Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahah Zola

    Partizan i Chelzi ista taktika,majkemi
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ove scene su mi poznate, kao da sam ij vec ranije gledao . Koliko sam se otudjio od Partizana, da mi ovaj rezultat dodje totalno svejedno. Ne treba trositi zivce na klupski sport u Srbiji, a ni na fudbalsku repku.

      Comment


      • I još jednom sam dozvolio da me srpski fudbal iznervira, iako sam 1000 puta rekao "E nećeš više"...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Jbg koliko smo tamo imali srece toliko ovde nismo mada realno gledano Bilbao i Ausburg su bili najbolji u grupi. Sada sledi remont ekipe.

          Comment


          • Ne treba se nervirati, jer je opstepoznato da zaseru sve kada je najpotrebnije (svi nasi generalno gledano) i da padnu na glupave stvari samo tako i da ispadnu magarci samo takvi, ali ne moze jednostavno coveku da bude svejedno.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Mislim da sledi remont kluba, i promene na gore. A sto se tice srpskog fudbala ne mogu da budu heroji prvih par kola a sad nisu vredni pracenja.
              Treba odati realno priznanje, jer kad se uporede plate i kvalitet lige, pa i nije los ucinak.

              Comment


              • Brasanac isto ovako imao protiv Steaue, tad pao i iznudio crveni + penal, jbg sada ga povuklo...

                Drulovicu sve ti jebem, pa da ovo izgubis treba znati, izmene su kasnile po 15 minuta

                Comment


                • Nije ovde bio problem sreća, već glupost. Koliko god bili nesrećni oni promašaji, toliko je bilo sreće kod gola Partizana (čovek je bukvalno slučajno poslao idealnu loptu) i kod onog starta Ninkovića što je ostao na terenu.

                  Prvo ona ruka Živkovića. Samo da mi je znati šta je hteo da postigne. Pa ni Diego Costa ne dobija onoliko debilni žuti karton. A onda Brašanac. Najača mi je njegova reakcija kad neće da padne kad ga čovek vuče 10 metara, nego na kraju šuta 5 metara preko gola i pada i traži penal....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Igracima ne zameram nista, nisu krivi sto su limitirani. 3 pobede, 10 golova, s obzirom na trenere i upravu banja. Izvuceno na cistu borbenost i individualni kvalitet Abua i Zileta.

                    Samo sto jos 10 godina nece biti ovakve prilike jer ce Vazura i ekipa i ovo malo sto je ostalo da uniste.
                    sigpic

                    Comment


                    • Najteze se osecam posle ove utakmice ma kakva artmedia, shamrock i te gluposti ovo treba preziveti.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Nije ovde bio problem sreća, već glupost. Koliko god bili nesrećni oni promašaji, toliko je bilo sreće kod gola Partizana (čovek je bukvalno slučajno poslao idealnu loptu) i kod onog starta Ninkovića što je ostao na terenu.
                        Pazi, mi smo u Augsburgu iz 5 suta dali 3 gola, oni iz 20 samo jedan. Ja sam posle izvlacenja grupe ocekivao 2,3... 4 boda max. Uzeli su 9. Ostaje zal ali i ovo je vise od ocekivanog gledajuci igracki kadar. Pitanje je kada cemo ponovo imati bolju sansu za evropsko prolece nazalost.

                        Comment


                        • Tezi je ovo poraz Partizana , mada tu su negde sa KKP- Cedevita, taj je bio najtezi poraz od kad pratim celo sportsko drustvo. Tu imas za cega da zalis. U FKP vrede Brasanac, Abu i Zivkovic, ovi drugi nisu krivi sto su limitirani, kriva je uprava. I da, ne vidim kakav napredak je doneo Drulovic umesto Milinkovica, dok je bio on bar smo igrali FUDBAL u Evropi, presing, pozicioni napad sve, od kad je dosao ovaj raspad, samo autobus i sta urade Abu i Andrija

                          Comment


                          • Naš mentalitet protiv najjačeg na svijetu...
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kako bih voleo da se fudbal kao sport ugasi kod nas totalno, mislim da bismo procvetali kao zemlja. Ne bi bilo miliona unistene dece, koja se zamlacuju po kojekakvim klubovima i kad dodje vreme za ozbiljnu skolu nastave da se zavaravaju, prljavi menadzeri bi se vratili prodaji parfema, milioni ne bi patili pored tv-a i ne bih morao da citam o kojekakvim kolarovima i ostalim starletama.

                              Lepo bi se peglalo po poljanama i balonima, i naravno kontrolerima - jedino sto vredi <3
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Kako bih voleo da se fudbal kao sport ugasi kod nas totalno, mislim da bismo procvetali kao zemlja. Ne bi bilo miliona unistene dece, koja se zamlacuju po kojekakvim klubovima i kad dodje vreme za ozbiljnu skolu nastave da se zavaravaju, prljavi menadzeri bi se vratili prodaji parfema, milioni ne bi patili pored tv-a i ne bih morao da citam o kojekakvim kolarovima i ostalim starletama.

                                Lepo bi se peglalo po poljanama i balonima, i naravno kontrolerima - jedino sto vredi <3
                                Ideja ti je prskalice krajnje revolucionarna, u rangu sa idejama npr. Kim Dzong Una

                                Comment

                                Working...
                                X