Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post

      Uzeo bi Konte PL, ne sumnjam.
      Sve sam cuo i video

      Mada upravu si Brajko. Kada je mogao Mancini mogao bi i on. Evo i ovaj ce sa Lesterom.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Fora je sto ce mudonja opet da svali krivicu na igrace. Prosli vikend udario na Svajnija, bas onako sraman lik. Smeju se pricama da Alegri bude trener a covek ovo sebi u zivotu ne bi dozvolio, da ne pricam neko jace ime koje bi se prosetalo ligom. Marsijal decko ima 20 golova u sebi, moze one ostrvske voline 3 dana da vrti u kaznenom. Ugusio svaku trunku kreativnosti, niko da improvizuje.

        Sramota je ko vodi ove jace ekipe. Pola dvomeca ce biti teska sprdnja.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Sve sam cuo i video

          Mada upravu si Brajko. Kada je mogao Mancini mogao bi i on. Evo i ovaj ce sa Lesterom.
          Možda ima istine, samo LVG pljune 200 milki i sprda sve redom.

          Comment


          • A Limare brate, jel mislis ti da je LVG bio pravi covek za tim kao sto je Junajted.
            Realno u pravu si da me trenutno boli levo jaje za tim i igru Junajteda (video sam dovoljno ove i prosle godine), i to samo i iskljucivo (kakav pleonazam) zbog coveka koji ga vodi.
            Ali opet sa druge strane, mislis li da bi trosio svoje vreme likujuci zbog "nesrece" Mancestera (kada sam, u bilo kom slucaju takav bio?)? Ili radim ovo (zezam se i pomazem ljudima da donesu odredjene zakljucke) zato sto mi je ipak stalo i sto izuzetno postujem taj klub i mnoge igrace koji su igrali i igraju u istom. I sto mislim (od samog starta njegovog mandata) da je to jedan od losijih ako ne i najlosiji potez uprave u poslednjih ne znam ni ja koliko godina. Ne moze se porediti sa dovodjenjem Mojesa.
            Jer je Junajted kao institucija nesto mnogo veliko, a da me za tako nesto boli levo jaje ne bih se ni maltretirao ovde ...
            Last edited by Sandugp; 08-12-15, 22:41.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nije ovo tako lose za engleski fudbal sto je UTD ispao, jer ce kroz ligu evrope vise bodova skupiti za ovaj koeficient Engleza, nego li kroz LS

              Comment


              • Originally posted by PRINCARA View Post
                Nije ovo tako lose za engleski fudbal sto je UTD ispao, jer ce kroz ligu evrope vise bodova skupiti za ovaj koeficient Engleza, nego li kroz LS
                Isto to vazi i za vas, bez da se uvredis naravno

                Comment


                • Jedina gora stvar oko ovog Brajkulinog trolovanja za Mojesa je kada bi ponovo poceo da prica da je Belfodil bolji od Lukakua.

                  Od toga nema dalje.

                  Edit:Zaboravio sam na vanserijsko stvorenje zvano Alesandro Dijamanti.To su dve gore stvari od mojesa.
                  Last edited by Ricma; 08-12-15, 22:54.

                  Comment


                  • Jbt jos ce na kraju da ispadne da ja mrzim United, a da mu Vi zelite sve najbolje.

                    Ako je dovodjenje LVG gore od dovodjenja Mojzija, do jaja. Kada je United u pitanju ne mora da komuniciramo uopste. Kako sa tobom Sandu, Brajkom, bilo kim.

                    A o prici za Italijane i neke druge strucnjake, ono, stvano me mrzi da kopam mnoge postove, rezultate i ostale stvari. I da se vracam u neka lepsa vremena treceg kanala, pocetaka SK-a, Eurosporta, DSF-a (ako se tako bese zvala) no uradicu i to jednom kada se budem iznervirao onako posteno.
                    No, ovo je forum i svako misli da je najveci poznavalac fudbala. Sto je i generalno slucaj na Balkanu. Gde nema veze da li si neke stvari gledao na tvu, na nekim tekmama bio ili si jednostavno o necemu citao na netu, najbintije je, da na primer, neko sa 10 godina moze nekome od 35 da soli pamet. Ili taj od 35 koji je ogledao dve tekme da soli istu pamet nekome sa 25 koji prati fudbal ceo zivot.
                    A i daleko da branim sada LVG-a, lako je biti general posle bitke. Kockao se veceras, izduvao ga je posteno. Kraj price.

