Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva golcina majstora.

    Reina bez izgleda da odbrani ovo.

    Comment


    • Jedno je da menadzer promasi taktiku izmene i ne znam sta vec a nesto drugo je da se igra ovako za jedan klub. Ovo mora da dobije jedan UTD pa sve sami da dodju ovde bez ikoga iz strucnog staba. Na stranu povrede i sto ne umeju da daju gol od 45-55 min promasene 3 gol sanse ali da pojedince ovako vrte u odbrani je nedopustivo, samo se trckara umesto da se ima volja da se oduzme lopta. Ne znam samo da li su pojedinci svesni da Murinjo gleda ovo? Kako ce samo leteti perje na leto...

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Uvek sam se zajebao kada odigram protiv Villarreala. Imace Napoli ovde tezak posao da prodje.
        No comment za Utd, mada LvG i rece valjda da je ovo vec osvajao i da mu je prioritet FA Cup.
        Bez problema dva i više razlike u Napulju.

        Padale su tamo i veće glave od pomahnitalog simpatičnog Viljareala.

        Comment


        • Nije LVG kriv, ne moze biti. Ja imam utisak da nas je on ostavio na nivo Mojesa. Jedna sezona LS i opet nazad na isto, isto mu dodje.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Nije LVG kriv, ne moze biti. Ja imam utisak da nas je on ostavio na nivo Mojesa. Jedna sezona LS i opet nazad na isto, isto mu dodje.
            Nzm kako vi navijači Junajteda levelujte stvari, ali Mojzi ovo ne bi sebi dopustio.

            Comment


            • Ode koeficijent u kurac, mada mislim da ce Viola proci, Totenhemu je bolje da se ne trosi na Ligu Evrope, kad do sada nisu pridavali znacaju takmicenju, sad bas ne trebaju kad su u trci za titulu i imaju direktan plasman u LS naredne sezone na pladnju.

              A Napoli razocarao, bili su mnogo bolji a izgubili.

              LVG
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ne vredi se vise ni nervirati. Bog mi je svedok da se nisam ovoliko nervirao kad je bio Mojes nego kad je sad ovaj LVG...ovo je bruka za klub, ne znam sta vise cekaju ? Sprda se ceo svet sa nama

                Comment


                • Ma ovaj rezultat vrh za Spurse, a Mauricio pola tima odmorio. Sumnjam da ce im Viola dati gol na WHL, cak i da im je ovo u drugom planu takmicenje.
                  Videcemo Brajko, ovaj Villarreal mi deluje jako nezgodno, morace Sarri Pipitu odmah od starta ako hoce te golove.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Nzm kako vi navijači Junajteda levelujte stvari, ali Mojzi ovo ne bi sebi dopustio.
                    Muahahahahhaha hahahahhaha obrnuo igricu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Brat "Aj dont giv a komentar" navija večeras za nas...

                      Kako je čudno gledati Liverpul na RTS-u...

                      Strajnić nas komentariše......fak jeaaaa...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Ode koeficijent u kurac, mada mislim da ce Viola proci, Totenhemu je bolje da se ne trosi na Ligu Evrope, kad do sada nisu pridavali znacaju takmicenju, sad bas ne trebaju kad su u trci za titulu i imaju direktan plasman u LS naredne sezone na pladnju.

                        A Napoli razocarao, bili su mnogo bolji a izgubili.

                        LVG
                        Prolazi Napoli, a Viola večeras nije imala sreće, po prikazanom morao je 1 ono da bude. Ttnh nije šansu spakovao da valja i da u timu nema ograničenog Tomovića kome ljudi neće loptu da dodaju ni kada je sam na boku, bilo bi veselo u Firenci.

                        Originally posted by Freshman View Post
                        Ma ovaj rezultat vrh za Spurse, a Mauricio pola tima odmorio. Sumnjam da ce im Viola dati gol na WHL, cak i da im je ovo u drugom planu takmicenje.
                        Videcemo Brajko, ovaj Villarreal mi deluje jako nezgodno, morace Sarri Pipitu odmah od starta ako hoce te golove.
                        Slabo sam ja gledao taj Viljareal ove godine, od kada su pustili i poslednje mohikance iz one gotivne generacije ne mirišem ih, ali vidim dobro guraju u Primeri.

                        Bez obzira kakav je Viljareal, akcenat je na domaćem terenu, uvek Napoli kod kuće 70% bolji nego na strani.

                        Originally posted by l1m4r View Post
                        Muahahahahhaha hahahahhaha obrnuo igricu.
                        Mojzi peglao Olimpijakos, namučio Bajern prvaka Evrope...a LVG spucao 200 miliona i ne može nikoga da dobije, baš vas srozao, jer evo meni npr. meni protiv vas u gostima uvek sigurnije dvoznak na totalnog autsjadera, tipa ovi danas. Samo kažem sebi LVG i samo mi se nacrta.

                        Comment


                        • Prenosi li neko Sporting-Leverkusen ?

                          EDIT: Nasao, na hrvatskoj Areni
                          Last edited by Dale; 18-02-16, 20:10.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Ljudi, komentarisite mec, ima tema za EL pobogu.
                            Sta mislis Fresko, da li je pobeda fudbala ova pobeda Mtjanda nad Junajtedom?

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCONI View Post
                              Sta mislis Fresko, da li je pobeda fudbala ova pobeda Mtjanda nad Junajtedom?
                              "Lep je samo onaj dan, kad izgubi Luj Van Gal." Dusko Radovic
                              sigpic

                              Comment


                              • Da li je ovo konačno Geri malo živnuo?

                                Već 2:0 i verovatno druga vezana pobeda...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X