobilu.

                                Arsenal je dobio Bayern na svom terenu, dobit ce i Barcu samo iz jednog razloga, a to je da nece potcjeniti protivnika kao sto imaju obicaj.

                                Wengerica mozda ne zna igrat dvomec, ali oporavljeni Arsenal moze da se nadigrava sa bilo kime na svijetu, to znam i ja kao i ostatak planete koji je pogledao Arsenal barem 10 puta.

                                #triplet
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X