Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam utisak da igramo sa 2 igraca manje, Kembel i Volkot su totalno beskorisni. Daj na poluvremenu ubaciti Chamberlaina, a Kembela napolje, pa sta bude, mozemo mi ovde i do 0-3.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Za Avrama

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mislim da je ovo vrijeme kad najmanje igraca zna da centrira...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ova Valensija mnogo cudna ekipa. Jeste da su pogodili stativu i dali gol iz kornera (ponisten). Ali njima se cela igra svodi daj Parehu pa sta on uradi. I mozda bi i nesto uradio ali covek mora da trci i za Javi Fuega i za Danila. Plus ljudi dobili 3 zuta, sva tri na centru za gluposti. Odbrana konfuznija od odbrane Uniteda a mislio sam da to nije moguce

          Tezak posao ce Geri da ima, tj da ih je uzeo neko sa mnogo iskustva opet bi bilo zajebano. Bas tezak posao ima.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Dobro je 1 smo dali do pol.sad samo jos jedan ili 2 Teo mi deluje malo izgubljeno,al Mesut najbolje nalazi izgubljene ljude idemo
            sigpic

            Comment


            • Strasan presing Olimpijakosa u prvih 20 minuta, posle taj ritam nisu mogli da izdrze i Arsenal je bio bolji, mogao je i do tih dva razlike. Jaci je Arsenal, rijesice ovo. Ne znam imaju li boljeg od Kembela na klupi, on treba da izadje.
              sigpic

              Comment


              • Pokusavaju da menjaju stane ali cini mi se da su obojica van tekme. Mozda levo oxa ubaciti ili gibsa

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Strasan presing Olimpijakosa u prvih 20 minuta, posle taj ritam nisu mogli da izdrze i Arsenal je bio bolji, mogao je i do tih dva razlike. Jaci je Arsenal, rijesice ovo. Ne znam imaju li boljeg od Kembela na klupi, on treba da izadje.
                  Ja bih ubacio Chamberlaina vec na poluvremenu. Jeste da gotivim Kembela, ali bas je katastrofalan veceras.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Juniore,moze li Mesut na jednoj nozi to da rijesi reci mi

                    Özil is playing this game on one leg lol. Hasn't broken into a sprint once, clearly protecting that calf. Still bossing it mind.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ajmooooooooo
                      sigpic

                      Comment


                      • Giroud za 0-2, a ja jos nisam ni upalio drugo poluvreme!
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ziruuu jos jednom 2/2, Kembel rutinska asistencija bravo tako se igra

                          Comment


                          • Moze naravno, kakav je to otac ponovo promjenio akciju svojim pasom s nebesa

                            Ali Olivije
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakvi su supci ovi grci, da bog da im drzava propala, samo simuliraju.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ziru, svaka cast.

                                Comment

                                Working...
                                X