Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buldoga Kostu ili stavljaš pored ikone ili mu sve živo psuješ. S njim nema sredine.
    sigpic

    Comment


    • Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Don Luciano prolazi ovo
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ne volim ni jedne ni druge ali voleo bih da prodje Roma, zbog koeficijenta.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Niska postava Rome, mogla bi lobanja da radi.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Imam neki osecaj da ce Roma da se izblamira opet

              Comment


              • Moze li neko da objasni ovome komentatoru na SK da nije centarsut kada se lopta prebaci sa jedne strane terena na drugu???

                Comment


                • Uhh Marcelo
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Dobro za sad igra Roma. Kolektivno igraju, fino je ovo Spaleti poslagao.

                    Comment


                    • Dosadna utakmica, Real ne moze jednu dobru akciju da stvori, dok je Roma dobra u kontrama samo sto fali centarfor koga ce gadjati u sesnestercu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Rudiger i Manolas odlicni u prvom poluvremenu.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Rudiger i Manolas odlicni u prvom poluvremenu.
                          Aca informacija hejtuje nesto Rudigera ne znam sta je sa covekom
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Poslozio to Don Luciano sve za mesec dana, bice 3. u ligi lagano. Steta sto nisu Siti izvukli, prosli bi glat. Ovako nema Grande Mirka da izbaci Real.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Aca informacija hejtuje nesto Rudigera ne znam sta je sa covekom
                              Bas ga je isprozivao, kaze sklon je kiskevima i jos stosta.

                              Manolas odlican, da ga je Wenger doveo u ono doba kad je ovaj prelazio u Romu sad bi bili mirni dug dug period... Meni se i Naingolanov fudbal mnogo svidja, onaj francuz Vancque sta li je bi mogao napolje sto pre, nesiguran je mnogo. Salah glumi Robbena, samo na levu nogu, a glavu ne koristi ni malo!
                              FORZA ROMA!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Andrijasevic je car, Ridigera i Venkera trika nema da moze da razlkuje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X