Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još sutra Čelzi i Arsenal da ispadnu i relna slika fudbala, bar što se Brajkule tiče.

    Mada mi je realno bilo da Junajted prođe ovo, nekako sam u zabludi kod njih zbog starih dana, nekako mi oni uvek favoriti. Vremena se menjaju.

    Comment


    • Kada je izvlacenje parova za LS?

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Izbrukao se VG onako za sve pare koje je potrosio...
        Trošio je ipak malo, sada sa ovim brojem povređenih ključnih igrača lepo se vidi.
        Uostalom kada je SAF ispao od Benfike (tj. obe igrao nerešeno) i izgubio od jednog Bazela (koj je samo na OT dao 3 gola), pa nije prošao grupu... jaka stvar, u prvoj sezoni LŠ LvG .
        Last edited by miloolja; 08-12-15, 21:59.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Trošio je ipak malo, sada sa ovim brojem povređenih ključnih igrača lepo se vidi.
          Uostalom kada je SAF ispao od Benfike (tj. obe igrao nerešeno) i izgubio od jednog Bazela (koj je samo na OT dao 3 gola), pa nije prošao grupu... jaka stvar, u prvoj sezoni LŠ LvG .
          Sigurno ima da mu pružite šansu jedno 6 sezona pa da gradi tim da tamo neke 2020.godine dignete ušatog.

          Jaka je stvar, jer će čovek verovatno popiti otkaz uskoro pošto mu se smeje tankosava sezona.

          Comment


          • Kakve alibi price. Ako ispadne LVG, i SAF je ispadao, sta zna Mojzi 7. mesto, gradi LVG ekipu za 2075. Ako prodje LVG, koji je on car, filozofija, proces.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Sigurno ima da mu pružite šansu jedno 6 sezona pa da gradi tim da tamo neke 2020.godine dignete ušatog.

              Jaka je stvar, jer će čovek verovatno popiti otkaz uskoro pošto mu se smeje tankosava sezona.
              Ili mozda 2025 .... ali je najjaca fora sto ja mislim da nece popiti, e to je ono najgore. Po meni bi jedino posteno bilo da ga sam da.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ili mozda 2025 .... ali je najjaca fora sto ja mislim da nece popiti, e to je ono najgore. Po meni bi jedino posteno bilo da ga sam da.
                Baš je smaranje bez jakog Junajteda, lepote mi, znaš kakva milina pre bili mečevi Junajted Bajern i to, Junajted Juventus....i sad bi bila milina, ali......nije to to.

                Baš loš čovek taj LVG, slažem se.

                Napisao bih sada VRATITE MOJESA, ali neću zamrzeće me narod.

                Comment


                • LVG da otkaz, i dodju Sandu i Brajkula da vode United, i povedu Nesa sa njima obavezno.

                  I tripleta je tu?! Sa ligom evrope naravno...

                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    LVG da otkaz, i dodju Sandu i Brajkula da vode United, i povedu Nesa sa njima obavezno.

                    I tripleta je tu?! Sa ligom evrope naravno...

                    Da sam na tvom mestu molio bih Boga da da otkaz i da vam dođe npr. jedan KONTE ANTONIO možda....

                    Comment


                    • Ma dok ga drže, drže, ne znam šta ste se vi koji uspalili.. big deal.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        LVG da otkaz, i dodju Sandu i Brajkula da vode United, i povedu Nesa sa njima obavezno.

                        I tripleta je tu?! Sa ligom evrope naravno...

                        Pa pitanje je sada, zavisi to od mnogo faktora, a prevashodno od toga koliko bi nam dali love da potrosimo u prelaznom roku
                        A za ostalo bi se lako dogovorili ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Obecanja, obecanja, sto si davao miiii, tek onako, tek onako, zar je ljubav spala na to, zar je ljubaaaav spala na tooo? Sve su manja ooooobecaaanjjaaaaaaaa



                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • Ljudi veoma glupu raspravu pravimo.. A najbolje od svega sto ljudi koji je vode u najboljem slucaju boli levo jaje za United.

                            Kako bi Brajko rekao, tankosava...

                            Da je dobio V jedno 10:0 kao sto nije, bio bi najveci srecnik.. A ovako je nemac pojma!? Tanko drugari..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Da sam na tvom mestu molio bih Boga da da otkaz i da vam dođe npr. jedan KONTE ANTONIO možda....
                              Pa da opet LE igraju
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa da opet LE igraju
                                Hahaha.....samo Konte Antonio, Čolo Simeone, Žoze Murinjo i Jirgen Klop, sa Pepom Gvardiolom.

                                Ostalo ili su čičišta ili klasa ispod najmanje.

                                Uzeo bi Konte PL, ne sumnjam.

                                Comment

                                Working...
                                X