                    A i da pravi covek sada sam se setio. Mojzi je bio 6 ili 7 izbor za trenera Uniteda. Mislite o tome. Tj da je i on odbio Najveceg pitanje je ko bi ga vodio. A od Uniteda koji je nekada bio ekipa koja je igrala 90min koja je mogla da preokrene sve utakmice, nije mnogo ostalo. A svaki od zadnja 3 menadzera je u tome dao neki svoj doprinos. Neko manje neko vise. Cak i onaj koji je izgradio to.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ostavimo sada Mojesa po strani ispostavio se kao losa solucija i izduvao je. Ali posle toga su imali priliku da dovedu nekoga "po svojoj meri" i doveli su Van Gala.
                      Interesuje me, posto mi nisi odgovorio na pitanje, da li mislis da je to bio dobar izbor?
                      Last edited by Sandugp; 08-12-15, 22:59.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ostavimo sada Mojesa po strani ispostavio se kao losa solucija i izduvao je. Ali posle toga su imali priliku da dovedu nekoga "po svojoj meri" i doveli su Van Gala.
                        Interesuje me, posto mi nisi odgovorio na pitanje, da li mislis da je to bio dobar izbor?
                        Koga da dovedu? Bile su tri opcije, Anceloti, Klop ili Van Gal. Karlo kao primarni cilj bio u Realu i odbio, Klop nije zelio da napusti Borusiju, a Van Gal bio slobodan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Imao si boljih izbora samo se nije moglo do njih, kako ljudi to jednostavno ne mogu da shvate?! Posle odlaska SAFA bio je dostupan Klop, Simeone, Murinjo?! A ti se odlucio za Mojesa?!
                          Klop je kada je je Mojes dobio otkaz rekao da ostaje u Dortmundu,
                          Cola je potpisao novi ugovor ako ne gresim.
                          Murinjo je osvojio Ligu.
                          Anceloti je te godine osvojio LS.

                          Da ne zaboravim.

                          Posle odlaska preplasenog Mojesa, tebi je u ekipi koja je curela novinarima na sve strane, koju je bolelo uvo za tekme, koja je oborila sve rekorde te godine, bodove uzimao ko stigne, trebao neko da zavede red! Trebao ti je tiranin! Mudonja! On je bio slobodan.
                          ON je sve to bio. Svi znaju da ima hiljadu manu, ali da je uvek bio trener. Nesto sto mu mozda ja najvise zameram jeste taktika 352. Gde se zajebao najvise moguce. Da li smo svi hteli radije Colu, Klopa, Pepa?! Jesmo. Ali isto tako moras i da znas da nismo imali ekipu za te trenere. Hteli to da priznamo ili ne, zamisli Kleverlija da igra kod jednog od ove trojice?! Andersona?!

                          Koga smo po tebi trebali da uzmemo?!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Koga da dovedu? Bile su tri opcije, Anceloti, Klop ili Van Gal. Karlo kao primarni cilj bio u Realu i odbio, Klop nije zelio da napusti Borusiju, a Van Gal bio slobodan.
                            I niti jednu jedinu drugu opciju nisu imali???
                            Ma ajte molim vas. Ajmo Van Gala, jer ne mozemo nikog drugog.
                            Evo vam ga sada taj Van Gal.
                            Kao sto sam rekao Junajted je institucija i mogli su oni vrlo lako da dovedu trenera koga su hteli, medjutim problem je bio sto su oni bas hteli LVG.
                            Sto se (po meni) pokazelo kao losa odluka. Medjutim mozda ja gresim, mozda on ove godine uzme PL, mozda uzme i LE ....nista nije nemoguce ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              I niti jednu jedinu drugu opciju nisu imali???
                              Ma ajte molim vas. Ajmo Van Gala, jer ne mozemo nikog drugog.
                              Evo vam ga sada taj Van Gal.
                              Kao sto sam rekao Junajted je institucija i mogli su oni vrlo lako da dovedu trenera koga su hteli, medjutim problem je bio sto su oni bas hteli LVG.
                              Sto se (po meni) pokazelo kao losa odluka. Medjutim mozda ja gresim, mozda on ove godine uzme PL, mozda uzme i LE ....nista nije nemoguce ...
                              Van Gal je top menadzer, nekad uspije, nekad ne. Ranijeri je jedan od najgorih na svijetu, a pogledaj dje je trenutno. Covjek koji ne moze da dobije Farska Ostrva je lider PL sa malim Lesterom. Nekad odma klikne, nekad nikad. Ali Van Gal je posle onakvog rasula bio najpotrebniji, jer se do Pepa i Murinja nije moglo.

                              SAF je trazio strpljenje u oprostajnom govoru. Sa Van Galom ga treba imati, sa Mojesom se nista ne bi uradilo, ni za pet sezona, nista ne bi ostalo, sa ovim se zna kako stvari idu.
                              sigpic

                              Comment


                              • A Simeonea nisu mogli da pokusaju da dovedu?
                                A Unaija? (posle Rusije i Sevilje je mogao komotno da se preseli ali jbg nije im bio dovoljno atraktivan)
                                Konte?
                                Nevila da gurnu u vatru? Pa pre bi to uradio nego doveo LVG.
                                Ma Gigsa bi pre postavio, pa bi makar znao sta trpim...
                                Ne volim ga i to je to. Jedna od retkih stvari (dobrih) koju je uradio je to sto je progurao Milera u Bajernu. I na tome cu mu vecno biti zahvalan.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X