Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je Gladbach slucajno dobio Juvea danas al' bi se zakuvalo u ovoj grupi. Ja otkad je pocela ova LS samo ovu grupu i pratim redovno gde je Siti(mislim na grupe koje se ne poklapaju sa Arsenalom).
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Umjesto da dovrse posao United se pogubio na kraju totalno. Imali su spell odlicne igre i onda se vrate u kompliciranje kojem ni Depay nije bas pomogao davljenjem lopte.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Da je Gladbach slucajno dobio Juvea danas al' bi se zakuvalo u ovoj grupi. Ja otkad je pocela ova LS samo ovu grupu i pratim redovno gde je Siti(mislim na grupe koje se ne poklapaju sa Arsenalom).
        Nije Sevilja taj kalibar da bi prosla ovu grupu.Mozda je to i bolje za njih,jer sigurno imaju dobru sansu da se preko LE vrate u LS.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Da je Gladbach slucajno dobio Juvea danas al' bi se zakuvalo u ovoj grupi. Ja otkad je pocela ova LS samo ovu grupu i pratim redovno gde je Siti(mislim na grupe koje se ne poklapaju sa Arsenalom).
          Taj Gladbach je veceras trebao da dobije dva crvena, ali nije nijedan zbog jbnog sudije. Cudi me samo kako to da Rosso nije postavio ovde snimke, posto on bolje prati te stvari od bilo koga, posebno kad Juve igra.

          Comment


          • Isto tako kazu da su se Sevilli poklanjali penali kada je Gladbach porazen 3-0... UEFA mafija! Skahtar 0 bodova, gol razlika 0-8....
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Sahtjor je dosta slabiji nego ranijih godina, otisla je vecina igraca koji su nosili igru, ne deluju vise tako konkurentno sa ovom ekipom...

              Comment


              • Ali ostao im Bernard, Alex Texeira, Rakitsy, Pyatov, Tayson... Secam se da je Arsenal bio navodno blizu tog Bernarda. A ja se secam da nisam zeleo Douglasa Costu u Arsenalu, kada su neki mediji pisali. Kakav bi to haos bio sa jedne strane Alexis, sa druge Costa, i u sredini otac!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Taj Gladbach je veceras trebao da dobije dva crvena, ali nije nijedan zbog jbnog sudije. Cudi me samo kako to da Rosso nije postavio ovde snimke, posto on bolje prati te stvari od bilo koga, posebno kad Juve igra.
                  Padoin je kriv za sve!

                  Comment


                  • Mesas me sa Brajkijem, on misli da je sve do Padoina. Ja i nemam bas takvo misljenje. Samo ne znam zasto se vredjas, ti uvek postavljas te sudijske greske, naravno kao veliki moralista. Posebno ako je za Juventus, a kad je protiv Juvea nema te nigde, malo me to eto cudi, jer veliki moralista bi trebao sve te sudijske greske da uoci i predoci nama ovde.

                    Comment


                    • Kakav mec Gabale i Dortmunda i nema golova!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Fantastican mec, vec su imali po 2-3 100% sansi i jedni i drugi, a nisu ih realizirali

                        Comment


                        • Evo gola, meni najbolja ona kontra Gandogana, kako okrenu igraca i u trk, steta sto gol nije bio tad.
                          Katastrofa odbrana Borusije.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Jedino nesto Ginter igra danas u odbrani... Ovaj Weigl im je strasno pojacanje u sredini, bas ekstra deluje ta sredina sa Gindom...

                            Prelep gol Obamejanga, kakav sut

                            https://streamable.com/0ig2

                            Evo i fantastican potez Ginda

                            https://streamable.com/sdwk
                            Last edited by Ser Gagi; 22-10-15, 16:40.

                            Comment


                            • Fina utakmica, Gabala je mogla povesti, a sada ce ih puniti, fizicki mocni pre svega, a ostalo.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Simpaticna ekipa Gabala, uz par Brazilaca su imali prilike povesti i tada bi bila zanimljivija utakmica, ali jbg, pritom pun im je stadion

                                Evo i drugog gola Obamejanga

                                https://streamable.com/dd2o

                                EDIT: Veliku priliku je propustila Gabala sada za 1-2, Voja Stankovic promasio zicer
                                Last edited by Ser Gagi; 22-10-15, 16:49.

                                Comment

                                Working...
                                X